• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Sprzedam działkę 1319 m2
    1 / 14
    Sprzedam działkę 1319 m2

    Chmieleniec

    • 158 280 zł cena
    • 1 319 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana 1319 m nr 269/7 z Warunkami zabudowy droga dojazdowa blisko asfaltowej powiatowej udział w drodze wewnętrznej Widok na staf Woda i Prąd w drodze sąsiednia dzi...

  • Działka Gnojnik

    Gnojnik

    • 380 000 zł cena
    • 29 534 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż prawie 3 ha gruntów z dużym potencjałem, idealne miejsce na realizację Twoich marzeń o gospodarstwie rolnym, stawach rybnych, stadninie koni czy agroturystyce. Lokal...

  • Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną - Kalinowa gm. Turek

    Kalinowa

    • 59 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m² (0,1000 ha), zlokalizowana w urokliwej wsi Kalinowa, gmina Turek. Doskonała okazja dla osób szukających miejsca w pobliżu natury, a zaraze...

  • Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin
    1 / 7
    Działka budowlana 2900m Tłuszcz Wołomin

    Miąse

    • 750 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ew działki 950 Powierzchnia 2900m , możliwy podział na trzy po zakupie Wymiary 26x110m kształt prostokąt Media prąd woda gaz L...

  • Działka rolno - leśna nad rzeką na Pogórzu Dynowskim
    1 / 15
    Działka rolno - leśna nad rzeką na Pogórzu Dynowskim

    Temeszów

    • 85 000 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek położony w miejscowości Temeszów, gmina Dydnia, na Pogórzu Dynowskim i Przemyskim, w Dolinie rzeki San. Kompleks o charakterze rolno –...

  • Działka budowlana Izbiska gm. Wadowice Górne
    1 / 4
    Działka budowlana Izbiska gm. Wadowice Górne

    Izbiska

    • 75 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 0,42 ha położoną w miejscowości Izbiska gmina Wadowice Górne. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku miesz...

  • Działka ROD na sprzedaż w Trzebnicy

    Trzebnica

    • 13 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka znajduje sie w Trzebnicy na ogrodkach dzialkowych Grunwald. Jest polozona w bardzo cichym miejscu z daleka od glownej drogi (po drodze na Świątniki). Działka jest zadbana i...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA RUSIEC – blisko las i szkoła

    Rusiec

    • 440 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA RUSIEC – IDEALNA LOKALIZACJALOKALIZACJA I OTOCZENIE:  Działka budowlana położona jest w miejscowości Rusiec, w bliskiej odległości od szkoły. Usytuowana...

  • 1 / 3
    Działka Buszkowy Górne ul. Leśna Góra

    Buszkowy » ul. Leśna Góra

    • 297 000 zł cena
    • 15 248 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 15.248 m2- grunt rolny w miejscowości Buszkowy Górne (gmina Kolbudy, powiat gdański). Działka nr 29/2. Działka usytuowana w spoko...

  • 1 / 2
    Grunt z potencjałem inwestycyjnym

    Łazów

    • 1 720 912 zł cena
    • 29 168 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną, komercyjną w miejscowości Łazów w powiecie niżańskim. Oferta na wyłączność, tyl...

  • Działka Ryglice 45 arów

    Ryglice

    • 112 500 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 45 arów – Ryglice – 112 500 złNa sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 45 arów, zlokalizowana w Ryglicach, w cichej i malowniczej okolicy. Nieruchomość ma regular...

  • Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin
    1 / 3
    Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin

    Warszawa

    • 1 760 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Warszawa Białołęka ok ul Modlińskiej , Światowida Działka z planem zagospodarowania na 7 lokali Powierzchnia: 2200m2 Wymiary szerokość 64m x34m droga dojazdowa asfa...

  • Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów
    1 / 8
    Działka leśna 5,2 ha i rolna 0,55ha Tłuszcz Pawłów Jadów

    Miąse

    • 265 000 zł cena
    • 52 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Lokalizacja Pawłów trasa Wołomin Miąse Jadów Na sprzedaż działka leśna o powierzchni ponad 5,2 ha /52000m2/ plus część rolna ok 0,52 ha /5200m2/ przy drodze asfaltowej biegnącej z...

  • Warszawa Ursynów z wjazdem z ul. Baletowej
    1 / 6
    Warszawa Ursynów z wjazdem z ul. Baletowej

    Warszawa

    • 5 518 800 zł cena
    • 9 198 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Warszawa Ursynów Dawidy do sprzedaży grunt ( dwie działki) pod zabudowę jednorodzinną z usługami. Powierzchnia 4338 m2 + 4860 m2 ŁĄCZNIE 9198 m2 Wjazd bezpośrednio od ulicy Baleto...

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki
    1 / 7
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 373 760 zł cena
    • 3 816 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gruntu o pow. 3816 m2 w Grodzisku Mazowieckim w dzielnicy Łąki, czyli w części Grodziska po stronie autostrady A2, oddalona od niej o ok. 4,5 km. Położona jest w II linii z...

  • Działka Leszcz rynek pierwotny ul.

    Leszcz

    • 1 600 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom całoroczny, letniskowy lub inwestycję turystyczną ? Ta działka BUDOWLANA o powierzchni 5180 m2, z dostępem do linii brzegowej, spełn...

  • Działka Ryglice 77 arów

    Ryglice

    • 192 500 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 77 arów, znajdująca się w Ryglicach, na malowniczym wzniesieniuz zachwycającym widokiem na okolicę. Teren jest&nbs...

  • 1 / 3
    Działka Inwestycyjna Ryglice 74 a

    Ryglice

    • 2 000 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 74 ar – Ryglice – 2 000 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 74 arów, położona w Ryglicach, w bezpośrednim...

  • 1 / 2
    Działki usług. SAG w pobl. lotniska, Świdnik

    Świdnik

    • 2 700 000 zł cena
    • 8 984 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Kolonia Świdnik Mały - ul. Lotnicza, dwie działki usługowe o łącznej powierzchni 8984 m2 w Strefie Aktywności Gospodarczej.Wymiary ok. 24 m x 374 m, media w pasie drogi (wodociąg,...