• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Działka Tychy ul. Zwierzyniec

    Tychy » ul. Zwierzyniec

    • 1 418 158 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę na halę o powierzchni 1000 m2 ! Prawomocne pozwolenia na budowę w cenie działki ! Działka w Tychach, dzielnica Zwierzyniec, blisko ślą...

  • Działka Międzyświeć

    Międzyświeć

    • 400 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Cena netto. Informacje o działce Płaska działka, 3 km od rynku w Skoczowie, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budo...

  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 95 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 800 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, prz...

  • 1 / 4
    Działka Zaborze

    Zaborze

    • 120 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 1177 m W ZABORZU - IDEALNA LOKALIZACJA, PŁASKI TEREN, UZBROJENIE! Cena netto. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnego 86m i 60m. Oszczędzasz cz...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Film: [url] Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznac...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 126 000 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana, 1013 m2, uzbrojona całkowicie Informacje o działce Sprawdź inne działki w Goleszowie i okolicach w ofercie OPOKA. Działka położona w Goleszowie, w ustron...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 10-o arowa, mieszkaniowa, objęta miejscowym planem. Przed podziałem geodezyjnym - jest możliwość wybrania dowolnej, nowo wytyczanej działki. Działka lekko pochylona w kier...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Informacje o działce Działka w Zamarskach, w połowie ulicy Rajdowej, niewielkiej miejscowości położonej koło Cieszyna. Do centrum Cies...

  • Działka Piła

    Piła

    • 1 990 000 zł cena
    • 3 551 m2 powierzchnia
    • 561 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości! Nie szukaj dalej! Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 3551 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki...

  • Działka Kościerzyna ul. Mała Kolejowa

    Kościerzyna » ul. Mała Kolejowa

    • 260 000 zł cena
    • 1 464 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1464 m² , zlokalizowana w Kościerzynie przy ul. Małej Kolejowej. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Lekko nachyl...

  • Centrum - działka z projektem budynku usługowego

    Sucha Beskidzka » ul. Nieszczyńskiej

    • 869 000 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 2 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nie przegap takiej okazji!!!Działka dla inwestora z projektem budynku usługowego i pozwoleniem na budowę!NOWA NIŻSZA CENA!!!869.000 PLN==========Sucha Beskidzka - centrum miasta pr...

  • Działka na sprzedaż w okolicach Chojnowa
    1 / 3
    Działka na sprzedaż w okolicach Chojnowa

    Niedźwiedzice

    • 129 000 zł cena
    • 2 659 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny usytuowany w Niedźwiedzicach, gmina Chojnów !!! Nieruchomość o dogodnym kształcie, posiada pow. 0,2659 ha, usytuowana jest przy...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.
    1 / 6
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE GIEDLAROWA.

    Giedlarowa

    • 7 900 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam trzy działki LEŚNE, położone obok siebie, dzieli je tylko "droga" o łącznej powierzchni ok. 23ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski, województwo po...

  • Działka mieszkalno-usługowa w Czernej
    1 / 8
    Działka mieszkalno-usługowa w Czernej

    Czerna

    • 159 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka o powierzchni 50 arów, położona w malowniczej miejscowości Czerna. Działka jest idealna pod budowę domu jednorodzinnego, jak również pod działalność usługo...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKI LEŚNE W GIEDLAROWEJ

    Giedlarowa

    • 6 900 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dwie działki LEŚNE, położone niedaleko siebie, dzieli je tylko jedna działka, o łącznej powierzchni ok. 16,2ar, Położone w GIEDLAROWEJ, gmina Leżajsk, Powiat Leżajski,...

  • Żyznów powiat strzyżowski 9ar 4 klasa 50400
    1 / 10
    Żyznów powiat strzyżowski 9ar 4 klasa 50400

    Żyznów

    • 50 400 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z miejscowości Żyznów ok 6 km od Strzyżowa,28 km od Rzeszowa Działka przy asfalcie,w pobliżu 2 nowe domy woda przy działce gaz 27 m od działki prąd 20 m od działk...

  • Laskówka budowlana piękne widoki na wzgórzu gmina Dynów
    1 / 11
    Laskówka budowlana piękne widoki na wzgórzu gmina Dynów

    Laskówka

    • 72 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 12ar w miejscowości Laskówka powiat rzeszowski gmina Dynów nr działki 388 miejscowość Laskówka powiat rzeszowski gmina Dynów województwo podkarpackie Działka posia...

  • Syndyk sprzeda udział w zabudowanej działce

    Gardzienice Pierwsze

    • 17 365 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Mariusza Miciuły ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości: 1/ udział 1/6 w nieruchomości gruntowej będącej przedmiotem prawa własności, położonej w mi...

  • Syndyk sprzeda niezbudowaną działkę rolną

    Gardzienice Pierwsze

    • 13 716 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Ostróda ul.

    Ostróda

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    TOPOWA LOKALIZACJA! GÓRKA POD OSTRÓDĄ DZIAŁKA POŁOŻONA PRZY SAMYM WĘŹLE S7 Z S16 ! WĘZEŁ OSTRÓDA POŁUDNIEIDEALNA POD HALĘ, MAGAZYN, OBIEKT - WIDOCZNA Z S7 I WĘZŁA*TYLKO U NAS* LOK...