• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka rolna Olszanica Wańkowa
    1 / 8
    Działka rolna Olszanica Wańkowa

    Olszanica

    • 300 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy dwie malowniczo położone działki o łącznej powierzchni 2,20 ha, zlokalizowane w miejscowości Wańkowa gm. Olszanica. Nieruchomość znajduje się w odległości...

  • Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów

    Piskórka

    • 299 999 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w miejscowości Piskórka, gmina Prażmów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, w otulini...

  • Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny z MPZP!
    1 / 9
    Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny z MPZP!

    Uwieliny

    • 2 947 923 zł cena
    • 29 777 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny (gm. Prażmów) z MPZP! Pod osiedle! Lokalizacja: Uwieliny, gmina Prażmów, powiat piaseczyński Powierzchnia łączna działek: 29 777m² I...

  • Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !
    1 / 7
    Inwestycyjna perełka - 1ha usługowo-produkcyjne !

    Chochorowice

    • 2 400 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1 ha | CHOCHOROWICE, gm. Podegrodzie Wyjątkowa oferta dla inwestorów i firm poszukujących dużej, w pełni dostępnej działki usługowo-produkcyjnej w...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Leńcze

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Leńcze, 40arów, wszystkie media w obrębie działki czyli woda, prąd i gaz. Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. Jeśli ktoś będzie za...

  • Pas nadmorski - działka z WZ pod fotowoltaikę - farmę!
    1 / 5
    Pas nadmorski - działka z WZ pod fotowoltaikę - farmę!

    Chomino

    • 400 000 zł cena
    • 38 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Chomino niedaleko Pobierowa - działka nr 213 obręb Chomino, o powierzchni 3,83 ha. Podziemna linia kablowa SN wzdłuż drogi asfaltowej. Światłowód telekomunikacyjny i woda na działc...

  • Działka leśna Rzyki
    1 / 9
    Działka leśna Rzyki

    Rzyki

    • 170 000 zł cena
    • 8 552 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANETA PIENIĄŻEK PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Marzysz o własnym kawałku natury, z dala od zgiełku miasta? Ta oferta to prawdziwa per...

  • Działka budowlana Jaworzyna Śląska
    1 / 3
    Działka budowlana Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 227 900 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana 1000 m2, przy ulicy 1 Maja - Jaworzyna Śląska, media przy działce Teren położony w spokojnej części Jaworzyny Śląskiej. - dojazd drogą utwardzoną....

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Ceradz Dolny

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Ceradzu Dolnym przy lesie prąd woda gaz w drodze 20km od Poznania 3km od jeziora w Niepruszewie 7km od autostrady posiadam działki 1000m2 i 1500m2 oraz...

  • Działka, 3 466 m², Łętownia

    Łętownia

    • 135 310 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary )Teren je...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ) Teren j...

  • Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Woli Rzędzińskiej!

    Wola Rzędzińska

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Lokal z działką blisko jeziora idealny pod remont
    1 / 15
    Lokal z działką blisko jeziora idealny pod remont

    Nowy Duninów

    • 79 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny budynek z wyodrębnionymi lokalami położony w malowniczej miejscowości Duninów Duży. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 314 m², z pr...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Tumanek

    • 414 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działkę budowlaną powierzchnia 2300m 2, położona w miejscowości Tumanek gmina Wyszków. Świetnie zlokalizowana i skomunikowana dojazd z dwóch stron drogą asfaltową przy trasie S8 Wa...

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Działka inwestycyjna Obrzycko,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Obrzycko,

    Obrzycko

    • 165 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielonagóra (Powiat Szamotulski, Gmina Obrzycko) o powierzchni 1364 m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zag...

  • Działka budowlana Bratucice gm. Rzezawa
    1 / 9
    Działka budowlana Bratucice gm. Rzezawa

    Bratucice

    • 400 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Myślisz o dużej płaskiej działce na uboczu ? Zapraszam do Bratucic w Gminie Rzezawa. Okolica to dużo terenów leśnych, niezliczone ścieżki, cisza spokój i przyroda wokoło. Działk...