• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Dzialka rolno-budowlana
    1 / 2
    Dzialka rolno-budowlana

    Augustów

    • 65 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka rolno-budowlana.Mila spokojna okolica czyste powietrze.Rzeka Las kanal wszystko blisko .Dojazd asfaltowy. Bez smogu i hałasu.

  • Sprzedam działkę przy głównej drodze w Pewli -Mała
    Sprzedam działkę przy głównej drodze w Pewli -Mała

    Tarnowskie Góry

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przy głównej drodze Pewel -Mała -Korbielów

  • Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin
    1 / 17
    Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin

    Łosie

    • 460 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z MPZP - Łosie koło Radzymina Kupujący nie płaci prowizji!!!!! Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczeni...

  • Działki budowlane
    1 / 2
    Działki budowlane

    Otmuchów

    • 50 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż 5 działek budowlane. Każda o powierzchni około 1000 m z dostępem do utwardzonej drogi. Położone w spokojnej okolicy terenów zielonych. Media w d...

  • Działka rekreacyjna Sława,
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Sława,

    Sława

    • 199 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 626 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka nad Jeziorem Sławskim - Sława !!!! Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjno -budowlaną o powierzchni 318 m² położoną w malowniczej okolicy nad jezio...

  • Działka Inwestycyjna plus GRATIS
    1 / 5
    Działka Inwestycyjna plus GRATIS

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 960 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną w centrum Ostrowca Św. - ul. Żabia 15. W MPZP nieruchomość oznaczona symbolem 2 U,H, R - tereny zabudowy usługowej, handlu i rzemiosła nieuciążliw...

  • Działka Władysławów Żabia Wola 2000m
    1 / 5
    Działka Władysławów Żabia Wola 2000m

    Siestrzeń

    • 480 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż piękna działka częściowo zalesiona 2000m przy głównej drodze Władysławów gm. Żabia Wola ul. Ku Rzece Prawo do zabudowy Media w granicy działki przy drodze: woda, gaz, p...

  • Działka Mstów
    1 / 2
    Działka Mstów

    Mstów

    • 58 500 zł cena
    • 4 860 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna na sprzedaż - Mstów Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Mstów . Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przeznaczona do użytkow...

  • Działka rolno-budowlana Cegielnia gm. Mstów Latosówka
    1 / 2
    Działka rolno-budowlana Cegielnia gm. Mstów Latosówka

    Cegielnia

    • 124 250 zł cena
    • 3 550 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż - Latosówka Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3550 m² , położona w miejscowości Latosówka , w gminie Mstów . Nieruchomość znajduje się w spoko...

  • Działka budowlana Wancerzów gm. Mstów Rajsko
    1 / 2
    Działka budowlana Wancerzów gm. Mstów Rajsko

    Wancerzów

    • 159 800 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Rajsko, ul. Dębowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Rajsko , przy ul. Dębowej , w gminie Mstów . Nieruchomoś...

  • Działka Jaskrów gm. Mstów
    1 / 2
    Działka Jaskrów gm. Mstów

    Jaskrów

    • 198 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Jaskrów, Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Jaskrów , przy ul. Jurajskiej , w gminie Mstów . Nieruchomość znajdu...

  • Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce
    Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,2m...

  • Działka siedliskowa z warunkami zabudowy- Białogarda
    1 / 7
    Działka siedliskowa z warunkami zabudowy- Białogarda

    Białogarda

    • 325 000 zł cena
    • 8 267 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    OKAZJA! Piękna działka siedliskowa z warunkami zabudowy, nie wymaga odrolnienia. Bezpośredni zjazd drogą utwardzoną. Świetne położenie, piękne widoki, dużo zieleni, cisza, spokój d...

  • Działka rolna o powierzchni 2,37 ha Kulik-Kolonia
    1 / 2
    Działka rolna o powierzchni 2,37 ha Kulik-Kolonia

    Kulik

    • 100 000 zł cena
    • 23 700 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o numerze 57/4 (identyfikator 060311_5.0017.57/4) o powierzchni 2.37 ha położoną w miejscowości Kulik-Kolonia gm. Siedliszcze powiat chełmski. Dojazd do dzia...