• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Gąski gm. Mielno
    1 / 3
    Działka Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 850 000 zł cena
    • 2 695 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka o powierzchni 2695m2, o wymiarach 31m x 83m położona około 860m do plaży przy ulicy Piaskowej w Gąskach. Teren płaski. Działka ma wydane...

  • Sprzedam ziemię
    Sprzedam ziemię

    Borkowo Kościelne

    • 500 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę. Borkowo Kościelne 3000m od centrum Sierpca .Media ul. Młyńska.

  • Działka zabudowana Zawichost
    1 / 11
    Działka zabudowana Zawichost

    Zawichost

    • 301 650 zł cena
    • 12 368 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndycy masy upadłości Zbigniewa i Adama Buckich dysponujący po ½ udziału (tj. po 50%) w nieruchomości stanowiącej zabudowaną działkę nr 341/2 zapraszają do składania ofert na zak...

  • Działka Koszalin Łabusz
    1 / 15
    Działka Koszalin Łabusz

    Koszalin

    • 1 520 442 zł cena
    • 36 201 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zespół działek nad jeziorem Jamno o łącznej pow. 36 201 m2. Grunty rolne z możliwością zabudowy rekreacyjnej. Prąd przy pierwszej działce. Świetne tereny pod kompleks domków letnis...

  • Działka inwestycyjna Mielno
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Mielno

    Mielno

    • 820 000 zł cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 1 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka inwestycyjna o pow. 678 m2 położona Mielno-Unieście z pozwoleniem na budowę, oraz projektem budowlanym budynku wielorodzinnego składającego się z 8 ap...

  • Działka budowlana Mielno
    1 / 3
    Działka budowlana Mielno

    Mielno

    • 185 000 zł cena
    • 1 767 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas !! W ofercie działka o powierzchni 1757 m2 położona w miejscowości Strzeżenice z Warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Opis nieruchomości: Działka w kształ...

  • Działka rolna Koszalin
    1 / 15
    Działka rolna Koszalin

    Koszalin

    • 156 653 zł cena
    • 3 197 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W super atrakcyjnej cenie działka o pow. 3197 m2 położona od południowej strony jeziora Jamno. Działka znajduje się w miejscowości Łabusz. Dojazd do działki utwardzony płytami bet...

  • Działka rolno-budowlana Koszalin
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Koszalin

    Koszalin

    • 4 500 000 zł cena
    • 44 040 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Atrakcyjna działka o powierzchni 4,404 ha położona na obrzeżach Koszalina z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Opis nieruchomości: Działka w kształc...

  • Działka zagrodowa i rolna - 2,71 ha - 30 km od Ostrołęki
    1 / 5
    Działka zagrodowa i rolna - 2,71 ha - 30 km od Ostrołęki

    Załuzie

    • 491 500 zł cena
    • 27 100 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa i działki rolne w miejscowości Załuzie 30 km od Ostrołęki. Siedlisko składa się z 3 działek o łącznej pow. 2,71 ha działka zagrodowa nr 26 - 1,55 ha...

  • Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie
    1 / 8
    Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie

    Kukinia

    • 572 800 zł cena
    • 14 320 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    REZRWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka położona w miejscowości Kukinia ok. 60 m od zjazdu z węzła S6 Ustronie Morskie- Kukinia, 6 km od morza. Działka o pow. ok. 1,432 ha jest o...

  • Działka inwestycyjna Białogard
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Białogard

    Białogard

    • 940 000 zł cena
    • 1 513 m2 powierzchnia
    • 622 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka zlokalizowana jest w samym centrum Białogardu. Całkowita powierzchnia działki to 1513 m2. Teren płaski i suchy. Oznaczenie działki w miejski planie zagospodarowania przes...

  • Działka inwestycyjna Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 2 200 000 zł cena
    • 1 409 m2 powierzchnia
    • 1 562 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 1409 m2, położona ok. 140 m w linii prostej od plaży w popularnym Sarbinowie. Działka objęta MPZP; tereny zabudowy mie...

  • Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 120 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kupujący nie płaci prowizji!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka...

  • Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz
    1 / 2
    Działka rolna Stare Bielice gm. Biesiekierz

    Stare Bielice

    • 350 000 zł cena
    • 4 378 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka rolna położona w miejscowości Stare Bielice, w otoczeniu gospodarstw rolnych oraz nowo budujących się osiedli. Działka bez wydanych warunków zabudowy...

  • Działka rolna Koszalin
    1 / 20
    Działka rolna Koszalin

    Koszalin

    • 148 176 zł cena
    • 3 024 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA CENA! Ze 180 tys na 148 tys! Jeżeli kochasz przyrodę a żeglarstwo jest Twoją pasją, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Działka rolna o pow. 3024 m2 położona w Kleszczach w...

  • Działka rolna - SAD
    1 / 5
    Działka rolna - SAD

    Zawichost

    • 79 800 zł cena
    • 14 415 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndycy masy upadłości Zbigniewa i Adama Buckich dysponujący po ½ udziału (tj. po 50%) w nieruchomości stanowiącej niezabudowane działki nr 1565/16 i 1565/17 zapraszają do składa...

  • Działka budowlana Borkowice gm. Będzino
    1 / 4
    Działka budowlana Borkowice gm. Będzino

    Borkowice

    • 239 000 zł cena
    • 6 664 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 664 m2 w miejscowości Borkowice gm. Będzino, ustalone warunki zabudowy. Znajdująca się w odległości zaledwie 5...

  • Sprzedam 14 arową działkę ze starym domem
    1 / 5
    Sprzedam 14 arową działkę ze starym domem

    Niepołomice

    • 750 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę ze starym domkiem. Są wszystkie przyłącza. Działka ogrodzona. W pobliżu dużo fabryk. 5 minut autem od centrum Niepołomic. Blisko przystanek busa, autobusu. Więcej...

  • Działka budowlana Wola Stróska gm. Zakliczyn
    1 / 12
    Działka budowlana Wola Stróska gm. Zakliczyn

    Wola Stróska

    • 169 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOLA STRÓSKA - WIDOKOWA DZIAŁKA NA POGÓRZU ROŻNOWSKIM. CISZA, NATURA I PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA Wola Stróska to kameralna, niewielka miejscowość położona na malowniczym Pogórzu Rożnow...

  • Działka marzeń z widokiem na Tatry
    1 / 8
    Działka marzeń z widokiem na Tatry

    Zawadka

    • 840 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość, którą wcześniej skutecznie sprzedałam wraca do mojej oferty na prośbę nowych obecnych właścicieli z nowymi możliwościami inwestycyjnymi. Wyjątkowa działka o powierzch...