• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 642)
  • Mieszkanie Kalisz ul. Lipowa

    Kalisz » ul. Lipowa

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne i przestronne mieszkanie przy ul. Lipowej w Kaliszu Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w zadbanym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się na...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Studencka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Studencka

    • 1 550 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Rybnik Niewiadom Dolny

    Rybnik » Niewiadom

    • 105 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji w Rybniku dzielnicy Niewiadom przy ulicy...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Krzyki, Wrocław-Krzyki ul. Komandorska

    Wrocław » Krzyki » ul. Komandorska

    • 859 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, kt...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 2 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 31 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w bi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Inflancka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Inflancka

    • 4 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 58 m² | Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 15Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na 2. piętrze w 14-pi...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Michała Ossowskieg...

    Warszawa » Targówek » ul. Ossowskiego

    • 3 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Balkon | Metro | ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z wi...

  • Gdzie Krasnale Znajdują Swoją Bazę?
    1 / 15
    Gdzie Krasnale Znajdują Swoją Bazę?

    Wrocław

    • 614 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nawet najwyższe wrocławskie krasnale musiałyby zadrzeć głowy, by ogarnąć ten potencjał. Dwa małe urwisy zgubiły się w poszukiwaniu idealnego schronienia i trafiły właśnie tutaj. Za...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, J. Kilińskiego
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, J. Kilińskiego

    Szczecin

    • 349 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku pr...

  • Twój horyzont z ósmego poziomu
    1 / 14
    Twój horyzont z ósmego poziomu

    Łódź

    • 270 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Osiem pięter nad ziemią perspektywa zmienia się całkowicie. Z Twojej prywatnej wieży kontrolnej w sercu Retkini miasto wygląda jak precyzyjny mechanizm. Słońce zachodzi tu prost...

  • Bezczynszowy Apartament 3 Pokoje +Klima + Strych Parking
    Bezczynszowy Apartament 3 Pokoje +Klima + Strych Parking

    Tarnów

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. 0 % Prowizji. Ostatnie Mieszkanie Bezczynszowe Trzypokojowe Dwa miejsca postojowe. Duży Balkon. BEZCZYNSZOWE!!! STAN DEWELOPERSKI. 1 Piętro Ap...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek, Kryształowa
    Mieszkanie Lublin Węglinek, Kryształowa

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej w Lublini...

  • Mieszkanie Lublin, Wrońska
    Mieszkanie Lublin, Wrońska

    Lublin

    • 505 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,15 m,...

  • Klimatyczne dwa pokoje na drugim piętrze w bloku
    1 / 11
    Klimatyczne dwa pokoje na drugim piętrze w bloku

    Nysa

    • 389 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 48,10 m2. w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze z balko...

  • 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem Katowice ul. Ścigały
    3 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem Katowice ul. Ścigał...

    Katowice

    • 369 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    BEZ PROWIZJI! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m² z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość nat...

  • RUMIA | Nowoczesne 2 Pokoje z Prywatnym Ogródkiem (40,03 m²)
    1 / 6
    RUMIA | Nowoczesne 2 Pokoje z Prywatnym Ogródkiem (40,03 m²)

    Rumia

    • 372 729 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    RUMIA | Nowoczesne 2 Pokoje z Prywatnym Ogródkiem (40,03 m²) Kancelaria Obsługi Nieruchomości Neptun Tower Prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania na parterze w nowo...

  • Alchemia Ciszy przy Gumińskiej
    1 / 16
    Alchemia Ciszy przy Gumińskiej

    Wrocław

    • 868 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Smak porannej kawy na tarasie miesza się tutaj z zapachem pobliskiego parku. Słyszysz jedynie kojący szum liści, który skutecznie odcina Cię od miejskiego zgiełku. To miejsce, gdzi...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina
    Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, Bohaterów Modlina

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 632 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowa Inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim Bez PCC i prowizji Wygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu. Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut...