• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • M-4 ul. Focha Częstochowa
    M-4 ul. Focha Częstochowa

    Częstochowa

    • 375 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta sprzedaży M-4 ul. Focha Częstochowa - 53m2 ( 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój z zabudowaną dużą garderobą ) - 2 piętro, niski blok, teren ogrodzony wjazd przez b...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi, Wilhelma Stryjewskiego
    Mieszkanie Gdańsk Stogi, Wilhelma Stryjewskiego

    Gdańsk

    • 339 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku położonym w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, tj. Stogi. Na słoneczne mieszka...

  • Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna

    Niepołomice

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Ekskluzywne, w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe | Przyjazna Park, Niepołomice Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mie...

  • Niezatapialny bastion na mapie Wrocławia
    1 / 16
    Niezatapialny bastion na mapie Wrocławia

    Wrocław

    • 595 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Poczuj chłód przedwojennej cegły i majestat architektury, która nie uznaje kompromisów. Ten budynek z 1937 roku to potężny kadłub, który przetrwał największe sztormy historii. Odr...

  • ZAMIESZKAJ BLISKO LASU!
    1 / 15
    ZAMIESZKAJ BLISKO LASU!

    Warszawa

    • 1 750 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 19 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nietuzinkowa nieruchomość na warszawskiej Woli blisko Lasku na Kole - parter domu dwurodzinnego stanowiący mieszkanie trzypokojowe o pow 90 m2 z wyjściem do wydzielonego ogródka. P...

  • Mieszkanie 2-pokoje w Wołominie oś. Lipińska
    Mieszkanie 2-pokoje w Wołominie oś. Lipińska

    Wołomin

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Oś. Lipińska. Powierzchnia 38 m² . W skład mi...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Cieszyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Cieszyńska

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 23 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | KRAKÓW-KRO WODRZA (ŁOBZÓW) REJON UL. CIESZYŃSKIEJ CENTRUM MIASTA! DOSKONAŁA LOKALIZACJA OK.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO!! 2 P...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Kuźniki, Hermanowska
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Kuźniki, Hermanowska

    Wrocław

    • 749 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun nieruchomości: Robert Kordowski telefon [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74,8 m, idealnego dla r...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 211 284 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Lublin Sławinek
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Sławinek

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży świetnie zlokalizowanego, przestronnego 3 - pokojowego mieszkania położonego w spokojnej, zurbanizowanej części Lublina, w dzielnicy Sławinek. Znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Targówek, Poleska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Targówek, Poleska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodat...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 292 442 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 3-pokojowe...

  • Cisza ma swój adres.
    1 / 15
    Cisza ma swój adres.

    Łódź

    • 475 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź
    1 / 16
    Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź

    Łódź

    • 535 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Spektakl światła i przestrzeni na Polesiu Wyobraź sobie moment, gdy słońce powoli osiada na horyzoncie. Ciepły, pomarańczowy blask wypełnia Twój salon, tworząc intymną atmosferę s...

  • Od Babci, 2 pok. z balkonem, Bielany/Żoliborz
    Od Babci, 2 pok. z balkonem, Bielany/Żoliborz

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Czy pamiętasz mieszkanie swojej Babci..? Oferuję takie - 2-pokoje z balkonem, zlokalizowane na IV p. niskiego bloku z lat 70, na granicy Bielan i Żoliborza. W skład lokalu 38m2 w...

  • ✨ Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie OS.ZAMKN
    1 / 11
    ✨ Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie OS.ZAMKN

    Włocławek

    • 555 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie 61,78 m² | os. Kazimierza Wielkiego | garaż | klimatyzacja Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o po...

  • Przytulne mieszkanie Rżąka | 3 pokoje | 60,4 m²
    1 / 10
    Przytulne mieszkanie Rżąka | 3 pokoje | 60,4 m²

    Kraków

    • 779 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne, zadbane i bardzo przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,4 m², położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej części Krakowa – Rżąka, w sąsiedztwie...

  • Okazja! 2 pokoje na V Osiedlu - 4 500 zł/m2
    1 / 11
    Okazja! 2 pokoje na V Osiedlu - 4 500 zł/m2

    Konin

    • 184 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,16 m², położone na 4. piętrze niskiego bloku, zlokalizowanego przy ulicy Wyszyńskiego w Koninie. Nieruchomość posiada funkcjonaln...

  • Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice

    Wadowice

    • 443 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Twoja nowa przestrzeń w sercu Wadowic – komfort, słońce i idealne piętro! Wyobraź sobie poranną kawę w słonecznym salonie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Wadowicach....

  • Okolice ul. Kiełbaśniczej
    1 / 9
    Okolice ul. Kiełbaśniczej

    Wrocław

    • 895 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    PILNA SPRZEDAŻ !!! NOWA CENA !!! Inwestycja pod airBnB lub kancelarię lub gabinet !!! 300metrów od płyty RYNKU. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje + kuchnia + łazienka Na...