• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana Pyskowice, Wiejska
    1 / 12
    Działka budowlana Pyskowice, Wiejska

    Pyskowice

    • 4 200 000 zł cena
    • 27 355 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o powierzchni sumarycznej 2,7355 ha, położone w malowniczej okolicy Pyskowic, dzielnicy Dzierżno. Działki mają nieregularny kształt...

  • Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik
    1 / 11
    Działka rolno-budowlana Siemiechów gm. Gromnik

    Siemiechów

    • 145 000 zł cena
    • 4 681 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tatry na horyzoncie - widokowa działka na sprzedaż! Lokalizacja: Siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski To idealne miejsce dla osób, które marzą o przestrzeni, ciszy i pięknyc...

  • Działka budowlana Łady/Raszyn 5270 m2
    1 / 11
    Działka budowlana Łady/Raszyn 5270 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron drogą gminna ulica bakali...

  • Teren inwestycyjny 14 883 m2
    1 / 11
    Teren inwestycyjny 14 883 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 14 883 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Numer działki 157/13 Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. Pol...

  • Działka budowlana Bobrowniki
    1 / 13
    Działka budowlana Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 260 000 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1227 m2 w całości ogrodzoną z przesuwną bramą wjazdową, położoną w Bobrownikach. Wymiary działki: szeroko...

  • Działka 62 ary | Grobla | Działka budowlana| Media
    1 / 2
    Działka 62 ary | Grobla | Działka budowlana| Media

    Grobla

    • 175 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 6200 m² (62 ary) położona w miejscowości Grobla (gm. Drwinia). Numer ewidencyjny działki: 981. Jest to propozycja łącząca funkcję bud...

  • Działka budowlana Wojkowice
    1 / 6
    Działka budowlana Wojkowice

    Wojkowice

    • 115 000 zł cena
    • 1 194 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okazja! Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1194 m2 położoną w spokojnej okolicy w Wojkowicach. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działka w...

  • Dobrzyniówka 2400
    1 / 7
    Dobrzyniówka 2400

    Dobrzyniówka

    • 204 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam lub zamienie dzialke 2400m. Przy dzialce slup elektryczny. Nr.geodezyjny 63. 00447/9/6/0/2/9/3/1/9/1 tel z Anglii Mozna dzwonic na WhatsApp. Jestem osoba prywatna

  • Działka budowlana Łady/Raszyn - 2190 mkw.
    1 / 3
    Działka budowlana Łady/Raszyn - 2190 mkw.

    Łady

    • 720 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki: 157/7. Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Działka budowlana, powierzchnia 2190 mkw., szerokość ok. 25,10 m. długość ok. 79,85 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron:...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu
    1 / 16
    Sprzedam działkę budowlaną w Jarosławiu

    Jarosław

    • 250 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Jarosławiu ul. Lotników 34 , numer działki 105/1 , księga wieczysta KW nr PR1J/00086568/9. Działka posiada ogrodzenie metalowe na podmurówce betonowej, które j...

  • Działka budowlana Bobrowniki Namiarki
    1 / 5
    Działka budowlana Bobrowniki Namiarki

    Bobrowniki

    • 199 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 1673 m2 położoną w Bobrownikach dzielnica Namiarki. Wymiary działki: szerokość 11 m, długość 152 m. Dojazd do działki dr...

  • Sprzedam działki budowlane w Świdnicy k.Zielonej Góry
    1 / 6
    Sprzedam działki budowlane w Świdnicy k.Zielonej Góry

    Świdnica

    • 170 941 zł cena
    • 859 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    12 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 859 do 1824 mkw położone w bardzo ładnej i cichej okolicy w Świdnicy. Do centrum Zielonej Góry 9 km bardzo dobrą drogą.Wszystki...

  • sprzedam
    sprzedam

    Kistowo

    • 100 000 zł cena
    • 4 160 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka rolna w Kistowie dojazd drogą asfaltową,blisko jeziora,lasy i hotel Kiston.Do Kartuz 38 km do Sulęczyna 8 km

  • Działka ROD
    1 / 8
    Działka ROD

    Białystok

    • 119 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Zadbana działka Rod -wiecej informacji pod nr telefonu.

  • Działka na sprzedaż!
    Działka na sprzedaż!

    Wieniec-Zalesie

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 3 000 m², niezabudowana. Blisko lasu. Media w drodze. Warunki zabudowy. Do Wieńca-Zdroju 1 km, do centrum Włocławka 5 km, Wieniec-Zalesie, ul. Zdrojowa. Cena: 360...

  • Działka Kielce Nowy Folwark, Ciekocka
    1 / 5
    Działka Kielce Nowy Folwark, Ciekocka

    Kielce

    • 800 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 572 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o pow. 1400 m2 , zlokalizowana przy ul. Ciekockiej w Kielcach. Atrakcyjna lokalizacja, działka widokowa, z prawomocnym pozwoleniem na budowę, z roz...

  • Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych
    1 / 16
    Działka rolno-budowlana w Łapszach Niżnych

    Łapsze Wyżne

    • 448 800 zł cena
    • 2 825 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie prezentujemy działkę rolno-budowlaną położoną na terenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), w miejscowości Łapsze Niżne. Parcela ma powierzchnię 28...

  • Działka budowlana Frydrychowo gm. Kowalewo Pomorskie
    1 / 3
    Działka budowlana Frydrychowo gm. Kowalewo Pomorskie

    Frydrychowo

    • 45 000 zł cena
    • 1 628 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej Jeśli marzy Ci się własny, wymarzony dom z dużą działką ta oferta powinna zwrócić Twoją uwagę. Wydano warunki...

  • Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy
    Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy

    Rzeszów

    • 209 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzeszów (woj. podkarpackie), działka położona pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób ceniący...

  • Piękna działka budowlano rolna z lasem sprzeda Wlasciciel
    1 / 5
    Piękna działka budowlano rolna z lasem sprzeda Wlasciciel

    Nawojowa Góra

    • 850 000 zł cena
    • 10 448 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania piękną działkę budowlano rolna z lasem . Powierzchnia 10448 M2 Działka znajduje się w Nawojowej Górze 3 km od Krzeszowic 18 km od Krakowa. Nr działki 905/...