• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drodze asfaltowej, uzbrojona, woda , kanalizacja i prąd w ulicy

  • Pole, dzialka ,las, gmina Słonne obok Dubiecka
    1 / 3
    Pole, dzialka ,las, gmina Słonne obok Dubiecka

    Słonne

    • 28 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole ,las w sumie 35arów w 2 kawalkach,część zalesiona,część lasu około 6ar ,w gminie Słonne obok Dubiecka blisko Sanu.Teren niezalewowy na wzniesieniu,Jest kilka dojazdów...

  • Działka Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 250 000 zł cena
    • 6 455 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka inwestycyjna o powierzchni 6455m2 z możliwością zabudowy terenu 4368m2 Działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną (plan zagospodarowania przestrzenneg...

  • Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno
    1 / 9
    Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno

    Kamica

    • 179 000 zł cena
    • 6 603 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malownicza działka z potencjałem, położona w miejscowości Kamica, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Gościno. Działka porośnięta częściowo lasem dębowym (ok. 0,4 HA), p...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • DZIAŁKA LEŚNA - GRATKA DLA INWESTORA
    1 / 12
    DZIAŁKA LEŚNA - GRATKA DLA INWESTORA

    Tresna

    • 443 920 zł cena
    • 22 196 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Oferta skierowana jest do osób ceniących ciszę, spokój, bliskość natury a przede wszystkim w celach zainwestowania kapitału w grunty leśne z...

  • Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa

    Jodłówka

    • 360 000 zł cena
    • 8 587 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jodłówka w Gminie RzezawaSzukasz długoterminowej lokaty w ziemi ? Działek budowlanych może być niedostatek po wprowadzeniu nowych przepisów. Tutaj obowiązuje miejscowy plan zagos...

  • Działka siedliskowa Zahoczewie gm. Baligród
    1 / 11
    Działka siedliskowa Zahoczewie gm. Baligród

    Zahoczewie

    • 255 000 zł cena
    • 3 152 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę siedliskową o powierzchni 31 arów położoną nad rzeką Hoczewką , usytuowaną w malowniczej miejscowości Zahoczewie, w gminie Baligród. Nieru...

  • Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez
    1 / 4
    Działka rolna w lesie około 6 ha Mikorzyce gmina Wołów, bez

    Mikorzyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 59 999 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam kompleks 15 działek numer: 28/2- 28/15 z prywatną drogą działka numer: 123 obręb Mikorzyce gmina Wołów o długości około 500 m w głąb lasu. Całość kompleksu to przepiękna p...

  • Działa Gaj Żelechowski
    1 / 9
    Działa Gaj Żelechowski

    Gaj Żelechowski

    • 549 000 zł cena
    • 9 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna Gaj Żelechowski, gm. Chynów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 9100 m², położoną w malowniczej miejscowości Gaj Żelechowski...

  • Słoneczny południowy stok w Rzepiskach
    1 / 8
    Słoneczny południowy stok w Rzepiskach

    Rzepiska

    • 111 999 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Rzepiska od lat zachwycają swoim niepowtarzalnym charakterem — ciszą, przestrzenią i spektakularnymi widokami na panoramę Tatr. Właśnie w tej malowniczej miejscowości znajduje się...

  • Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej
    1 / 10
    Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej

    Piastów

    • 106 584 zł cena
    • 41 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Anny Wojdy sprzeda udział 1/8 we współwłasności do nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 4,19 ha (działka nr ewid. 482) położonej w...

  • Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7
    Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7

    Głosków

    • 9 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Bąkówka 40000 metrów budowlanej Sprzedaż Zamiana 40 tys metrów kwadratowych działki budowlanej w okolicach Piaseczna.Okolice Głosków Wola Gołkowska.Cena 225 zl metr kwadrato...

  • Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Grzybowo

    • 487 500 zł cena
    • 3 750 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Walendowie
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Walendowie

    Walendów

    • 520 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna , niezabudowana działka budowlana w miejscowości Walendów, gmina Nadarzyn. Działka położona przy ul. Gwiaździstej. Działka o pow. 1300m2 W drodze prąd, ga...

  • Działki podmiejskie budowlane - sprzedam
    1 / 6
    Działki podmiejskie budowlane - sprzedam

    Makowiska

    • 130 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam podmiejskie działki budowlane w lesie pod zabudowę jednorodzinną, z dopuszczeniem usług i drobnej wytwórczości w gminie Solec kujawski, w Makowiskach/Wypaleniskach tuż prz...

  • Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest
    1 / 8
    Działka leśna o powierzchni 2,36 ha w MPZP jest

    Górowo

    • 267 500 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 2,36 hektara, pełne 100% pokrycie powierzchni działki dwudziestoletnim drzewostanem, trzy gatunki drzew na plantacji: świerk pospolity - 15% powierzchni...

  • DZIAŁKA WIDOKOWA Z WZ FALKOWA GMINA CIĘŻKOWICE
    1 / 15
    DZIAŁKA WIDOKOWA Z WZ FALKOWA GMINA CIĘŻKOWICE

    Falkowa

    • 115 000 zł cena
    • 3 098 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, piękne widoki, cisza, zieleń… To wszystko oferuje działka w Falkowej, Gmina Ciężkowice. Nieruchomość znajduje się w otulinie Ciężkowicko-Rożnowskiego Park Krajobrazoweg...

  • Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Nare
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Nare

    Doratynka

    • 76 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr. 32/2 w Skaryszewie gmina Narew o powierzchni 1223 m . Teren inwestycyjny posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Projektowany rodzaj zabudowy-mi...

  • * NOWODWORCE * 1414m2 * Budowlana * prąd gaz
    1 / 2
    * NOWODWORCE * 1414m2 * Budowlana * prąd gaz

    Nowodworce

    • 466 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną działkę znajdującą się przy ul. Lawendowej w miejscowości Nowodworce (gm. Wasilków). Doskonałe miejsce do wybudowania domu, blisko ter...