• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Reden, ul. Adamieckiego

    Dąbrowa Górnicza

    • 245 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m². Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju.  Mieszkanie wyją...

  • Mieszkanie pod inwestycje Katowice Centrum
    Mieszkanie pod inwestycje Katowice Centrum

    Katowice

    • 373 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuch...

  • Mieszkanie Parter Kępice  65,5 m2 -280 000 zł
    Mieszkanie Parter Kępice 65,5 m2 -280 000 zł

    Kępice

    • 280 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękne mieszkanie w domu dwurodzinnym  !! Nieruchomość  o powierzchni 65,48 m² położona w urokliwej miejscowości Kępice. Cena nieruchomości wynosi 280 000 PLN, co odpow...

  • Rybnik Dąbrówki - 2 pokoje, łazienka po remoncie!
    Rybnik Dąbrówki - 2 pokoje, łazienka po remoncie!

    Rybnik

    • 310 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m² przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewan...

  • Na sprzedaż mieszkanie-3 pokoje,1 piętro, Widok,
    Na sprzedaż mieszkanie-3 pokoje,1 piętro, Widok,

    Skierniewice

    • 495 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Katowic, Koszutka
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Katowic, Koszutka

    Katowice

    • 305 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym centr...

  • Mieszkanie Wyszków
    Mieszkanie Wyszków

    Wyszków

    • 519 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Mieszkanie na osiedlu Polonez w Wyszkowie. Położone jest na parterze w bloku z połowy lat 80-tych. Od tego czasu nie było remontowane, co otwiera możliwość własnej aranżacji nieru...

  • Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek
    Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek

    Ruda Śląska

    • 149 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 Maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskie...

  • Mieszkanie 33m2, blisko Pułtuska
    Mieszkanie 33m2, blisko Pułtuska

    Gładczyn Rządowy

    • 215 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m². Lokal usytuowany w spokojnej okolicy, łączącej kameralne otoczenie z bardzo dobrą komunikacją z Pułtuskiem. Roz...

  • Mieszkanie Bytom Szombierki, ul. Zabrzańska, Szombierki
    Mieszkanie Bytom Szombierki, ul. Zabrzańska, Szombierki

    Bytom

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych nakładów finansowych...

  • Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka
    Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka

    Rybnik

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Ustawne 3 pokoje z widokiem na góry - idealne dla młodych rodzin! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m², zlokalizowane na ul. Morcinka w Rybniku, na 4. piętrz...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza
    Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza

    Siedlce

    • 218 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydzies...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima

    Łódź

    • 520 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    To wyjątkowa okazja na zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z pełnym dostępem do kultury, rozrywki i edukacji. Nie przegap tej szansy i umów się na oglądanie j...

  • Apartament z tarasem w Rowach, 130 m do morza
    Apartament z tarasem w Rowach, 130 m do morza

    Rowy

    • 549 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż komfortowy apartament z tarasem w pierwszej linii zabudowy w nadmorskich Rowach. Znakomita lokalizacja! 130 metrów do morza Nieruchomość usytuowana n...

  • 3 pokoje, balkon, piwnica - do remontu - Serbinów
    3 pokoje, balkon, piwnica - do remontu - Serbinów

    Oleśnica

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Oleśnicy 419 000 zł! Jeśli szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta oferta jest dla Ciebie! 61,9 m² w układzie...

  • Panoramiczny widok i potencjał  Sady, 58,9 m²
    Panoramiczny widok i potencjał Sady, 58,9 m²

    Kielce

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z bajecznym widokiem Osiedle Sady, Kielc Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m², położone na 9. piętrze zadb...

  • Mieszkanie Mnich
    Mieszkanie Mnich

    Mnich

    • 179 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Mieszkanie z potencjałem stwórz swoje miejsce na Bielskiej w Mnichu Marzysz o własnym mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To właśnie tutaj możesz stworzyć swoj...

  • Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój
    Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój

    Świętochłowice

    • 179 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w Wadowicach. Mieszkanie położone na parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i sporego przedpokoju. Mieszkanie pr...

  • Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.
    Trzy pokoje ul. Zwycięstwa.

    Białogard

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę i...