• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana KONARY gm. Mogilany, Konary
    Działka budowlana KONARY gm. Mogilany, Konary

    Konary

    • 1 650 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD 1 HEKTAR , NA WZNIESIENIU w pobliskich Konarach gm.Mogilany Działka budowlano rolna , teren bezpieczny , nie osuwiskowy Miejscowy plan zagospodarowania dopuszczalna zabudowę...

  • Działka budowlana Kraków Krowodrza, Bronowice, Balicka
    Działka budowlana Kraków Krowodrza, Bronowice, Balicka

    Kraków

    • 2 250 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Możliwość budowy do 750PUM, 4 szeregówki w każdej po 2 mieszkania . Działka znajduje się w okolicy ul. Balickiej . Powierzchnia działki 13 ar , objęta miejscowym planem zagospoda...

  • Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Pisary
    1 / 7
    Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Pisary

    Pisary

    • 900 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 40 arów w miejscowości Pisary . Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania , Zabudowa jednorodzinna oraz bliźniacza . Media: gaz , woda, kanalizacja prąd....

  • Działka usługowa Kraków Podgórze, Ruczaj, Babińskiego
    1 / 2
    Działka usługowa Kraków Podgórze, Ruczaj, Babińskiego

    Kraków

    • 4 000 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 2 353 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA Z Prawomocnym pozwoleniem na budowę BUDYNKU USŁUGOWO BIUROWEGO przy ul.Babińskiego .Działka ponad 17 arów ,widoczna z ulicy z doskonałą komunikacją . Powierzchnia użytkowa...

  • Działka rolna Karniowice gm. Zabierzów, Gaj
    1 / 3
    Działka rolna Karniowice gm. Zabierzów, Gaj

    Karniowice

    • 569 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka w otoczeniu nowej zabudowy oraz pól .W obecnym planie zagospodarowania rolna w spokojnej okolicy Karniowic . Droga dojazdowa asfaltowa , ostatnie 40m to droga utw...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Dobrowolskiego
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Dobrowolskiego

    Kraków

    • 2 800 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD TRZYDZIESTOAROWA , WIDOKOWA DZIAŁKA SKOTNIKI !!!objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą. I linia zabudowy, media...

  • Działka rolna Młynka gm. Zabierzów, Młynka
    Działka rolna Młynka gm. Zabierzów, Młynka

    Młynka

    • 980 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    70 arowa , uzbrojona , działka z widokiem na Park Krajobrazowy ,Młynka w pobliżu Zabierzowa Obecnie rolna ale w studium nowego planu zagospodarowania przeznaczenie budowlane. Drog...

  • Działka usługowa Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Branicka
    1 / 5
    Działka usługowa Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI, Branicka

    Kraków

    • 3 500 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    70 arowa działka płaska , szeroka o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym . Obowiązuje plan zagospodarowania : obiekty usługowe , domy wolnostojące lub bliźniacze zakaz zabudowy sze...

  • Działka budowlana–Czechowice-Dziedzice ul. Stawowa
    1 / 16
    Działka budowlana–Czechowice-Dziedzice ul. Stawowa

    Czechowice-Dziedzice

    • 299 000 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1190 m², położona w atrakcyjnej części Czechowic-Dziedzic przy ulicy Stawowej. ( za numerem 78k) Nu...

  • Działka Zakopane

    Zakopane

    • 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do sprzedania działka o pow. 25a położona przy ul. Hrube Niżne. Dojazd do posesji drogą gminną utwardzoną. Działka w kształcie zbliżonym do prost...

  • Działka Będzin Ksawera

    Będzin

    • 304 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położone w okolicy ulicy Krętej w Będzinie Miejsce spokojne, dużo terenów zielonych, szybki dojazd do parku...

  • 1 / 4
    Działka głogów małopolski głogów małopolski

    Głogów Małopolski

    • 205 000 zł cena
    • 927 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Głogów Małopolski , w powiecie Rzeszowskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchni...

  • ul. Spacerowa , działka budowlana 4,55ar
    1 / 3
    ul. Spacerowa , działka budowlana 4,55ar

    Tarnów

    • 100 000 zł cena
    • 455 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana – Tarnów, ul. Spacerowa | 4,55 ar Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4,55 ar, położona w spokojnej części Tarnowa – przy ul. Spa...

  • Działka rolna Kraków Podgórze, Bieżanów, Potrzask
    1 / 2
    Działka rolna Kraków Podgórze, Bieżanów, Potrzask

    Kraków

    • 717 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    35 arowa w okolicy ul.Potrzask . Media w odległości do 100m. Brak planu zagospodarowania. , W studium tereny rolnicze . Teren płaski , nasłoneczniony . W pobliżu przystanek MPK, z...

  • Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże
    1 / 3
    Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże

    Niepołomice

    • 2 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    PÓŁ HEKTARA produkcyjno-usługowa . Plan zagospodarowania dla zabudowy 70%, wysokie składowanie do 15m. MOŻLIWOŚĆ BUDOWY - obiektów przemysłu , zakładów produkcyjnych i usługowych...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Brzeska
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Nowa Huta, Brzeska

    Kraków

    • 2 050 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ponad pół hektarowa przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową Wjazd z ul Brzeskiej, Więcej informacji udzielamy telefonicznie lu...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Wiejska
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Wielka Wieś, Wiejska

    Tomaszowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    30 AROWA GRANICZĄCA Z PARKIEM KRAJOBRAZOWYM W OBOWIĄZUJĄCYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA budowlano rolna . Działka 30ar z czego 9ar to część budowlana . W pobliżu nowa zabudowa , piękn...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Myślenicka
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Myślenicka

    Kraków

    • 4 300 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    80 arowa , PŁASKA, SZEROKA w pobliżu ul. Myślenickiej , przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę bliźniaczą z usługami lub jednorodzinną wolnostojącą . Wszystkie media...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Działowskiego
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Skotniki, Działowskiego

    Kraków

    • 3 800 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Skotniki działka 86 AROWA pod zabudowę mieszkaniową i mieszkaniowo usługową . Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Skotnicka-Działowskiego .Według planu możli...

  • Działka budowlana Krzeszowice, Rudno
    Działka budowlana Krzeszowice, Rudno

    Krzeszowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 1,3 HEKTARA z pozwoleniem na budowę osiedla 6 domów o nowoczesnej eleganckiej bryle .Domy o powierzchni 180m2 : 4 pokojowe + salon z aneksem kuchennym + łazienką + wiatrołap...