• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Inżynierski model zysku przy Politechnice
    1 / 16
    Inżynierski model zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 452 648 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Logistyczna wolność w sercu miasta
    1 / 15
    Logistyczna wolność w sercu miasta

    Łódź

    • 614 705 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 175 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Legnica, Rtm. Witolda Pileckiego
    Mieszkanie Legnica, Rtm. Witolda Pileckiego

    Legnica

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    APARTAMENT 2 POKOJOWY OŚ. PIEKARY B + MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM MIESZKANIE: Komfortowe mieszkanie, o powierzchni 47 m² znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym trz...

  • Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Strzelno

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone wizualiza...

  • Puls światła w ceglanym sercu
    1 / 16
    Puls światła w ceglanym sercu

    Łódź

    • 328 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Industrialny puls w ceglanym sercu Mury z 1964 roku nasycone są autentycznym, fabrycznym rytmem Łodzi. Poczuj energię miejsca, gdzie solidna cegła spotyka się z bliskością wielkom...

  • Twoja Tesla pokocha ten dom
    1 / 16
    Twoja Tesla pokocha ten dom

    Wrocław

    • 930 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Własne gniazdko w garażu to w dzisiejszych czasach większy luksus niż złote klamki. Podczas gdy inni uprawiają shopping-tourism pod ładowarkami, Ty po prostu wpinasz kabel i idzies...

  • Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Puck

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 932 363 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji Budynek B3 - lokal M1.1 - balkon: 12,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny ap...

  • 2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking
    1 / 14
    2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking

    Brzeziny

    • 280 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m², położone na parterze w solidnym, dwupiętrowym budynku z 1905 roku przy ulicy Mickiewicza w Brzezinach. To wyjątkowa okazja...

  • Duża kawalerka na Bałutach
    1 / 8
    Duża kawalerka na Bałutach

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania które łączy ze sobą świetną lokalizację i realne możliwości aranżacyjne? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronna, jasna kawalerka...

  • Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno
    Mieszkanie do remontu - 2 pokoje - Strzelno

    Władysławowo

    • 139 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1. W ogłoszeniu są załączone wizualizac...

  • 0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie
    1 / 2
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno

    • 851 370 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.6 - dwa ogródki: 10,46 m + 14,75 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69...

  • RUMIA | Nowoczesne 2 Pokoje Błonie Janowskie (44,57 m²)
    1 / 8
    RUMIA | Nowoczesne 2 Pokoje Błonie Janowskie (44,57 m²)

    Rumia

    • 408 484 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji w Rumi Janowo. To propozycja dla osób szukających balansu między bli...

  • Pod inwestycję 3 pokoje, kuchnia Przy Politechnice
    1 / 5
    Pod inwestycję 3 pokoje, kuchnia Przy Politechnice

    Kraków

    • 675 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Ogłoszenie na wyłączność biura Nieruchomości Profesjonalnie 3 pokojowe mieszkanie z oddzieln...

  • Mieszkanie Mińsk Mazowiecki, Zygmunta Kazikowskiego
    Mieszkanie Mińsk Mazowiecki, Zygmunta Kazikowskiego

    Mińsk Mazowiecki

    • 780 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Tylko u nas!!! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Mińska Mazowieckiego - 54 m² Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 2. piętrze w...

  • Bezpieczny start w dorosłe życie przy Politechnice
    1 / 16
    Bezpieczny start w dorosłe życie przy Politechnice

    Łódź

    • 559 338 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...

  • Czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak
    1 / 3
    Czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak

    Częstochowa

    • 449 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. Kuchnia z meblami na wymiar i agd połączona z salonem. Trzy niezależ...

  • 3 pokojowe mieszkanie na oś. Ślichowice w Kielcach
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkanie na oś. Ślichowice w Kielcach

    Kielce

    • 554 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biurom nieruchomości oraz Pośrednikom uprzejmie dziękujemy. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku na osiedlu Ślich...

  • Syndyk sprzeda spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu mieszkalnego, Wieluń, oś. Wyszyńskiego - 80
    Syndyk sprzeda spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu mieszkal...

    Wieluń

    • 318 160 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. akt LD1M/GUp-s/35/2026...