• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże
    1 / 3
    Działka przemysłowa Niepołomice, Podłęże

    Niepołomice

    • 6 500 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,3 ha produkcyjno-usługowa . Plan zagospodarowania dla zabudowy 70%, wysokie składowanie do 15m. MOŻLIWOŚĆ BUDOWY - obiektów przemysłu , zakładów produkcyjnych i usługowych wra...

  • Działka wśród natury – Liksajny 2200 m²
    1 / 4
    Działka wśród natury – Liksajny 2200 m²

    Liksajny

    • 150 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka 2200 m² w Liksajnach, gmina Miłomłyn (Mazury) idealna dla osoby, która szuka spokojnego miejsca do życia lub inwestycji w ziemię. Grunt ma status rolny, jednak...

  • Działka budowlana Radziejowice Tartak Brzózki
    1 / 2
    Działka budowlana Radziejowice Tartak Brzózki

    Radziejowice

    • 595 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania zalesiona działka budowlana w Tartak Brzózki , gm. Radziejowice, pow. Żyrardów. Powierzchnia 1700 m2. Świetna lokalizacja, cisza i spokój, z jednej strony dr...

  • Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP
    1 / 6
    Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP

    Wielgolas Brzeziński

    • 2 563 120 zł cena
    • 11 144 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działka w bardzo dobrej lokalizacji w Wielgolas Brzeziński gm. Halinów 12km od granic Warszawy, bezpośrednio od jezdni ul Piastowskiej do ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Obo...

  • Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo
    1 / 4
    Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo

    Grzybowo

    • 5 750 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka pow. 10 050m2 - 150metrów od morza w Grzybowie dojazd ulica Masztowa Idealne miejsce duża inwestycje np pensjonat - hotel komplex domów drewnianych itp ( część...

  • Działka Raciąż 160 m od jeziora

    Raciąż

    • 135 000 zł cena
    • 885 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 885 m² położona w miejscowości Raciąż, w sercu Borów Tucholskich, w otulinie Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja pod...

  • Działka usługowo - mieszkaniowa 1.284 m² Osie

    Osie » ul. Sosnowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Osiu.Miejscowość Osie - wieś kociewska zlokalizowana w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie świeck...

  • Działki budowlane w lesie

    Bukowiny

    • 209 000 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy 9 działek budowlanych o powierzchniach od 600 m² do 1310 m² położonych w miejscowości Bukowiny, powiat starogardzki. Działki znajdują się w otoczeniu lasów i w pobliżu je...

  • 1 / 3
    Działka Malbork ul. Włościańska

    Malbork » ul. Włościańska

    • 1 599 000 zł cena
    • 7 520 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka o powierzchni 7 520 m2 w prężnie rozwijającej się części Malborka.LOKALIZACJA: Działka znajduje się w Malborku przy ul. Włościańskiej. W najbliższej...

  • Działka Czaple ul. Słoneczna

    Czaple » ul. Słoneczna

    • 369 000 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas!Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Czaple (k. Pępowa) w odległości ok. 10min od Gdańska- Matarni/Kokoszek!Sprzedaż dotyczy tylko i wyłącznie dwóch działek w p...

  • Duża działka rolna z potencjałem bud. 8400m

    Braniewo

    • 89 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z potencjałem zabudowy | Bobrowiec k. Braniewa Posiadam w ofercie sprzedaży atrakcyjną działkę rolną o dużym potencjale inwestycyjnym. Nieruchomość położona jest zar...

  • Działka budowlana Laskówka Chorąska

    Laskówka Chorąska

    • 99 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Laskówka Chorąska w powiecie dąbrowskim. Miejsce to nadaje się pod budowę własnego domu w oto...

  • Działka rolna z potencjałem inwestycyjnym 3,21 ha

    Braniewo

    • 229 000 zł cena
    • 32 100 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo,mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży działki rolnej o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w spokojnej okolicy tuż za granicą miasta Bran...

  • Duże działki rolne z potencjałem bud. po ok. 8000m

    Braniewo

    • 174 000 zł cena
    • 17 100 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne z potencjałem zabudowy jednorodzinnej | Bobrowiec k. Braniewa Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek rolnych o d...

  • Działka Brzozowa

    Brzozowa

    • 220 000 zł cena
    • 53 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w m. Brzozowa, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Nieruchomość niezabudowana o pow. 5,36 ha. Klasa ziemi RV, RVI. Przy nieruchomości zlokalizowane są...

  • Działka Zdrowa ul. Mstowska

    Zdrowa » ul. Mstowska

    • 79 000 zł cena
    • 1 675 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa gmina Kłomnice przy ulicy Mstowskiej.ZAZNACZONA DZIAŁKA:  pow....

  • Działka Wronczyn ul. Gołąbkowa

    Wronczyn » ul. Gołąbkowa

    • 319 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu wyjątkowej działki położonej pośród malowniczych jezior Pojezierze Gnieźnieńskie , w uroczej i spokojnej miejscowości Wronczyn . To idealna propozycja dla osób,...

  • Działka Rewa ul. Koralowa

    Rewa » ul. Koralowa

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 498 m2 powierzchnia
    • 1 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Obiektem sprzedaży jest działka w drugiej lini brzegowej w Rewie! Rewa to szybko rozwijająca się miejscowość w bliskim sąsiedztwie Gdyni. Co roku gromadzi w sezonie letnim blisko...

  • Działka budowlana 1000 m2, Poniatowo, 65 000 zł
    1 / 14
    Działka budowlana 1000 m2, Poniatowo, 65 000 zł

    Poniatowo

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni min. 1 000 m2 położone w Poniatowie, gm. Małkinia Górna Działka stanowi tereny zabudowy zagrodowej oraz zabudowy jednorodzinnej RM/MN Ks...

  • Działka budowlana 2000 m2 w Rogóźni
    1 / 10
    Działka budowlana 2000 m2 w Rogóźni

    Rogóźnia

    • 220 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 000 m2 położona w Rogóźni Działka stanowi tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami M, w części teren zadr...