• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka Pogwizdów

    Pogwizdów

    • 119 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, o powierzchni 1063 m2 Informacje o działce Działki znajdują się w zacisznej ulicy Pogwizdowa, 300 m od ulicy Cieszyńskiej. Dojazd na działkę nieurządzon...

  • Działka Brenna

    Brenna

    • 150 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 Na sprzedaż kilka działek powstałych po podziale, zgodnie z oznaczeniami na jedn...

  • Działka Miszewko ul. Gryfa Pomorskiego

    Miszewko » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki z potencjałem MIESZKANIOWYM lub PRODUKCYJNYM możliwość wydzielenia działki ok 10 000m2 w Miszewko. Działka nie jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania możliwość uzys...

  • Działka budowlana, Pasmo Brzanki Burzyn! OKAZJA

    Burzyn

    • 208 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana widokowa 25 ar – Burzyn, Pasmo Brzanki Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 25 ar, położoną w malowniczej miejscowości Burzyn, w sercu P...

  • Właściciel, Sprzedam działkę w Skrzyszowie rolno-bud
    1 / 4
    Właściciel, Sprzedam działkę w Skrzyszowie rolno-bud

    Skrzyszów

    • 115 000 zł cena
    • 5 045 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w cichym miejscu, w granicy płynie niewielki strumyk z pitną wodą, dojazd asfalt, częściowo ogrodzona.

  • Działka budowlana pozwolenie DOM WARSZTAT Świniary Wrocław
    1 / 6
    Działka budowlana pozwolenie DOM WARSZTAT Świniary Wrocław

    Wrocław

    • 999 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Cena do negocjacji. Działka siedliskowa 30 arów. Sprzedający: osoba prywatna. Działka bez obciążeń. Wrocław- Świniary, ul Zajączkowska , działka 9/1 Z prawomocnym pozwoleniem...

  • Działka budowlana 2319 m² ze stawem
    1 / 3
    Działka budowlana 2319 m² ze stawem

    Podbrzezie Górne

    • 250 000 zł cena
    • 2 319 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2319 m², położona zaledwie 2 km od centrum Kożuchowa i 12 km od Nowej Soli. To idealne miejsce, jeśli marzysz o własnym domu...

  • Działki letniskowe - 1 km od jeziora, 2 km od rzeki
    1 / 11
    Działki letniskowe - 1 km od jeziora, 2 km od rzeki

    Brzóze Małe

    • 99 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki letniskowe – Brzóze Małe Powierzchnia każdej: 1249 m² Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Brzóze Małe, w otoczeniu natury, l...

  • Dzialka budowlana
    Dzialka budowlana

    Rowy

    • 380 zł cena
    • 1 499 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaz dzialka budowlana w malowniczej miejscowosci Rowy-pomorskie ul.Szachulcowa o powierzchni 1499m NR dzialki 247/15,ksztalt trapez.Zostalo wydane pozwolenie na wybudowani...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – CZEWIONKA-LESZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ – CZEWIONKA-LESZCZYNY

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 690 000 zł cena
    • 61 612 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ CZEWIONKA-LESZCZYNY, UL. SZEWCZYKA Łączna powierzchnia: 6,16 ha Świetna lokalizacja. Na sprzedaż oferuję atrakcyjny...

  • Nieruchomości - Wolin

    Wolin

    • 1 938 600 zł cena
    • 32 310 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z...

  • 1 / 4
    Działka Nowa Wieś Malborska ul. Chabrowa

    Nowa Wieś Malborska » ul. Chabrowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka rolna, PsIV o powierzchni ok. 13 000 m2, położona w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. Chabrowej.LOKALIZACJA: Nowa Wieś Malborska to prężnie rozwijająca...

  • Działka Żuławka ul. Spacerowa

    Żuławka » ul. Spacerowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1424m2.powiat: gdański, gmina: Pruszcz Gdański, obręb: ŻuławkiDziałka  jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania  1. Ustala się...

  • Działka rolno budowlana 1,1 ha Wola Mieczysławska

    Wola Mieczysławska

    • 200 000 zł cena
    • 11 070 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Całą działka wynosi 1,1 ha Powierzchnia budowlana około 14,5 ar, powierzchnia rolna ok. 97 arMiejsce to obrzeża miasta powiatowego LubartówWszystkie media przy drodze asfaltowej l...

  • Działka Goleszów

    Goleszów

    • 231 800 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Piękna, widokowa działka o lekko pochylonym terenie, z której rozpościera się przepiękny widok na Beskidy. Działka o kształci...

  • Działka Bąków

    Bąków

    • 3 800 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka usługowo- mieszkaniowa. Cała działka jest objęta miejscowym planem. Działka posiada dwa zjazdy z DK81 (wymagają jednak odświeżenia). Część usługowa zajmuje ok. 2,3...

  • Działka Zaborze ul. Darwina

    Zaborze » ul. Darwina

    • 99 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1093 m - Oferta wyłączna Opoka Nieruchomości Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1093 m, położoną w spokojnej, wiejskiej okolicy. Nier...

  • Działka Zamarski

    Zamarski

    • 130 000 zł cena
    • 938 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, widokowa , 963 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, widokowa, o powierzchni 963 m Piękna, widokowa...

  • Działka Puńców

    Puńców

    • 365 000 zł cena
    • 1 016 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Widokowa działka budowlana w Puńcowie cisza, przestrzeń i panorama gór! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierz...

  • Działka Łączka

    Łączka

    • 904 680 zł cena
    • 10 052 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Informacje o działce Lo kal izacja i dostęp: Działka o łącznej powierzchni ponad 1 ha (10 000 m) , przeznaczona pod zabudowę usługową , położona jest w atrakcyjnej i spok...