• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana 978 m2 w Sopieszynie
    1 / 2
    Działka budowlana 978 m2 w Sopieszynie

    Sopieszyno

    • 150 000 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 przyległe do siebie działki budowlane o łącznej powierzchni 978 m2 na ul. Długiej. Numery działek: 25/15 oraz nr 25/10. Działki są objęte miejscowym planem zagospodar...

  • Działka Gąszczyk gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Gąszczyk gm. Mstów

    Gąszczyk

    • 123 660 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Gąszczyk, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Gąszczyk , Podstawowe informacje: Powierzchnia: 916 m²...

  • Działka Cegielnia gm. Mstów Latosówka
    1 / 2
    Działka Cegielnia gm. Mstów Latosówka

    Cegielnia

    • 144 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Latosówka, Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Latosówka , Powierzchnia: 1080 m² Wymiary: ok. 39 m x 28 m...

  • Działka budowlana Wancerzów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka budowlana Wancerzów gm. Mstów

    Wancerzów

    • 156 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Wancerzów, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: Powierzchnia: ok. 1040 m...

  • Działka Gąszczyk gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Gąszczyk gm. Mstów

    Gąszczyk

    • 100 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek - Gąszczyk Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Gąszczyk , w gminie Mstów , Szczegóły oferty: Powierzchnia działek:...

  • Działka budowlana Mstów
    1 / 2
    Działka budowlana Mstów

    Mstów

    • 109 800 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Mstów, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Mstowie , Podstawowe informacje: Powierzchnia: 1830 m² Wymiary...

  • Działka Wancerzów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Wancerzów gm. Mstów

    Wancerzów

    • 200 000 zł cena
    • 952 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Wancerzów, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: Powierzchnia: 952 m²...

  • Działka Wancerzów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Wancerzów gm. Mstów

    Wancerzów

    • 123 200 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Wancerzów, ok ul. Sadowa Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , przy ul. Sadowej Podstawowe informacje: Powi...

  • Działka budowlana z MPZP w Zbicznie, bezpośrednio przy ulicy
    1 / 4
    Działka budowlana z MPZP w Zbicznie, bezpośrednio przy ulicy

    Zbiczno

    • 304 201 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania dwie piękne działki w Zbicznie. Miejscowość Zbiczno, obręb Zbiczno. nr. działki: 040210_2.0014.166/46, o pow: 0.2232ha nr. działki: 040210_2.0014.166/44, o...

  • Działka Wancerzów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Wancerzów gm. Mstów

    Wancerzów

    • 211 600 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż - Wancerzów, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: Powierzchnia: 920 m²...

  • syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki
    syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności działki

    Lipówka

    • 20 000 zł cena
    • 18 857 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Ilony Obłój, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/911/2024 sprzeda udział w wysok...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Czmoniec

    • 375 000 zł cena
    • 2 742 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Czmońcu na terenie objętym planem miejscowym. Front działki to 30mb. Istnieje mozliwość podziału na działki o pow. 900m2. Dojazd asfaltowy. Media tj. prąd i wod...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 10
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 145 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedać oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 34 arów, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. To idealne miejsce pod budowę domu w ot...

  • W pobliżu Bałtyku
    1 / 2
    W pobliżu Bałtyku

    Cisowo

    • 200 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będa działki od 500m,x2 szt,,30000,x2szt,w przyszłym roku będą dokonane dokładne pomiary i zezwolenia na kupno działek-Cisowo Gm,Darłowo

  • Sprzedaż: działka budowlana os. Piaski Gorzów
    1 / 7
    Sprzedaż: działka budowlana os. Piaski Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Piaski, województwie lubuskim. Możliwość postawienia szeregowca składającego się z 3 segmentów (3 domów w zabudowie szereg...

  • Wojsławice gmina Koziegłowy działka budowlana z częścią ziel
    1 / 4
    Wojsławice gmina Koziegłowy działka budowlana z częścią ziel

    Wojsławice

    • 269 000 zł cena
    • 6 830 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Wojsławice gmina Koziegłowy , o powierzchni 6830m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz zalesienie. Działka płaska...

  • Działka rekreacyjna
    1 / 16
    Działka rekreacyjna

    Niewiesze

    • 50 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię dzierżawę do działki w miejscowości Niewiesze. Działka mieści się na spokojnym, zamkniętym ośrodku. Wjazd na teren ośrodka przez elektryczną bramę wjazdową, miejsce parkin...

  • Działka inwestycyjna / 6 domów / Zawoja
    1 / 10
    Działka inwestycyjna / 6 domów / Zawoja

    Zawoja

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 375 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka inwestycyjna z widokiem na Babią Górę | Zawoja | 6 działek budowlanych + pozwolenie...

  • Sprzedam Działkę Rekreacyjną
    1 / 10
    Sprzedam Działkę Rekreacyjną

    Wrocław

    • 11 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam wyjątkowo dużą Działkę Rekreacyjną 500 m2 ( 20 x 25 m ) , która ma duży potencjał i są duże możliwości dla własnej aranżacji przestrzeni na działce. Działka jest w cichej...

  • Działki budowlane
    1 / 6
    Działki budowlane

    Dębniaki

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * Działki budowlane na sprzedaż – Dębniaki, gmina Kowal Na sprzedaż oferujemy pięć atrakcyjnych działek budowlanych o numerach ewidencyjnych 174/2, 174/3, 174/4, 174/5, 174/6, poło...