• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec,
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec,

    Poznań

    • 398 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na Dębcu, ul. Łozowa. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących własnego lokum z bliskością komunikacji miejskiej. Mieszkanie zn...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany
    Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. REZERWACJA! Prezentujemy P...

  • Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim o pow.  94,65m2.
    Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim o pow. 94,65m2.

    Ruda Śląska

    • 395 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki z WC,...

  • Mieszkanie Borne Sulinowo, ul. Marii Konopnickiej
    Mieszkanie Borne Sulinowo, ul. Marii Konopnickiej

    Borne Sulinowo

    • 469 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    FOREST LOFT funkcjonalne apartamenty w nowoczesnej odsłonie z własnym ogrodem lub przestronnym tarasem, wygodne dwupoziomowe rozkłady, unikalna architektura, duże przeszklone powi...

  • Mieszkanie Puławy, Kamila Norwida
    Mieszkanie Puławy, Kamila Norwida

    Puławy

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na spokojnym osiedlu w kameralnym, dobrze utrzymanym bloku. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony świata. Układ pomie...

  • Przestronne mieszkanie w sercu Zielonej Góry !
    Przestronne mieszkanie w sercu Zielonej Góry !

    Zielona Góra

    • 400 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zielonej Góry 79,5 m² możliwości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego tuż przy Starym Rynku, w jednej z urokli...

  • Siemianowice, 2 pok., 45m2 blisko Parku Śl.
    Siemianowice, 2 pok., 45m2 blisko Parku Śl.

    Siemianowice Śląskie

    • 475 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Eleganckie 2 pokoje Park Śląski, wysoki standard , garaż podziemny + komórka gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzch...

  • Mieszkanie deweloperskie -111m2 w sercu Kołobrzegu
    1 / 2
    Mieszkanie deweloperskie -111m2 w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 055 070 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 9 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 111,06 m² przy ul. Budowlanej  w Kołobrzegu mieście, które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortu. Tu czeka na Ciebie m...

  • Mieszkanie o pow. 51,19m2 ,2 pokoje, od zaraz
    Mieszkanie o pow. 51,19m2 ,2 pokoje, od zaraz

    Zabrze

    • 336 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z WC. Układ pomieszczeń jest bardzo...

  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ  BIAŁA PODLASKA ULSIDORSKA
    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA ULSIDORSKA

    Biała Podlaska

    • 260 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał!  Biała Podlaska ul. Sido...

  • 3 pokoje z ogródkiem  69,3 m²  2 xmsc parkingowe
    3 pokoje z ogródkiem 69,3 m² 2 xmsc parkingowe

    Nowa Wola

    • 887 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżn...

  • Gotowiec inwestycyjny  3 lokale  ROI ~6%  garaż
    Gotowiec inwestycyjny 3 lokale ROI ~6% garaż

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 20 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny mieszkanie o powierzchni 85 m², zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, podzielone na 3 niezależne lokale, wszystkie aktualnie w...

  • Nowe mieszkanie z widokiem na Katedre | Kolobrzeg
    Nowe mieszkanie z widokiem na Katedre | Kolobrzeg

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości NOWE BUDOWNICTWO 2024 ROK DUŻY BALKON...

  • Mieszkanie 45 m² z balkonem  Gozdnica!
    Mieszkanie 45 m² z balkonem Gozdnica!

    Gozdnica

    • 195 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie, 45 m², Gozdnica, balkon i piwnica. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45 m², położonego na 3 piętrze w zad...

  • Geometria zysku przy Politechnice
    1 / 14
    Geometria zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 474 552 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.
    Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Mokotów Sadyba, ul. Konstancińska 1 Mieszkanie 56 m² 3 pokoje oddzielna kuchnia balkon świetna lokalizacja obok Sadyba Best Mall Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierz...

  • Komfortowe 58,9 m² na sprzedaż w Staszowie
    Komfortowe 58,9 m² na sprzedaż w Staszowie

    Staszów

    • 339 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: komfortowe, umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - Staszów, ul. Jana Pawła II Jeśli szukasz wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokaliza...

  • Mieszkanie Leśna
    Mieszkanie Leśna

    Leśna

    • 749 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

     Chcesz jednocześnie mieszkać i zarabiać na najmie krótkoterminowym ! To ta oferta jest dla Ciebie ! Mieszkanie możliwie do podziału na dwa lokale mieszkalne. Jedno mieszkanie -p...

  • Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start
    Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start

    Olsztyn

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Mazurska 7 Szukasz komfortowej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Naj...