• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Pachy

    • 50 000 zł cena
    • 671 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na zdjęciu działka nr 7 Działka w miejscowości Pachy – wieś położona w województwie łódzkim, w powiecie rawskim, w gminie Biała Rawska. Na działce, w głębi, znajduje się kilkanaści...

  • Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo, Wiejska
    1 / 9
    Działka rekreacyjna Cewlino gm. Manowo, Wiejska

    Cewlino

    • 163 020 zł cena
    • 2 717 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka rekreacyjna w Cewlinie, pod Koszalinem idealne miejsce na Twój dom letniskowy lub inwestycję turystyczną. Lokalizacja: ul. Wiejska, Cewl...

  • Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu
    1 / 2
    Malowniczo położona działka z pozwoleniem na budowę domu

    Kwilno

    • 118 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położona działka 1040 m, pod lasem, z pozwoleniem na budowę domu parterowego o pow. użytkowej 111,6 m; zabudowy 171,5 m; [url] w Kwilnie - gmina Zgierz. W c...

  • Sprzedam dzialke nad jeziorem Oblin
    Sprzedam dzialke nad jeziorem Oblin

    Oblin

    • 90 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę 1680 m2 nad jeziorem Oblin Uzbrojone w media - woda,prad. OK 70 KM od Warszawy, cisza spokój,. Dojazd drogą 801- godz drogi og Warszawy. Idealne jako baza dla...

  • Sprzedam dzialke budowlana 1.40 ha
    Sprzedam dzialke budowlana 1.40 ha

    Wólka Biska

    • 390 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezposrednio działke w Wolce Biskiej gm Biszcza wojew. Lubel. nr działki 184,o szerok od frontu ponad 60m,możliwy podział na działki budowlane po 1200 1400m 8 lub 10 i d...

  • Działka rolna Nadolna gm. Dmosin,
    1 / 9
    Działka rolna Nadolna gm. Dmosin,

    Nadolna

    • 74 999 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dawne siedlisko rolne z dostępem do drogi gminnej, działki nr 175 i 174, o łącznej powierzchni 10.800 m2. Zadrzewione grunty rolne z ostoją saren i grzybów oraz otwartym, rozległ...

  • Sprzedam dzialkę
    1 / 7
    Sprzedam dzialkę

    Zelgoszcz

    • 348 000 zł cena
    • 6 646 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka w malowniczej okolicy w otulinie domów jednorodzinnych częściowo ogrodzona na działce wykopana studnia głębinowa nowy blaszak materiały budowlane prąd . Dobry...

  • Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach
    1 / 14
    Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach

    Wygryny

    • 630 000 zł cena
    • 4 883 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z linią brzegową jeziora Wygryny – Mazury, gmina Ruciane-Nida Wygryny, woj. warmińsko-mazurskie Powierzchnia: 4 883 m² Cena: 630 000 zł do negocjacji LOKALIZACJA Na sprz...

  • Działka budowlana 3200m2 z warunkami zabudowy Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka budowlana 3200m2 z warunkami zabudowy Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 137 000 zł cena
    • 3 201 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy 3200 m2 w Robuniu gm. Gościno położona 25 km. od Kołobrzegu. Dojazd drogą asfaltową. Sąsiednie działki częściowo zabudowane. Działka o kształ...

  • Działka z WZ 61 ar Uherce Mineralne Bieszczady
    1 / 8
    Działka z WZ 61 ar Uherce Mineralne Bieszczady

    Uherce Mineralne

    • 732 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni ponad 61 arów z wydaną decyzją o warunkach zabudowy zlokalizowaną w Bieszczadach w miejscowości Uherce Mineralne, gmina Olszanica, powiat l...

  • Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem
    1 / 12
    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem

    Dzierżązna

    • 400 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem, letniskowym domkiem oraz przyczepą kempingową. Nieruchomość położona w Dzierżąznej (gmina Zgierz). Na działkę zostały wydan...

  • sprzedam działkę 3,54h- Łosice przy jeziorku Dojazd media
    1 / 6
    sprzedam działkę 3,54h- Łosice przy jeziorku Dojazd media

    Łosice

    • 3 500 000 zł cena
    • 35 400 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę 3,54h-centrum Łosic przy jeziorku Dojazd drogą asfaltową od ul.Rzecznej Na działce jest staw

  • Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej
    1 / 12
    Duży, bardzo ładny teren przy Puszczy Kampinoskiej

    Adamówek

    • 230 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ADAMÓWEK, działka rolno-rekreacyjna. Duży, bardzo ładny teren położony jest w odległości ok. 17 km od granic Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie z Kampinoskim Parkiem Narodowym, 1...

  • Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bronisławach!
    1 / 5
    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bronisławach!

    Bronisławy

    • 180 500 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bronisławach! Lokalizacja: Bronisławy, gmina Rybno, powiat sochaczewski Numer ewidencyjny działki: 66/6 Powierzchnia: 1900 m² każda Cena: 180...

  • Działka inwestycyjna Chomęcice gm. Komorniki, Południowa
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Chomęcice gm. Komorniki, Południowa

    Chomęcice

    • 677 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniowo- usługową, przy ul. Południowej w Chomęcicach, gmina Komorniki, powiat poznański.  Działka częścio...

  • Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn

    Radziwiłka

    • 102 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn Adres: Radziwiłka, nr 22, gmina Młodzieszyn, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie Powierzchnia: 5100 m² Cena całkowita: 102 000...

  • Działka budowlana Kościan,
    1 / 5
    Działka budowlana Kościan,

    Kościan

    • 115 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - Kościan, ul. Wielichowska (Pelikan) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Kościanie, w rejonie ul. Wielichowskiej (Pelikan), w spokoj...

  • Działka budowlana Kraków Śródmieście, Olsza, Brogi
    Działka budowlana Kraków Śródmieście, Olsza, Brogi

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OLSZA , DZIAŁKA OKOŁO CZTERECH ARÓW W REJONIE UL. BROGI Z DOMEM DO WYBURZENIA LUB ODBUDOWY ( około 170 m kw) PLAN ZAGOSPDAROWANIA PRZESTRZENNEGO ZABUDOWA MIESZKANIOWA JEDNORODZINN...

  • Na sprzedaż działki budowlane – Jarnołtówek - działka budowl
    1 / 6
    Na sprzedaż działki budowlane – Jarnołtówek - działka budowl

    Jarnołtówek

    • 15 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jarnołtówek (gmina Głuchołazy, powiat Nysa, woj. opolskie). Działki znajdują się w cichej i spokojnej o...

  • Działka budowlana Gozdnica,
    1 / 4
    Działka budowlana Gozdnica,

    Gozdnica

    • 127 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Gozdnica, ul. Traugutta  Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1815 ha położona w Gozdnicy przy ul. Traugutta, w spokojnej i zielonej okolicy z luźną zabudową...