• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 643)
  • Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.
    Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.

    Bolesławiec

    • 799 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania!  Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m² plus użytkowe poddas...

  • Katowice Koszutka  3 pokoje blisko centrum
    Katowice Koszutka 3 pokoje blisko centrum

    Katowice

    • 350 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katow...

  • Mieszkanie 32,4m² na Żołnierskiej - Centrum blisko
    Mieszkanie 32,4m² na Żołnierskiej - Centrum blisko

    Olsztyn

    • 299 999 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, sz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Lniana
    Mieszkanie Łódź Bałuty, ul. Lniana

    Łódź

    • 252 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie o powierzchni 36,64 m²w Łodzi na Teofilowie na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazi...

  • 3 pokoje  Złota  Parking za szlabanem  Gotowe
    3 pokoje Złota Parking za szlabanem Gotowe

    Olsztyn

    • 579 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Złotej 2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do wpr...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,

    Kraków

    • 862 316 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 82,58 m², zlokalizowane na 2 i 3 piętrach w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa. Mieszkanie: 1 piętro: - salo...

  • Kawalerka w centrum Kołobrzegu
    Kawalerka w centrum Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii Lubelskiej Główne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI DO PLAŻY ZALEDWIE...

  • Żurawiec Dom 51 m² + działka 294 m² blisko Elbląga
    Żurawiec Dom 51 m² + działka 294 m² blisko Elbląga

    Żurawiec

    • 120 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 51 m² położona w miejscowości Żurawiec, gmina Markusy spokojnej, zielonej okolicy na Żuławach Elbląskich, z szybkim dojazdem do Elbląga (ok....

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza
    Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza

    Siedlce

    • 186 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydzies...

  • Mieszkanie w sercu Mokotowa
    Mieszkanie w sercu Mokotowa

    Warszawa

    • 888 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa! Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na spr...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa
    Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ :  przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, usytuowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie. Mieszkanie...

  • M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie
    1 / 16
    M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie

    Warszawa

    • 580 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie osta...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Opole

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osied...

  • 2 pokoje z balkonem i widokiem  Kielce Sady
    2 pokoje z balkonem i widokiem Kielce Sady

    Kielce

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m², zlokalizowane na 9 pię...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Kilińskiego
    Mieszkanie Siedlce, ul. Kilińskiego

    Siedlce

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego,...

  • Starówka - świetna lokalizacja, 1 piętro, 185 tys.
    Starówka - świetna lokalizacja, 1 piętro, 185 tys.

    Stargard Szczeciński

    • 185 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w które...

  • Sprzedam lokal 115m2 1199000 do negocjacji
    1 / 11
    Sprzedam lokal 115m2 1199000 do negocjacji

    Wrocław

    • 1 199 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 115 m², położony na parterze budynku przy ul. Szybkiej we Wrocławiu (boczna Traugutta). Lokalizacja blisko centrum, idealna pod inwestycję. Nieruch...

  • Mieszkanie
    1 / 7
    Mieszkanie

    Kraków

    • 890 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie znajduje sie na osiedlu Bagry Park w Krakowie. Apartametowiec pochodzi z 2017 roku. Mieszkanie ma powierzchnie 44 m². Składa się z kuch...

  • Mieszkanie w bloku parter 58m
    1 / 16
    Mieszkanie w bloku parter 58m

    Bydgoszcz

    • 480 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania lub zamiany na dom, mieszkanie w bloku na parterze ( środkowe) bardzo ciepłe, ponieważ pod mieszkaniem w piwnicy jest kotłomnia bloku. Adres mieszkania, to osiedle Bł...

  • 1 / 3
    Mieszkanie - Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 400 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Radosława Naworola sprzeda z wolnej ręki prawo własności lokalu mieszkalnego numer 2, stanowiącego od...