• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • 1 / 3
    Działka Tumlin

    Tumlin-Podgród

    • 1 850 000 zł cena
    • 25 267 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | TEREN INWESTYCYJNY Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny składający się z czterech działek położonych w miejscowości Tumlin Wykień w gminie Miedziana Góra. Działk...

  • Działka Nienadówka

    Nienadówka

    • 220 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przyjrzyj się tej wyjątkowej działce o powierzchni 1668 m², położonej w malowniczej miejscowości Nienadówka. Decyzja o warunkach zabudowy już wydana - to Twoja szansa...

  • Działka Kąck

    Kąck

    • 409 000 zł cena
    • 1 799 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do Kącka, na ulicę Bursztynową to właśnie tu na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę. Drzewa, pola, spokojne miejsce z dobrym dojazdem do głównych ulic, blisko rz...

  • Działka Będkowice

    Będkowice

    • 199 900 zł cena
    • 11 635 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno- leśna położona w Będkowicach (Dolina Będkowska). Działka o łącznej powierzchni 1,1635ha objęta jest MPZP z którego wynika, że ok 46a to g...

  • Działka Bobrowniki Siemonia

    Bobrowniki

    • 200 000 zł cena
    • 2 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2499m² , położona w miejscowości Siemonia (gmina Bobrowniki), przy ul. Kościuszki . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • 1 / 4
    Działka Rzeszów Biała

    Rzeszów » Biała

    • 3 200 000 zł cena
    • 8 211 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna - okazja dla dewelopera, Rzeszów - Drabinianka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 82,11 ar (31 x 266 m) , położona w Rze...

  • 1 / 3
    Działka krasne krasne

    Krasne

    • 341 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krasne. Działka jest o powierzchni 11,76 ar (31x33 m) to doskona...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 480 000 zł cena
    • 2 058 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękna działka blisko ulicy Duchnowskiej trafia na rynek!!! To ważna informacja dla wszystkich którzy marzą o domu, rezydencji na rzadko spotykanej działce. Nasza działka ma nu...

  • Dwie działki budowlane blisko lasu, spokój i cisza

    Sucha Beskidzka

    • 374 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie widokowe działki w Suchej BeskidzkiejNa sprzedaż oferujemy Państwu pięknie zlokalizowane dwie działki znajdujące się w urokliwym miejscu na terenie Suchej Beskidzkiej. Z ter...

  • Widokowa działka budowlana z dostępem do mediów

    Wysoka

    • 179 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana na Wysokiej koło Jordanowa – Twoje wymarzone miejsce pod inwestycję! Marzysz o miejscu, które zachwyca niepowtarzalnym widokiem i spokojem? Ta działka...

  • Działka Rydzewo

    Rydzewo

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 212 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli kochasz Mazury i marzysz o własnej działce w tej części Polski to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę położoną w miejscowości Ry...

  • NOWOŚĆ!!! Na sprzedaż trzy działki rolne! TANIO!!!

    Maków Podhalański

    • 28 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    TANIO!!!Atrakcyjna oferta sprzedaży trzech działek rolnych w Makowie Podhalańskim!Mamy dla Ciebie świetną propozycję - trzy działki o łącznej powierzchni ok. 64 arów, położone w...

  • Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska
    1 / 10
    Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska

    Pilchowo

    • 598 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 1466 m, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina w kameralnej i zielonej części Pilchowa, n...

  • Dzialke sprzedam
    1 / 2
    Dzialke sprzedam

    Wólka Poznańska

    • 210 000 zł cena
    • 3 972 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Opis oferty Sprzedam pol dzialki (3972 m²). Dzialka regulrna , prostokatna , z dostepem do drogi . Mozliwosc podzialu tej czesci na trzy mniejsze dzialki po 1324m2. Dzialka polozon...

  • Biała Piska (gw), Drygały Dzialka
    1 / 5
    Biała Piska (gw), Drygały Dzialka

    Drygały

    • 234 000 zł cena
    • 23 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 23.4 ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. W bezpośrednim sąsiedztwie działki zabudowa wielorodzinna . Działka składa się...

  • Sprzedam działkę budowlano-usługową
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlano-usługową

    Bełdów-Krzywa Wieś

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę budowlano-usługową, możliwość podziału na mniejsze. Działka położona jest przy drodze krajowej nr 72, główna trasa Łódź - Poddębice, miejscowość Jastrzębiec. Media...

  • Działka budowlana Konarzyce gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 5
    Działka budowlana Konarzyce gm. Książ Wielkopolski,

    Konarzyce

    • 147 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 31/2 zlokalizowaną w Konarzycach. Konarzyce to wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, w gminie Książ Wi...

  • Sprzedam działkę budowlaną 28/12 we wsi Koplany
    Sprzedam działkę budowlaną 28/12 we wsi Koplany

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Media: światłowód, prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu znajdują się dwie linie auto...

  • 1 / 2
    Odstąpię działkę

    Przysucha

    • 15 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię działkę ROD na działce znajduje się murowany domek cena za domek 15.000 zł

  • Działka Inwestycyjna Nieporęt- NAD Zalewem Zegrzyńskim
    1 / 14
    Działka Inwestycyjna Nieporęt- NAD Zalewem Zegrzyńskim

    Wyszków

    • 3 950 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna naprzeciwko płazy miejskiej Nieporęt ul. Stokrotki (Zegrzyńska) Bardzo atrakcyjna i jedocześnie kameralna lokalizacja 200 metrów od Plaży miejskiej nad Zalewem...