• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana z mpzp, Poniatowo, 65 000 zł
    1 / 13
    Działka budowlana z mpzp, Poniatowo, 65 000 zł

    Poniatowo

    • 65 000 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni min. 1 000 m2 – 1144 m2 położone w Poniatowie, gm. Małkinia Górna Działka stanowi teren zabudowy zagrodowej oraz zabudowy jednorodzinnej...

  • Działki budowlane 6 300 m2 z mpzp, Poniatowo
    1 / 13
    Działki budowlane 6 300 m2 z mpzp, Poniatowo

    Poniatowo

    • 360 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny teren budowlany o powierzchni 6 300 m2 położony w centrum Poniatowa, gm. Małkinia Górna Teren w całości objęty miejscowym planem i przeznaczony pod tereny za...

  • Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2
    1 / 2
    Działka budowlana 900 m2+działka rolna 4200 m2

    Mnich

    • 169 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z części budowlanej ok.900 m2 i części rolnej ok.4200 m2. Sprzedaż tylko obu na raz w cenie 169000 zł Mnich, Gmina Chybie, powiat cieszyński. Możliwe p...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA - NADBUŻAŃSKI PARK KRAJOBRAZOWY
    1 / 12
    DZIAŁKA BUDOWLANA - NADBUŻAŃSKI PARK KRAJOBRAZOWY

    Żebry-Laskowiec

    • 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4000 m2 we wsi Żebry-Laskowiec niedaleko miasta Nur (rzeka Bug) - NADBUŻAŃSKI PARK KRAJOBRAZOWY - wszelkie zezwolenia - w pełni uzbrojona: prąd, Internet, woda (z wodociągu...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczów

    • 63 074 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Nieruchomość niezabudowana - Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 7 033 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Świętochłowice, 13 listopada 2025 r. GN.6840.1.4.2025.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania prz...

  • Działka z Warunkami Zabudowy Iwiec Bory Tucholskie

    Iwiec

    • 55 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj lub odpoczywaj w ciszy, spokoju, na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody!Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Iwiec, w gminie Cekcyn.Działki na sprz...

  • 1 / 3
    Trzy działki budowlane w Płoskini.

    Płoskinia

    • 68 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY – DZIAŁEK BUDOWLANYCH W MIEJSCOWOŚCI PŁOSKINIA Mam przyjemność zaprezentować trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i malowniczej wsi Płoskin...

  • Działka inwestycyjna Białystok Śródmieście
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Białystok Śródmieście

    Białystok

    • 200 000 zł cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w centrum miasta. Na działce znajdują się 3 garaże. Działka niezabudowana. Bez ogrodzenia. Ulica Żelazna 39/1. Zapraszam do oglądania.

  • Działka Sosnowiec Kazimierz Górniczy ul. WSTRZYMANA

    Sosnowiec » Kazimierz Górniczy

    • 280 000 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną położona na osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Kazimierz. Powierzchnia działki 680m2 Wymiary 20,5x34m. Doj...

  • Działka Strzyżowice

    Strzyżowice

    • 690 000 zł cena
    • 5 141 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Widokowa działka, położona w miejscowości Strzyżowice, gmina Psary. Powierzchnia działki 5141m2, w najszerszym miejscu szerokość 24,4m, działka o nieregularnym kształcie. Uzbrojo...

  • Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na
    1 / 4
    Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na

    Pstrążna

    • 2 904 347 zł cena
    • 67 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowy kompleks działek 6,73 ha – Pstrażna, gm. Lyski Idealny pod osiedle domów, zabudowę jednorodzinną lub inwestycję premium Cena ogłoszenia: 2 904 347 zł (do negocjacji) Moż...

  • Działka budowlana w Rybarzowicach
    1 / 16
    Działka budowlana w Rybarzowicach

    Rybarzowice

    • 175 000 zł cena
    • 1 096 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Rybarzowicach w województwie śląskim, przy ul. Fiołków. Rybarz...

  • Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie
    1 / 8
    Najwyższa działka pod Czantorią – dom w lesie

    Ustroń

    • 567 000 zł cena
    • 6 814 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MARTA ZAJDA -CZUBCZYŃSKA Agentka prowadząca [tel] Najwyższa działka pod Czantorią dom w lesie Ostatnia taka działka budowlana bezpośrednio pod linią lasu Lokalizacja: Ustroń, ul....

  • Działka budowlana z mediami Chocznia
    1 / 16
    Działka budowlana z mediami Chocznia

    Chocznia

    • 81 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka o numerze 5961/4 o powierzchni 962 m2, zlokalizowana w miejscowości Chocznia (Wadowice), województwo małopolskie, prz...

  • Działki budowlane w BOROWNICY 10 i 20a (razem lub osobno)
    1 / 7
    Działki budowlane w BOROWNICY 10 i 20a (razem lub osobno)

    Borownica

    • 53 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Lokalizacja: BOROWNICA (gmina Bircza, powiat przemyski, woj. podkarpackie) - Powierzchnia: 1000 m2 (10 a) + 2000 m2 (20a) - Typ działki: budowlana (z warunkami zabudowy) - Kształ...

  • Działka rekreacyjna z dostępem do rzeki 1,1ha - 65.000 zł
    1 / 10
    Działka rekreacyjna z dostępem do rzeki 1,1ha - 65.000 zł

    Brzuska

    • 65 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż malownicza działka rekreacyjna 1,1 ha z bezpośrednim dostępem do rzeki! Jeśli marzysz o własnym zacisznym miejscu blisko natury ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje...

  • Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa
    1 / 10
    Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa

    Marcyporęba

    • 420 000 zł cena
    • 7 049 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 7049 m² MPZP – 8MU.15 | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI MARCYPORĘBA | DUŻY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY PRZESTRZEŃ | SPOKÓJ | MOŻLIWOŚCI PODZIAŁU Na sprzedaż wyjątko...

  • Działka na sprzedaż 2006 m2
    1 / 8
    Działka na sprzedaż 2006 m2

    Żdżary

    • 149 000 zł cena
    • 2 006 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym zielenią? Ta działka w Żdżarach to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego warto wybrać właśnie tę nieruchomość? Lokaliz...

  • 5 działek z pozwoleniem, 2 km od Andrychowa
    1 / 11
    5 działek z pozwoleniem, 2 km od Andrychowa

    Wieprz

    • 470 000 zł cena
    • 4 576 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Marzysz o spokojnej inwestycji w pięknym miejscu, blisko miasta, ale z dala od zgiełku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż gr...