• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 660 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z DWUSTRONNĄ EKSPOZYCJĄ! MOŻLIWE 3 POKOJE! Możliwy zakup przez osobę z zagranicy bez zgody z ministerstwa.LOKALIZACJA:Nieruchomość położo...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Precyzyjna

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym na osiedlu Park Skandynawia. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze-Po...

  • Mieszkanie Sopot Górny ul. Armii Krajowej

    Sopot » Górny Sopot » ul. Armii Krajowej

    • 1 299 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 30 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA PROPOZYCJA 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA Z OGRÓDKIEM W GÓRNYM SOPOCIE!MIESZKANIE: Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,63 m² położone w osiedlu AQUARIUS cenionego de...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 650 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY:-morze w zasięgu krótkiego spaceru,-bezpośrednie sąsiedztwo Parku Reagana - dużo zieleni i przestrzeni,-szybki dostęp do sklepów i usług,-bard...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo ul. Janusza Korczaka

    Gdynia » Redłowo » ul. Korczaka

    • 1 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 16 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą f...

  • Mieszkanie Banino ul.

    Banino

    • 739 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie na parterze w zabudowie szeregowej. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bliskość natury i spokój- mniejsze...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 719 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA W PEPPERHOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 15 minut spacerem do plaży oraz do stacji SKM Gdańsk Oliwa,- bardzo dobra komunikacja- słoneczny balkon,- osobna kuchnia z oknem,- jas...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul.

    Gdańsk » Przymorze Małe

    • 439 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż 30-metrowa kawalerka w sercu Przymorza.ATUTYPanoramiczny widok i zieleń:- Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją na par...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Juliusza Słowackiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Słowackiego

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !KAWALERKA Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM - WRZESZCZ, UL. SŁOWACKIEGOMieszkanie, które łączy miejski styl życia z kojącym widokiem na naturę. Ta ofert...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

    Gdańsk » ul. Przemyska

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCHATUTY:- do własnej aranżacji,- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- usługowa,- dwustronna ekspozycja,- blisko komunikacji miejskiej.- miejsce...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Gabriela Narutowicza

    Sochaczew » ul. Narutowicza

    • 3 444 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal handlowo-usługowy na wynajem na pierwszym piętrze - 80 m², ul. Narutowicza Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 80 m², położony na pierwszym piętrze budynku przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 3 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność nabiera nuty magii - wyjątkowe, 2-pokojowy mieszkanie o powierzchni 29 m² przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli, inspirowany światem „A...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Toruńska

    • 4 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem Mot...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chłodna

    Warszawa » Wola » ul. Chłodna

    • 2 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 15 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pię...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Aleja 600-Lecia

    Sochaczew » ul. Aleja 600-lecia

    • 529 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze w zadbanym bloku przy Alei 600-lecia w Sochaczewie.Mieszkanie składa się z trzech usta...

  • Mieszkanie Wojkowice ul. Sobieskiego Jana

    Wojkowice » ul. Jana III Sobieskiego

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wojkowice, na sprzedaż mieszkanie w niskim 4-piętrowym bloku. Powierzchnia 48m2 2 oddzielne pokoje, kuchnia widna, przedpokój, łazienka z wc, balkon. 2 piętro Mieszkanie do odś...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Bokserska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bokserska

    • 3 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Bogusławsk...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Bogusławskiego

    • 736 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 24 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Słowiańska

    Gdańsk » Oliwa » ul. Słowiańska

    • 3 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m², położone przy ul. Słowiańskiej 30 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, Gdańsk Oliwa.Mieszkanie...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby ul. Kamienna

    Wrocław » Krzyki » ul. Kamienna

    • 4 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ul. Kamienna nr 127 Nowoczesne, przestronne, śliczne trzypokojowe mieszkanie o pow. 66 mkw. z balkonem w budynku z 2020 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na drugim piętr...