• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Ciekawa oferta dla developera !

    Teresin

    • 2 400 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 19.000m2 zlokalizowana w gminie Teresin powiat sochaczewski. Media - prąd, woda w drodze, dojazd asfaltowy Jest miejscowy plan zagospodarowania pr...

  • Działka 2600m2 z wszystkimi mediami !

    Żukówka

    • 850 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2600m2 zlokalizowana w Żukówce około 1 km od Błonia. W pełni uzbrojona: prąd, gaz woda i kanalizacja miejska w granicy działki. Kształt trapezu o wymiarach -...

  • Działka Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 23 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 23.000m2 położona w miejscowości Radziejowice Zboiska . Kształt prostokąta o wymiarach 320 x 71,87, dojazd asfaltowy. Media - woda i prąd, gaz w drodze....

  • 1 / 3
    Działka siedliskowa Ojrzanów

    Ojrzanów

    • 980 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa o powierzchni 25.000m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów Towarzystwo. Malowniczo położona, przecina ją rzeczka co daje ciekawe możliwości zagospodarowania...

  • 1 / 2
    działka Kozery#ciekawa lokalizacja

    Kozery

    • 2 925 000 zł cena
    • 17 725 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o łącznej powierzchni 17.725m2 zlokalizowana w miejscowości Kozery gmina Grodzisk Mazowiecki. Media - prąd, woda z własnego ujęcia, woda miejska w drodze, gaz w drodze. Ks...

  • Działka 2435 m Błonie - spokojna i miła okolica

    Błonie

    • 500 000 zł cena
    • 2 435 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Błonie. Pierwsza linia zabudowy. Działka przy drodze asfaltowej. Działka oddalona jest od drogi głównej w spokojnej okolicy. W najbliższym otocze...

  • 1 / 2
    Działka Granica Blisko WKD Nowa Wieś

    Granica

    • 1 414 000 zł cena
    • 2 020 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 2020m2 zlokalizowana w miejscowości Granica gmina Michałowice.Kształt zbliżona do trapezu: szer. 23m długość 80m i ok. 110mWszystkie media miejskie...

  • Zboiska gm. Radziejowice | MPZP | 1300m2 | S8

    Zboiska

    • 200 000 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, sucha, równa działka w miejscowości Zboiska, Gmina Radziejowice. Cicha i spokojna okolica.Miejscowość położona jest 4 minuty od Radziejowic w pobliżu zjazdu z trasy S8...

  • 1 / 2
    Działka pod bliżniak lub pod segmenty

    Siestrzeń

    • 415 000 zł cena
    • 2 320 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola Zgodnie z planem zagospodarowania - 250 m2 - pod jeden segment Działka jest w kształcie prostokąta z wjazdem od b...

  • Działka budowlana o pow. 22ary z możliwością zabudowy
    1 / 2
    Działka budowlana o pow. 22ary z możliwością zabudowy

    Grzybiany

    • 440 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, uzbrojona o powierzchni 2200 m2, przygotowana pod zabudowę domu wolnostojącego. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do posesji drogą osiedlową utwardzoną. Ter...

  • Działka w Bartoszowie
    1 / 3
    Działka w Bartoszowie

    Legnica

    • 159 847 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE Bartoszów Atrakcyjna działka budowlana o pow. 8,93ara zlokalizowana na obrzeżach miasta Legnica, z doskonałym dojazdem d...

  • Działka budowlana w Ulesieu
    1 / 3
    Działka budowlana w Ulesieu

    Legnica

    • 219 000 zł cena
    • 792 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE Śliczna działka budowlana o powierzchni 7,92 ara, położona w Ulesiu jest to zaledwie 1 km od Legnicy, Działka posiada d...

  • Działka budowlana 34a Liplas
    1 / 2
    Działka budowlana 34a Liplas

    Liplas

    • 720 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka do zabudowy nr 141 oznaczona jako RM17 (dopuszczalne MN), usytuowana w spokojnej i cichej części miejscowości Liplas, sąsiadująca z miejscowościami Gdów oraz Bilczyce, przy...

  • Działka Gdynia Dąbrowa ul. Chwaszczyńska

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Chwaszczyńska

    • 7 499 000 zł cena
    • 14 166 m2 powierzchnia
    • 530 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Tylko u nas!Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14 166 m2, tuż przy nowym odcinku trasy S6. LOKALIZACJA: Działki znajdują się tuż przy Trasie Kaszubskiej czyli nowej nitce...

  • Działka Łubno Łubno

    Łubno

    • 147 300 zł cena
    • 9 821 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w cichej, zielonej i przyjaznej okolicy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy dwie atrakcyjne działki rolne...

  • Działka Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik » Niewiadom

    • 139 000 zł cena
    • 1 975 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] Szukasz wyjątkowego miejsca na budowę domu? Miejsca, które jest z dala od hałasu i głównej drogi? Jeżeli tak to zobacz tą działkę. [/i] Na sprzedaż ładna działka o powierzch...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 1 138 200 zł cena
    • 3 252 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kościerskim, w woj. pomorskim.Odległość od Gdańska 4...

  • Przestronna działka budowlana w Młyńczyskach

    Młyńczyska

    • 330 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niniejsza oferta dotyczy przestronnej działki budowlanej o powierzchni 4600 m2, położonej w miejscowości Młyńczyska w powiecie limanowskim. Działka graniczy bezpośrednio z gminną d...

  • Sprzedam Las
    1 / 2
    Sprzedam Las

    Nowy Sącz

    • 170 000 zł cena
    • 10 016 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam wartościowy Las/ stary / piękne okazy drzew Polecam

  • Promocja sprzedam ziemię działki
    1 / 16
    Promocja sprzedam ziemię działki

    Bożepole Wielkie

    • 16 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ziemie przeznaczona na działki budowlane na ziemi jest gaz i energia, cena 120 - 170 zł za m 2 działki są od 1000 m 2 i jest ich 26 plus przemysłowa lub 60zł za pasy nie...