• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • 2 pok. Bierutów  doskonałe pod inwestycję / flip!
    2 pok. Bierutów doskonałe pod inwestycję / flip!

    Bierutów

    • 120 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 43,8 m² w kamienicy Bierutów, ul. Konopnickiej, do generalnego remontu Idealne pod flip !!!  Lokal składa się z: dwóch przestronnych pokoi, łazienki, kuchn...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Zakrzów, Zatorska
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Zakrzów, Zatorska

    Wrocław

    • 779 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggią Opiekun oferty: Renata Mayer tel: [tel] Otoczenie nieruchomości: Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, w...

  • Przestronne 4 pokoje ze świetnym rozkładem!
    Przestronne 4 pokoje ze świetnym rozkładem!

    Przasnysz

    • 419 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem, idealne dla rodziny. Lokal znajduje się w Przasnyszu przy ulicy Brzozowej. W skład nieruchomości wchodzą: S...

  • Rozkładowe 3  pok.z loggią i osobna kuchnią
    Rozkładowe 3 pok.z loggią i osobna kuchnią

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m² + piwnica gotowe do zamieszkania  Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m² z dodatkową piwnicą 1,22 m². Lokal...

  • 2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.
    1 / 2
    2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.

    Brwinów

    • 539 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na kameralnym osiedlu Sochacze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w niskim bloku.
    Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w niskim bloku.

    Bielsko-Biała

    • 439 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    REZERWACJA ! Mieszkanie skierowane dla rodziny szukającej wygodnego rodzinnego gniazdka z zachwycającym widokiem na góry. Znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku w Bielsku-Białe...

  • Atrakcyjne  trzypokojowe w kamienicy. Niski czynsz
    Atrakcyjne trzypokojowe w kamienicy. Niski czynsz

    Białogard

    • 379 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Białogard, zrewitalizowana kamienica z początku ubiegłego wieku.  A w niej czeka na Państwa trzypokojowe mieszkanie. Lokal dwustronny o orientacji północno -południowej.  Strona...

  • Mieszkanie 43m2 - Busko-Zdrój, parter.
    Mieszkanie 43m2 - Busko-Zdrój, parter.

    Busko-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować  Państwu ofertę sprzedaży mieszkanie z tarasem w nowym budownictwie, usytuowane na parterze,  o powierzchni 43m2 Skierowana  jest ona do osób poszuku...

  • Mieszkanie Ruda Śląska, ul. Sasanek
    1 / 2
    Mieszkanie Ruda Śląska, ul. Sasanek

    Ruda Śląska

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy Ruda Śląska, ul: Sasanek. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,81 m², położone n...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tymienieckiego

    Łódź

    • 1 100 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 10 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT Z 70-METROWYM TARASEM LOFTY U SCHEIBLERA Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 107 m² z imponującym 70-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardz...

  • Przestronne 3 pokoje 70 m²+Garaż Podziemny Gratis
    Przestronne 3 pokoje 70 m²+Garaż Podziemny Gratis

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, Barcza Cena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż) Zapraszam do zakupu atrakcyjne...

  • Poszukiwane 4 pokoje - 72m2 - Widzew
    Poszukiwane 4 pokoje - 72m2 - Widzew

    Łódź

    • 562 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Widzew to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która łączy w sobie uroki spokojnego życia z nowoczesną infrastrukturą miejską. Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy mają łatwy d...

  • 4 pokoje 58m² w świetnej lokalizacji  os. Piaski
    4 pokoje 58m² w świetnej lokalizacji os. Piaski

    Białystok

    • 535 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80 m² usyt...

  • Apartament z widokiem na góry! Gotowa inwestycja
    Apartament z widokiem na góry! Gotowa inwestycja

    Szklarska Poręba

    • 739 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowy Apartament w Szklarskiej Porębie Design, Widok i Gotowa Inwestycja 45 m² 739 000 PLN Są nieruchomości, które się ogląda i są takie, które się zapamiętuje. Ten apartam...

  • Witamy w świecie wyjątkowego mieszkania!
    Witamy w świecie wyjątkowego mieszkania!

    Kołobrzeg

    • 599 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta Kołobrzeg !!! Główne atuty nieruchomości: - NISKI CZYNSZ 615 ZŁ - DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM - B...

  • Mieszkanie 2 pokoje, Gdańsk, Orunia
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje, Gdańsk, Orunia

    Gdańsk

    • 684 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m², zlokalizowane w Gdańsku – dzielnica Orunia Górna. Wszystkie zdjęcia (22) oferty znajdziecie...

  • Mieszkanie Katowice, ul. Tysiąclecia
    Mieszkanie Katowice, ul. Tysiąclecia

    Katowice

    • 340 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Tysiąclecia 19, na 7. piętrze zadbanego bloku po remoncie, wyposażonego w dwie windy. Mi...

  • Duże mieszkanie na parterze w Bystrzycy Kłodzkiej
    Duże mieszkanie na parterze w Bystrzycy Kłodzkiej

    Bystrzyca Kłodzka

    • 340 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw położone na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego.  Lokal ma dwa niezależne wejścia oraz możliwość wydzielenia dodatkowych sypialni, co spr...

  • Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo
    Kawalerka z loggią na parterze we Wrzosowie Dygowo

    Wrzosowo

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z loggią, na parterze o powierzchni 29,72 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego na parterz...

  • Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!
    Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!

    Rybnik

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m²,...