• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Działka Lesna na Bonisławskiej sprzedam
    Działka Lesna na Bonisławskiej sprzedam

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA OKAZYJNA CENA! DO NEGOCJACJI! IDEALNA NA lokatę kapitału i INWESTYCJĘ w przyszłości! MIEDZESZYN ul. Bonisławska, okolice związane z bliskością ul okolic Mszańskiej i Trasy Mo...

  • Sprzedam działkę w ok. Glinojeck na dom w zielonym otoczeniu
    Sprzedam działkę w ok. Glinojeck na dom w zielonym otoczeniu

    Malużyn

    • 79 000 zł cena
    • 2 230 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka o powierzchni ok. 2230 m2, prostokątna o wymiarach (ok. 100m*22m od strony ulicy) z dostępem do lokalnej szutrowej drogi, w okolicy l...

  • Działka budowlana Ładna gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Ładna gm. Skrzyszów

    Ładna

    • 85 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Ładna, gmina Skrzyszów Do sprzedaży przedstawiamy działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1204 m2, położoną w miejscowości...

  • Działka Wisy

    Wisy

    • 299 000 zł cena
    • 33 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy nieruchomość składającą się z trzech przylegających działek o łącznej powierzchni 3,35 hektara, znajdującą się na obrzeżach miasta Radoszyce, zaledwie 1 km od Zalewu Anto...

  • Działka Medynia Głogowska

    Medynia Głogowska

    • 135 600 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Aktualizacja - kolejna działka została zarezerwowana, a całość inwestycji została wykarczowana! Na sprzedaż działki budowlane w Medyni Głogowskiej koło Łańcuta Szuka...

  • 1 / 3
    Grunt pod zabudowę zagrodową

    Strażów

    • 341 091 zł cena
    • 4 211 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Strażów w powiecie rzeszowskim. Oferta na wyłączność, tylko w nas...

  • 1 / 4
    Działka Jasionka

    Jasionka

    • 180 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Jasionka w powiecie rzeszowskim. Grunt pod zabudowę jednorodzinną...

  • Działka Kownatki rynek pierwotny ul.

    Kownatki

    • 892 500 zł cena
    • 4 780 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z potencjałem inwestycyjnym w REGIONIE MAZUR ? Ta działka budowlana o powierzchni 4780 m2 to idealna okazja na budowę domu letniskowego lub inwestycji turystycznej....

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 322 300 zł cena
    • 3 223 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2 cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2 cena: 75zł/m2 = 376 500zł1/2...

  • Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 376 500 zł cena
    • 5 020 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Graniczna Wieś ul.

    Graniczna Wieś

    • 347 840 zł cena
    • 4 348 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWE miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, Rzeka Łąki.1/21 - 4616m2   cena: 75zł/m2 = 346 200zł1/22 - 3223m2   cena: 100zł/m2 = 322 300zł1/23 - 5020m2   cena: 75zł/m2 = 376 50...

  • Działka, 3 000 m², Chruściele
    1 / 16
    Działka, 3 000 m², Chruściele

    Ełk

    • 185 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż: Działki Rolne z Możliwością Zabudowy – Chruściele k. Ełku Lokalizacja: Kompleks działek rolnych położonych przy drodze Chruściele – Szarek, w malowniczej okolicy w s...

  • SZYBY - Działka Budowlana 2300 metrów - Plus Bonus
    1 / 2
    SZYBY - Działka Budowlana 2300 metrów - Plus Bonus

    Szyby

    • 115 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Nr 144/1 w miejscowości Szyby. Powierzchnia – 2300 metrów kwadratowych. Księga Wieczysta - jeden właściciel. Położenie: miejscowość Szyby, 5km od centrum...

  • Działka rolna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,
    1 / 6
    Działka rolna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,

    Krzycko Wielkie

    • 179 000 zł cena
    • 12 502 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy Państwu działki rolne o łącznej pow. ok. 12 500 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Krzycko Wielkie, gmina Włoszakowice. Do posesji prowadzi droga polna. Od...

  • Działka Świerklany

    Świerklany

    • 140 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Przedstawiamy Państwu 5 działek budowlanych położonych w Świerklanach Górnych przy ul. Szerockiej. Brak szkód górniczych! Istnieje możliwość zakupu działki sąsiadującej....

  • Działka budowlana- Tuchów- Małopolska

    Tuchów » ul. Rolnicza

    • 69 000 zł cena
    • 643 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,3 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie.Działka w kształcie prostokąta.Teren objęty miejscowym planem zag...

  • 1 / 4
    Działka Pyskowice ul. Zaolszany

    Pyskowice » ul. Zaolszany

    • 260 000 zł cena
    • 1 512 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 1300m2 oraz droga dojazdowa ponad 200m2, zlokalizowane w Pyskowicach, w części Zaolszany. Zaolszany to część miasta znajdująca...

  • Działka budowlana w Lichwinie!

    Lichwin

    • 97 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane o łącznej powierzchni 20 arów w Lichwinie.Istnieje możliwość zakupu całej nieruchomości ( 20 ar w cenie 97 000 zł ) lub wyłąc...

  • Działka Górki Wielkie

    Górki Wielkie

    • 210 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształc...

  • Działka Łączka ul. Wierzbowa

    Łączka » ul. Wierzbowa

    • 400 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjną działkę rolną o powierzchni około 2 hektarów , położoną w malowniczej okolicy w pobliżu Cieszyna. Charakterystyka działki: P...