• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • HALA Z GRUNTEM-NISKA CENA
    1 / 5
    HALA Z GRUNTEM-NISKA CENA

    Chorzów

    • 2 400 000 zł cena
    • 4 106 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nieruchomości w Chorzowie! Działka o powierzchni 4106m2 z zabudowana halą i 6 chłodniami czeka na nowego właściciela. Moż...

  • Teren inwestycyjny 0,72 ha – Piotrowice k. Słupcy | Idealny
    1 / 3
    Teren inwestycyjny 0,72 ha – Piotrowice k. Słupcy | Idealny

    Piotrowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 27 778 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ️ Teren inwestycyjny 0,72 ha – Piotrowice k. Słupcy | Idealny pod osiedle domów Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 7232,82 m² (0,72 ha), położony w mie...

  • OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA
    1 / 6
    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA

    Józefowo

    • 2 830 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK – JÓZEFOWO, GMINA SŁUPCA Renata Żabierek – Kreatywna Przestrzeń, Powiat Słupecki [tel] ⸻ Opis nieruchomości Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki o łączne...

  • DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo
    1 / 4
    DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo

    Józefowo

    • 899 000 zł cena
    • 6 175 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANO-INWESTYCYJNEJ Józefowo, gmina Słupca | działka nr 94 | powierzchnia 6 175 m² ⸻ Lokalizacja i oznaczenie działki Miejscowość: Józefowo Gmina: Słu...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA
    1 / 5
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA

    Strzałkowo

    • 129 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ – WÓLKA k. STRZAŁKOWA Atrakcyjna lokalizacja | Media w drodze | Garaże w budowie | Linia gazowa przy działce Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18,33 a...

  • Sprzedam działkę ROD.
    1 / 16
    Sprzedam działkę ROD.

    Brzeg

    • 19 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam podwójną działkę (jest możliwość podzielenia na 3 odrębne). Ogrodzenie ponad 100 metrów ze słupkami nierdzewnymi+ furtka. Z domkiem na podmurówce+ okno ( jest pozwolenie r...

  • Bestwinka - 5 działek budowlanych
    1 / 9
    Bestwinka - 5 działek budowlanych

    Bestwinka

    • 671 400 zł cena
    • 5 595 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż 5 rozparcelowanych działek budowlanych w Bestwince ul. Pastwiskowa o powierzchni łącznej około 56 arów Oferujemy na sprzed...

  • ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU)
    1 / 4
    ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU)

    Lądek

    • 110 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 110 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ️Działka rolna z lasem i przeznaczeniem inwestycyjnym (PU) Powierzchnia: ok. 1,2 ha Rodzaj gruntu: działka rolna z fragmentem lasu (~0,55 ha) Numer działki: 324, nr ewidencyjny 302...

  • Działka budowlana Smolne gm. Będzino
    1 / 5
    Działka budowlana Smolne gm. Będzino

    Smolne

    • 188 900 zł cena
    • 3 778 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny. Klasa ziemi IVb - 1033 m 2 i V - 2745 m 2 . Powierzchnia zabudowy domu wynikająca z warunków zabudowy do 200m 2,...

  • Sprzedam 6 dzialek
    1 / 2
    Sprzedam 6 dzialek

    Dydnia

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dydnia,6 dzialek z warunkami zabudowy o roznej powierzchni.cena nie podlega negocjacji.ar 5tys.mozliwosc podzialu na mniejsze dzialki 10-12a

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 138 425 zł cena
    • 5 537 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr.89/5 o pow.5537m2 położona w miejscowości Stojkowo . Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu i jeziora, z dala od miejskiego zgiełku - Kołobrzeg (14km),...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Rubinowa
    1 / 8
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Rubinowa

    Niekanin

    • 490 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gruntu pod budownictwo jednorodzinne lub inwestycję. Plan miejscowy dla tego terenu oznaczony jest symbolem 29.P, KB, U, MN i przewiduje zabudowę mieszkalno-rzemieślniczą,...

  • Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 280 000 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z dużym potencjałem. Zabudowana działka budowlana o przeznaczeniu - budownictwo wielorodzinne. Na terenie działki znajduje się budynek w stanie surowym otwartym z moż...

  • Działka rolno-budowlana 1,6h
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana 1,6h

    Zapolice

    • 480 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o pow.1,6 h w Młodawinie Górnym /k.Zduńskiej Woli Opis działki: Szerokość:36m Długość:420m Ukształtowanie:P łaska,częściowo zalesiona,kształt...

  • Działka 6759m2 z dostępem do rzeki okolice Bełchatowa
    1 / 5
    Działka 6759m2 z dostępem do rzeki okolice Bełchatowa

    Księży Młyn

    • 70 000 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z dostępem do rzeki Rakówki w miejscowości Księży Młyn, blisko miasta Bełchatów o powierzchni 6759 m2. Działka położona z dwóch stron przy lesie, doskonale może służy...

  • Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno
    1 / 10
    Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno

    Robuń

    • 109 865 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa ok 20 km od Kołobrzegu z dobrym dojazdem i mediami w pobliżu oraz zabudowaniami po sąsiedzku. Nieruchomość gruntowa jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze...

  • Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka
    1 / 15
    Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka

    Sianożęty

    • 480 000 zł cena
    • 119 847 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Malowniczy teren łąkowy otoczony lasem mieszanym i iglastym pomiędzy ekspresową S6 i DK 11 zaledwie 20 minut od Kołobrzegu, 10 minut do plaży w Ustroniu Morskim. W przyjemnym otoc...

  • Sprzedam działkę ogrodzoną 5100m2. Bez pośredników!
    1 / 7
    Sprzedam działkę ogrodzoną 5100m2. Bez pośredników!

    Tomczyce

    • 230 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania ogrodzona działka budowlana o powierzchni 5100 m2 w gminie Mogielnica, miejscowość Tomczyce 97/2, 97/3. Po linii prostej 400m. rzeka Pilica z plażą. Niedaleko sklep z...

  • Działka budowlana Baligród Zahoczewie
    1 / 10
    Działka budowlana Baligród Zahoczewie

    Baligród

    • 350 000 zł cena
    • 3 626 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę położoną nad rzeką o powierzchni 36 arów, usytuowaną w miejscowości Zahoczewie, w gminie Baligród. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej...

  • Działka budowlana Zahoczewie gm. Baligród
    1 / 9
    Działka budowlana Zahoczewie gm. Baligród

    Zahoczewie

    • 315 000 zł cena
    • 4 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 40 arów, położoną w miejscowości Zahoczewie, w gminie Baligród. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu...