• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • DZIAŁKA BUDOWLANA Z KLIMATEM – 40 KM OD WARSZAWY
    1 / 12
    DZIAŁKA BUDOWLANA Z KLIMATEM – 40 KM OD WARSZAWY

    Grzegorzewice

    • 530 000 zł cena
    • 3 808 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyobraź sobie letni poranek, krople rosy migoczące na soczyście zielonej trawie, a Ty z kubkiem ulubionej kawy w dłoni spoglądasz na cichy staw otulony malowniczą kompozycją brzóz,...

  • Działka budowlana 5500m2 Danowskie
    1 / 2
    Działka budowlana 5500m2 Danowskie

    Danowskie

    • 65 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka budowlana o powierzchni 5500 m² w miejscowości Danowskie, gmina Nowinka, powiat Augustowski, woj. podlaskie. Działka położona jest w spokojnej, zi...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 10
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 200 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa oddalona 12km od Kołobrzegu, z dobrym dojazdem i energią elektryczną przy drodze, woda po sąsiedzku. Cisza i spokój z dala od zgiełku miasta, a zaledwie 1...

  • Okazja! Na sprzedaż działka nad Wisłą – Nowopole
    1 / 6
    Okazja! Na sprzedaż działka nad Wisłą – Nowopole

    Nowopole

    • 39 900 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 16 arów (1600 m²) położona w centrum miejscowości Nowopole, w gminie Wietrzychowice. Są warunki zabudowy! Lokalizacja: Działka znajduje się przy...

  • Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 12
    Działka budowlana Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 89 000 zł cena
    • 1 323 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pewne miejsca nie potrzebują reklamy one po prostu robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. W Biesiadkach, w gminie Gnojnik, czeka działka, która daje coś coraz trudniejszego do z...

  • Działka inwestycyjna Nowa Sól Nowe Żabno,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Nowa Sól Nowe Żabno,

    Nowa Sól

    • 134 820 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przykładowe cztery działki budowlane położone w Nowym Żabnie. Działki stanowią kompleks nowo wydzielonych działek budowlanych, na których powstają...

  • Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem
    1 / 8
    Działka budowlana z Warunkami Zabudowy pod Wrocławiem

    Będkowo

    • 229 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy , pod Trzebnicą , tylko 12 km od Wrocławia! Szukasz działki pod budowę domu? Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1.500 m2 (5...

  • Działka przemysłowa Bełżyce
    1 / 5
    Działka przemysłowa Bełżyce

    Bełżyce

    • 440 000 zł cena
    • 3 847 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA POD HANDEL. USŁUGI, PRZEMYSŁ, ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA W BEŁŻYCACH Idealna pod komis samochodowy, przychodnię, skład opału, pod działalność branży logistycznej. Pole...

  • Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 2819 m2
    1 / 6
    Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 2819 m2

    Śledziejowice

    • 1 963 080 zł cena
    • 2 819 m2 powierzchnia
    • 697 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna nieruchomość składająca się z 4 działek o łącznej powierzchni 2819 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a następn...

  • Działka 52 ar, 33-140 Brzozówka, gmina Lisia Góra,
    1 / 3
    Działka 52 ar, 33-140 Brzozówka, gmina Lisia Góra,

    Brzozówka

    • 780 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 359 w miejscowości Brzozówka, na pograniczu z miastem Tarnów gmina Lisia Góra. Do centrum Lisiej Góry jest odległość 2,5km a do wjazdu na autostradę A4 ok 5...

  • Działka ROD Szarotka
    1 / 13
    Działka ROD Szarotka

    Ełk

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OGŁOSZENIE – Działka ogrodniczo-rekreacyjna w ROD „SZAROTKA” Na sprzedaż zagospodarowana działka ogrodnicza o powierzchni 300 m² przy AL. Malinowa 41. Idealne miejsce na wypoczyn...

  • Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię
    1 / 8
    Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię

    Kossowa

    • 143 000 zł cena
    • 6 360 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kossowa o powierzchni 63,6a, na którą składa się 8a działki budowlanej, 40,2 a działki rolnej zalesionej i 15,4 a działki leśnej. Atrakcyjna działk...

  • Duża działka budowlana 28 ar Puszyna [ wieś, przy lesie]
    1 / 8
    Duża działka budowlana 28 ar Puszyna [ wieś, przy lesie]

    Puszyna

    • 137 000 zł cena
    • 2 807 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane zlokalizowane (538 oraz 537/2) w miejscowości Puszyna położonej 40 km od Gór Opawskich, w niej pobliski sklep spożywczy, spokojna okolica otoczona lasem z dojazde...

  • Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 760m2
    1 / 6
    Śledziejowice gm. Wieliczka - działka budowlana 760m2

    Śledziejowice

    • 654 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 861 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 760 m2 położona w miejscowości Śledziejowice gm. Wieliczka. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a następnie drogą nieutwardzoną (ok.70m). Ma ks...

  • Obniżka ceny! Działka rolna ok. 16 km od Nowogardu.
    1 / 13
    Obniżka ceny! Działka rolna ok. 16 km od Nowogardu.

    Trzechel

    • 249 000 zł cena
    • 76 620 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY pięknej działki rolnej z niepowtarzalnym naturalnym klimatem położoną zaledwie ok. 16 km od Nowogardu i ok. 30 km...

  • Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p
    1 / 10
    Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p

    Załuż

    • 179 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 16 ar (1 600 m.kw.) w malowniczej miejscowości Załuż, w powiecie sanockim. Działka została wydzielona z większego terenu i jes...

  • Działka leśna Puszcza Mariańska
    1 / 2
    Działka leśna Puszcza Mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 477 000 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka budowlana o powierzchni prawie 4000 m2 w miejscowości Puszcza Mariańska, porośnięta sosnowym starodrzewem. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowani...

  • Zieleniec ostatnia działka 50 arów pod pensjonat hotel domki
    1 / 10
    Zieleniec ostatnia działka 50 arów pod pensjonat hotel domki

    Wrocław

    • 901 260 zł cena
    • 5 007 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 ko...

  • Działka budowlana - z linią brzegową i własnym lasem!
    1 / 6
    Działka budowlana - z linią brzegową i własnym lasem!

    Białystok

    • 325 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o zacisznej, podlaskiej wsi, na której będziesz mógł pobudować dom z tarasem wychodzącym na własny las, a za nim mieć bezpośredni dostęp do malowniczej zatoczki rzeki Czarn...

  • Zieleniec - działka 0,5 ha z warunkami zabudowy na 10 domków
    1 / 14
    Zieleniec - działka 0,5 ha z warunkami zabudowy na 10 domków

    Duszniki-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 902 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana