• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Krakowska
    Działka usługowa Balice gm. Zabierzów, Krakowska

    Balice

    • 570 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady . Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania . W planie aż 70% działki , budynki wysokie d...

  • Sprzedam dzialke blisko Warszawy z wz.3000m2, Zlotopolice
    Sprzedam dzialke blisko Warszawy z wz.3000m2, Zlotopolice

    Złotopolice

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki po 3000m2 nr.134/11 i 134/14 z warunkami zabudowy na Dom+garaz w Zlotopolicach w kompleksie 9 dzialek.Prad I woda przy dzialka.Wjazd od asfaltu z drogi gminnnej.Obok Domy I...

  • Syndyk sprzeda udział wynoszący 5/16 w prawie własności nieruchom...

    Okocim

    • 27 000 zł cena
    • 4 455 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Agaty Chawańskiej, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału wynoszącego 5/16 części w prawie wła...

  • Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej
    1 / 16
    Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej

    Siedliska

    • 283 500 zł cena
    • 4 359 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż działka o nr 390/2 i powierzchni 4.469 m², która w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona je...

  • Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck
    1 / 6
    Duża działka pod podział lub dewelopera | Kłobuck

    Kłobuck

    • 529 000 zł cena
    • 4 972 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej i spokojnej okolicy w Kłobucku, w części Smugi. Ta przestronna nieruchom...

  • Działka usługowa
    1 / 15
    Działka usługowa

    Kęty

    • 70 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI KĘTY, UL. KRAKOWSKA Na sprzedaż działka usługowej o numerze ewidencyjnym 8774, położona w Kętach przy ul. Krakows...

  • Działka 2.500 m², możliwość zabudowy mieszkaniowej
    1 / 16
    Działka 2.500 m², możliwość zabudowy mieszkaniowej

    Siedliska

    • 145 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż działka o nr 390/1 i powierzchni 2.500 m², która w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona je...

  • Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż
    1 / 12
    Lipie, ul. Kasztanowa | Działki na sprzedaż

    Lipie

    • 100 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wymiarowe działki położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kasztanowej w Lipiu. Działki zlokalizowane w pobliżu zabudowy jednorodzinnej, co sprawia że jest to ideal...

  • Dwie działki 6.859 m² w pobliżu Legnicy
    1 / 16
    Dwie działki 6.859 m² w pobliżu Legnicy

    Siedliska

    • 378 000 zł cena
    • 6 859 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, które w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczono symbolem 1....

  • Działki inwestycyjne pod Goleniowem
    1 / 10
    Działki inwestycyjne pod Goleniowem

    Żółwia Błoć

    • 2 422 500 zł cena
    • 32 300 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m²), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. Nowogardzkiej. Nieruchomość znajduje si...

  • Działka nad morzem
    1 / 14
    Działka nad morzem

    Międzywodzie

    • 384 221 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana 1817 m² w cichej części Międzywodzia. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w nadmor...

  • Krzepice | Duża działka inwestycyjna
    1 / 7
    Krzepice | Duża działka inwestycyjna

    Krzepice

    • 688 000 zł cena
    • 11 360 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DYMOWSKI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki z przeznaczeniem przemysłowym w Krzepicach (woj. śląskie). Ta działka to idealna okazja dl...

  • Nieruchomości komercyjne, inwestycyjne , działki na Mazurach
    1 / 7
    Nieruchomości komercyjne, inwestycyjne , działki na Mazurach

    Mikołajki

    • 25 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania kilka ciekawych nieruchomości położonych w atrakcyjnych miejscach na terenach turystycznych na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich na Mazurach z linią brzegową po...

  • Barcząca, 4900m2, 46m x 107m
    1 / 4
    Barcząca, 4900m2, 46m x 107m

    Wiciejów

    • 249 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną w miejscowości Wiciejów, na granicy z Barczącą, o pow. 4900m2. Wymiary ok....

  • Działka inwestycyjna 1,7 ha Lubicz Dolny przy A1
    1 / 4
    Działka inwestycyjna 1,7 ha Lubicz Dolny przy A1

    Lubicz Dolny

    • 1 599 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela!!! Na sprzedaż działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni 1,7 ha położona w rozwijającej się strefie przemysłowej w Lubiczu Dolnym. Dzi...

  • Działka rolna Celiny gm. Raków
    1 / 5
    Działka rolna Celiny gm. Raków

    Celiny

    • 69 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1400 m2 , zlokalizowana w Celinach, gm. Raków, w otoczeniu lasu, z szybkim dojazdem do Kielc. Działka w trakcie wydziela...

  • Sprzedam działke 3100m2 Dziwnowek 900m do morza
    Sprzedam działke 3100m2 Dziwnowek 900m do morza

    Dziwnówek

    • 128 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke rekreacyjna Morzem w Dziwnowku 900m do morza. Powierzchnia 3100qm z mozliwoscia podzialu. Cena.128zl - 1m2 Kontakt tel. Pan Robert 0049176 84379518

  • Działka budowlana Radlin gm. Górno
    1 / 6
    Działka budowlana Radlin gm. Górno

    Radlin

    • 140 000 zł cena
    • 9 051 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 9051 m2 , zlokalizowana w miejscowości Radlin, gm. Górno. Działka płaska, niezagospodarowana, o regularnych kształtach, zbliżonych do prostokąta. Doja...

  • działka orzesze
    działka orzesze

    Orzesze

    • 265 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke 27ar 1/3 teren zielony. w Orzeszu-Jaśkowicach ,na działce woda,gaz,elektro

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Zabłudów

    • 135 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Zabłudowie Kolonii. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Piękna okolica, po sąsiedzku las. Ok 15 km do Białegostoku.