• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działki budowlane w Wysokiej
    1 / 4
    Działki budowlane w Wysokiej

    Wysoka

    • 70 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1500 do 1700 mkw położone w Wysokiej 13 km od Gorzowa Wlkp. Uzbrojenie: prąd (skrzynka na działce). Działki w kształcie prostokąta...

  • Działka rolna
    1 / 2
    Działka rolna

    Bacze Mokre

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow. 300 m2

  • Działka na sprzedaz
    1 / 2
    Działka na sprzedaz

    Gliniczek

    • 77 500 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaz o powierzchni 31 arów pod zabudowe położona w Gliniczku w powiecie Jasielskim gmina Tarnowiec.Dzialka jest na wzniesieniu lekko więc to teren nie zalewowy. Moż...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA JEZIORO BIAŁE
    1 / 16
    DZIAŁKA BUDOWLANA Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA JEZIORO BIAŁE

    Romoty

    • 469 000 zł cena
    • 2 133 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości prezentuje. Nieruchomość we wsi Romoty w gminie Kalinowo. Działka budowlana z widokiem i dostępem do jeziora Białego. Grunt nr 50/46 - powierzchnia 2133 m2....

  • Złotopolice, Działki, BEZPOŚREDNIO
    1 / 3
    Złotopolice, Działki, BEZPOŚREDNIO

    Złotopolice

    • 80 zł cena
    • 1 727 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna Działka rolna z możliwością przekształcenia z dostępem do drogi publicznej - BEZPOŚREDNIO, bez prowizji! Lokalizacja: Złotopolice, powiat Płońsk, Gmina Załuski Cena:8...

  • Sprzedam 5 dzialek
    1 / 3
    Sprzedam 5 dzialek

    Warszawa

    • 11 326 000 zł cena
    • 11 326 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 5 podzielonych działek: 1884m; 2436m; 2437m; 2451m; 2118m;w trakcie opracowania mpzp, z możliwością zabudowy.Dojazd do każdej działki drogą asfaltową.

  • Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie
    Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie

    Radzymin

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio, działkę budowlaną o pow. 2000 m2, w okolicy Radzymina. Przepięknie usytuowana działka, w odległości 30 km od Warszawy, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta, a tak...

  • Sprzedam Działkę ROD Sierosław III
    1 / 16
    Sprzedam Działkę ROD Sierosław III

    Sierosław

    • 85 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam Działkę ROD Sierosław III cena min: 80 000 zł Piękna działka ROD Sierosław III 400m2 Drewniany Domek typu Brda z tarasem (domek nieduży z poddaszem użytkowym -nie przekra...

  • Sprzedam działkę w Helenowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Helenowie

    Helenów

    • 220 000 zł cena
    • 6 544 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Helenowie nr 68 o powierzchni 6544 m2. Z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: wodociąg na działce, prąd bezpośrednio przed działką w drodze. W o...

  • 1 / 2
    Sprzedam dużą działkę w Jaraczewie koło Jarocina woj. wielkopolsk...

    Jaraczewo

    • 699 000 zł cena
    • 7 880 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z bezpośrednim dostępem do dwóch dróg publicznych w miejscowości Jaraczewo. Atrakcyjna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum. Duża ustawna działka dająca wiele...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę wraz z domem do remontu w Jaraczewie koło Jaroci...

    Jaraczewo

    • 360 000 zł cena
    • 3 760 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Jaraczewie przy ul. Kaliskiej wraz z domem do remontu. Atrakcyjna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum. Duża ustawna działka dająca wiele możliwości zagospo...

  • Sprzedam działkę ROD Regny
    1 / 4
    Sprzedam działkę ROD Regny

    Regny

    • 75 000 zł cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odsprzedam działkę ROD w Regnach koło Koluszek. Domek murowany pokój, kuchnia, łazienka + poddasze do zagospodarowania. Działka otoczona lasem, cisza i spokój.

  • Grunt rolny
    Grunt rolny

    Wilkszyn

    • 1 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Trzy działki rolne plus droga o łącznej powierzchni jeden hektar,miejscowość Wilkszyn gmina Miękinia, dwie przyległe działki zabudowane, 350zł/m2. Do negocjacji.

  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • Działka inwestycyjna
    1 / 9
    Działka inwestycyjna

    Mikołajki

    • 4 500 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam 10 ha ziemi w gminie Mikołajki, w miejscowości Górkło położonej nad jeziorem, przy szlaku WJM, 300 metrów od jeziora Jagodne. Ziemia IV kl. Graniczy z działką zabudowaną....

  • sprzedam działkę
    1 / 6
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 6 059 600 zł cena
    • 60 596 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kompleks działek leśnych w Wólce Radzymińskiej przylegających do działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. Możliwość sprzedania oddzielnie dwu części 49338 i 11258 m. W pobliżu li...

  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 363 480 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana centrum
    1 / 3
    Działka budowlana centrum

    Białystok

    • 450 000 zł cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 904 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    * Pod Kamienicę * * Starówka **Ścisłe centrum miasta* Sprzedam bezpośrednio działkę w Łapach , atrakcyjna lokalizacja , centrum miasta przy ul .Średniej . Pod zabudowę 14m x 10m,...

  • Działka budowlana Chinów
    1 / 7
    Działka budowlana Chinów

    Chinów

    • 210 000 zł cena
    • 2 287 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2287 m², położona w miejscowości Chinów (gm. Głowaczów) – idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i k...

  • Siedlin k/Płońska działka 1,2 ha
    1 / 5
    Siedlin k/Płońska działka 1,2 ha

    Siedlin

    • 1 300 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,2 ha, położona w Siedlinie, na granicy z miastem Płońsk. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), nieruchomość...