• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka budowlana Mrowiny gm. Żarów
    1 / 3
    Działka budowlana Mrowiny gm. Żarów

    Mrowiny

    • 155 100 zł cena
    • 1 167 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w okolicach Żarowa. Działka o powierzchni ok. 11,7 ara oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie prostokąta, te...

  • Działka
    Działka

    Tarnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę w Tarnowcu o powierzchni 24 ary wraz z drogą dojazdową 3 ary zlokalizowane w spokojnej okolicy z pięknym widokiem ,blisko kościół sklep-restauracja, basen i...

  • Sprzedam działkę rod Biedrusko
    1 / 12
    Sprzedam działkę rod Biedrusko

    Biedrusko

    • 135 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam sprzedam prawa do działki rod Biedrusko działka 400 m woda sezonowa szambo 3500l możliwość zrobienia studni. Domek ocieplony w środku kominek . Cena do negocjacji

  • Atrakcyjna działka budowlana 982 m² ul. Za Ogrodem, Kraków
    1 / 6
    Atrakcyjna działka budowlana 982 m² ul. Za Ogrodem, Kraków

    Kraków

    • 300 000 zł cena
    • 982 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 65/4 o powierzchni 0,0982 ha (982 m²) położona przy ul. Za Ogrodem w Krakowie (dzielnica Nowa Huta). W cenie sprzedaży oferowany jest ró...

  • Działka z domkiem, ROD "Zorza", Ziemnice koło Legnicy

    Grzybiany

    • 65 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Pięknie urządzona oraz wyposażona działka 4 - arowa idealna dla rodzin z dziećmi. Na działce znajduje się piękna altanka (rok budowy 2019) z tarasem o powierzchni 35 m2. W altanie...

  • ? Sprzedam działkę ROD KAMIONKA – świetna lokalizacja, spokój i z...

    Tarnobrzeg

    • 14 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka ROD Kamionka o powierzchni ok. 3 ary, położona w cichej i spokojnej części ogrodu. ? Druga działka od wejścia, bardzo blisko parkingu – możliwy doja...

  • Sprzedam działkę ROD KAMIONKA

    Tarnobrzeg

    • 14 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD- Kamionka o powierzchni ok. 3 ary położona w spokojnej okolicy. Blisko parkingu, 2-ga działka przy wejściu. Łatwa możliwość dojechania samochodem prawie pod...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Głuchołazy

    • 279 000 zł cena
    • 2 061 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Głuchołazach na ul. Władysława Jagiełły o powierzchni 20,6ara (2061m2) z mediami (woda, kanalizacja, prąd) położoną przy Koloni Jagiellońskiej, spokojn...

  • Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana
    1 / 11
    Działka budowlana Rdzawa gm. Trzciana

    Rdzawa

    • 115 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Rdzawa, gmina Trzciana. Działka 182/2, o powierzchni 18 ar (1800 m2). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona lasem....

  • Działka rolno-budowlana Siemiatycze / Klin połosy 0.2ha
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Siemiatycze / Klin połosy 0.2ha

    Czartajew

    • 70 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę rolno-budowlaną w atrakcyjnej okolicy w miejscowości Klin Połosy-blisko Siemiatycz. Łączna powierzchnia to około 0,2ha. Działka znajduje się blisko drogi k...

  • Działka o powierzchni 2,2013 ha Suwałki ulica Lotnicza
    1 / 7
    Działka o powierzchni 2,2013 ha Suwałki ulica Lotnicza

    Suwałki

    • 6 603 900 zł cena
    • 22 013 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2,2013 ha. Suwałki. Ulica Lotnicza. Numer działki 31997. Sprzedaż bezpośrednia. W jednym kawałku.

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 13
    Działka rekreacyjna ROD

    Krępa

    • 199 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witamy. Mamy do sprzedania prawo do dzierżawy działki rekracyjnej ( działka ROÐ pow. 500m2. Krępa Rosa -zaZalesiem Górnym Na terenie działki ZNAJDUJĄ się 2 DOMKI(KUCHENNO- ŁAZ...

  • Spszedam działke
    Spszedam działke

    Dębina

    • 180 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko lasu ładne okolica dalsze informacje prosze o kontakt telf [tel]

  • Działka Inwestycyjna Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna
    1 / 6
    Działka Inwestycyjna Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna

    Suwałki

    • 928 700 zł cena
    • 9 285 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka SSSE o powierzchni 0,9285 ha. Numer działki 32768. Sprzedaż bezpośrednia. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Suwałki.

  • Działka rekreacyjna ROD Jaroszowka, Białystok
    1 / 8
    Działka rekreacyjna ROD Jaroszowka, Białystok

    Białystok

    • 44 000 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka zagospodarowana,5 letni altana ,typ Kanadyjka,ocieplona,wymiary 4x5m.kw. Trzy pomieszczenia.Do każdego osobne wejścia:WC,składzik na narzędzia, pomieszczenie na odpoczynek....

  • Rusiec - działka niedaleko lasu
    1 / 11
    Rusiec - działka niedaleko lasu

    Rusiec

    • 675 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1634m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce Wymiary działki 33 x 49,52. Dojazd asfaltowy....

  • Działka rekreacyjna Jeleńczewo gm. Śrem,
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Jeleńczewo gm. Śrem,

    Jeleńczewo

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 500 m², położona w malowniczym Jeleńczewie w powiecie śremskim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domku letniskowego, zapewniają...

  • Działka usługowa Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Kostaneckiego
    1 / 16
    Działka usługowa Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Kostaneckiego

    Kraków

    • 3 780 000 zł cena
    • 1 491 m2 powierzchnia
    • 2 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA BUDOWLANA PIASKI WIELKIE!!!Bezpośrednie sąsiedztwo Szpitala Uniwersyteckiego, Wydziału Farmacji UJ i akademików UJ, galerii Mozaika. Teren przeznaczony w studium pod budown...

  • Działka budowlana Swoszowice 12 ar.
    Działka budowlana Swoszowice 12 ar.

    Kraków

    • 888 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, ustawna, płaska działka budowlana MN - idealna pod wymarzony dom czy bliźniaka, powierzchnia ok 1200 m2, własność pełna z KW. Front działki 25 m2 i długość ok 48 m2. Działk...

  • Działka siedliskowa Ojrzanów gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka siedliskowa Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 750 000 zł cena
    • 13 323 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ojrzanów piękna działka siedliskowa - na sprzedaż. Działka siedliskowa o powierzchni 13.323 m2 z odrolnioną częścią 3000m2.ści Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu....