• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 5
    Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 19 000 zł cena
    • 2 650 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki leśne w gm. Lisia Góra Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pakiet działek położonych w miejscowości Łukowa w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim, a także udział w działce...

  • Działka budowlana Uherce Mineralne gm. Olszanica
    1 / 9
    Działka budowlana Uherce Mineralne gm. Olszanica

    Uherce Mineralne

    • 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów , położona w malowniczej miejscowości Uherce Mineralne , bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Teren ma kształt prostokąta o...

  • Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec
    1 / 3
    Dom 125 tys. zł, ogród ROD 869 m2 za 0zł, Katowice Muchowiec

    Katowice

    • 125 000 zł cena
    • 869 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Katowice Muchowiec, ul. Bazaltowa. Sprzedam do ew. rozbudowy altanę - dom murowany o pow. 25 m2, z piwnicą, 2 pokoje, z tarasem w dużym, ogrodzonym ogrodzie działkowym ROD o powier...

  • Działka budowlana przy ul. Wesołej z dostępem do mediów
    1 / 11
    Działka budowlana przy ul. Wesołej z dostępem do mediów

    Ostrów Mazowiecka

    • 200 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona przy skrzyżowaniu ul. Wesołej i Fabrycznej Działka o powierzchni 1 202 m2, kształcie prostokąta i wymiarach 26 x 45,5 m Teren przeznaczony w...

  • Działka leśna Siemianówka
    Działka leśna Siemianówka

    Siemianówka

    • 190 000 zł cena
    • 23 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę leśną nad Zalewem Siemianówka .LAS sosnowy 80 letni w okolicy miejscowośći Tarnopol odległość od zalewu około 300 metrów .Działka w pełmi uzbrojona woda kanalizac...

  • Buduj od zaraz! 972m² z MPZP, Media w drodze
    1 / 11
    Buduj od zaraz! 972m² z MPZP, Media w drodze

    Kraków

    • 660 000 zł cena
    • 972 m2 powierzchnia
    • 680 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo słoneczna działka budowlana o powierzchni 972 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Krakowa obszarze Sidzina w dzielnicy VIII Dębniki. Nieruchomość jes...

  • Sprzedam działkę 7arów ul. Partyzantów w Debicy
    1 / 2
    Sprzedam działkę 7arów ul. Partyzantów w Debicy

    Dębica

    • 210 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 7 arów zlokalizowaną na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22x32m. Tere...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Borek Fałęcki, Zakopiańska
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Borek Fałęcki, Zakopiańska

    Kraków

    • 8 000 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 1 026 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 80 AROWA przy ul. ZAKOPIAŃSKIEJ !!!!. Objęta procedowanym planem zagospodarowania przestrzennego KLINY. W studium planu tereny pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną. W sąs...

  • Sprzedam działkę w Ciepielowie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Ciepielowie

    Ciepielów

    • 70 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( nr 510) w centrum Ciepielowa (rynek), woj. Mazowieckie, bez pośredników, księga wieczysta, wszystkie media. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsia...

  • 2 DZIAŁKI/ PONAD 4100m2 / SUPER CENA

    Sarnów

    • 389 000 zł cena
    • 4 154 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DOBRA LOKALIZACJA POD KĄTEM ZAMIESZKANIA LUB INWESTYCJI !!!BARDZO DUŻY POTENCJAŁ ZAGOSPODAROWANIA Z UWAGI NA LOKALIZACJĘ - TYLKO 100 METRÓW DO DROGI KRAJOWEJ nr 86!!!ISTNIEJĄCY BU...

  • Działka Gdańsk Olszynka ul. Modra

    Gdańsk » Olszynka » ul. Modra

    • 360 000 zł cena
    • 373 m2 powierzchnia
    • 966 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA RODZINNYCH OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku, blisko ŚródmieściaDziałka zbudowana nowym domem całorocznym 3 pokojowym z tarasem i kominkiem domem o...

  • Syndyk sprzeda działki
    1 / 6
    Syndyk sprzeda działki

    Krępa

    • 7 593 200 zł cena
    • 187 609 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt: LD1M/GUp/34/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej...

  • Syndyk sprzeda działkę wraz z budynkiem mieszkalnym
    1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę wraz z budynkiem mieszkalnym

    Krępa

    • 1 270 900 zł cena
    • 16 900 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt: LD1M/GUp/34/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi ogłasza pisemny konkurs na sprzedaż z wolnej ręki n...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Tyniec, Obrony Tyńca
    1 / 5
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Tyniec, Obrony Tyńca

    Kraków

    • 2 399 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    24 AROWA . Szeroka , płaska w pobliżu terenów zielonych Objęta miejscowym planem zagospodarowania , obowiązuje zabudowa jednorodzinna. Media :woda , prąd , gaz ,szambo . W pobliżu...

  • Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.
    Działka budowlana 1290 m2 Czosnów.

    Czosnów

    • 384 420 zł cena
    • 1 290 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z MPZP – Cząstków Mazowiecki/ Kaliszki - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa
    1 / 9
    Działka budowlana Jodłówka gm. Rzezawa

    Jodłówka

    • 139 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Jodłówce spokojna okolica, świetna lokalizacja! Podstawowe informacje: - numer działki 1111 - powierzchnia ok. 25 arów / 0,25 ha - wymiary: ok. 19...

  • Sprzedam działkę
    1 / 6
    Sprzedam działkę

    Puławy

    • 50 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną na ROD Kępa.Na działce jest dom murowany około 30 m2, pokój, kuchnia, oranżeria, 2 pomieszczenia na magazynki, piwnica. W każdym pomieszczeniu jest pr...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Czeczewo

    Czeczewo

    • 318 000 zł cena
    • 1 444 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka 1444 m2 w Czeczewie, gmina Przodkowo w kształcie prostokąta. Prąd, woda i gaz w drodze. Działka położona jest na ulicy Lawendowej. Blisko przedszkole...

  • 1 / 3
    Działka Gdańsk Przeróbka ul. Siennicka

    Gdańsk » ul. Siennicka

    • 28 560 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Plac w części utwardzony Na terenie przemysłowym z dostępem do BOCZNICY KOLEJOWEJ/ BIURA / SOCJALE Do wynajęcia OD ZARAZ 6800 m2 placu częściowo płytami ok 4500m2 a częściowo grunt...