• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Atrakcyjna działka budowlana w Koszalinie
    1 / 12
    Atrakcyjna działka budowlana w Koszalinie

    Koszalin

    • 479 000 zł cena
    • 2 784 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Pamiętaj, że wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Odkryj wyjątkową działkę...

  • Atrakcyjna działka 150 m od jeziora Jamno!
    1 / 14
    Atrakcyjna działka 150 m od jeziora Jamno!

    Koszalin

    • 499 000 zł cena
    • 11 219 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Lokalizacja: działka o pow. 11.219 m2 znajduje się zaledwie 150 m od Jeziora Jamno. To doskon...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Koszalinie
    1 / 12
    Atrakcyjna działka budowlana w Koszalinie

    Koszalin

    • 289 000 zł cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Odkryj wyjątkową działkę budowlaną w Koszalinie – oferujemy na sprzedaż przestronną działkę bu...

  • Winnica ogrodzona, z nasadzeniami odmian szlachetnych
    1 / 7
    Winnica ogrodzona, z nasadzeniami odmian szlachetnych

    Nowa Jabłona

    • 140 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam winnicę ogrodzoną. Nasadzenia winorośli odmian szlachetnych: Regent, Hibernal (wina reńskie), Seyval blanc, Bianca, Muscat odeski, Alden. To są odmiany białe i czerwone. N...

  • Działkę Ogrodową z domkiem murowanym sprzedam
    1 / 16
    Działkę Ogrodową z domkiem murowanym sprzedam

    Słupsk

    • 135 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ogrodową z domkiem murowanym, szklarnią, wędzarnią, wiatą drewnianą, ogrodzoną. Źywoplot. 4 czereśnie, jabłoń, śliwa, grusza, borówka amerykańska. Dom kompletnie w...

  • Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2
    1 / 8
    Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2

    Stary Adamów

    • 340 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o numerze ewidencyjnym 20/5 o powierzchni 3400m2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Stary Adamów 31 A , gmina Aleksandrów Łódzki. Nieruchomość położona je...

  • SPRZEDAZ
    1 / 4
    SPRZEDAZ

    Kolno

    • 390 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gmina KOLNO--przedszkole szkoła,Urząd Gminy ,Stanu Cywilnego, policja, przychodnia NFZ,pkp,pks,kosciół,cmentarz,poczta z domem mieszkalnym i z budynkiem gospodarczym.Wdomu są trzy...

  • Sprzedam działkę - super oferta
    1 / 2
    Sprzedam działkę - super oferta

    Dobino

    • 250 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o działce w spokojnym i oddalonym od ludzi miejscu, gdzie jedynym hałasem jest śpiew ptaków. To idealne miejsce dla Ciebie. Działka budowlana położona w Dobinie między Pił...

  • Gospodarstwo rolne w Lututowie 3,75ha z domem
    1 / 9
    Gospodarstwo rolne w Lututowie 3,75ha z domem

    Lututów

    • 800 000 zł cena
    • 37 500 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gospodarstwo rolne z domem, oborą, stodołą z dużym ogrodem, ogrodzenie murowano-metalowe. Położone w gminie miejskiej Lututów, w centralnej Polsce, powiat Wieruszów, województwo Łó...

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 9
    Sprzedam działkę ROD

    Kościerzyna

    • 240 000 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie działki, łączny metraż 730m2. Działki ogrodnicze ROD Zielone Wzgórze w Kościerzynie. Na działce znajduje się dom całoroczny podpiwniczony. Dom jest w pełni wyposa...

  • Działka 1,67ha rolno-budowlana-inwestycyjna w Lututów
    Działka 1,67ha rolno-budowlana-inwestycyjna w Lututów

    Lututów

    • 400 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w Miejscowości Lututów , 7km od trasy S8, do centrum około 1 km, blisko Sklep Biedronka, obecnie uprawiana, w planie Zagospodarowania przestrzennego leży na terenach przezn...

  • 1 / 4
    ROD Sahara

    Lubin

    • 4 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka Ogrodowa Rod Sahara Lubin/Osiek 3 ary Na działce zasadzone tuje Jabłonka z pysznymi jabłkami oraz drzewo śliwkowe Więcej informacji pod numerem telefonu lub w wia...

  • Sprzedam działkę Majdan Moniacki

    Majdan Moniacki

    • 240 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 1,0777 ha składającej się z trzech działek rolno-budowlanych ( dz. nr 30,33,38 ) i rolnej (dz. nr 29 ) w miejscowości Majdan...

  • Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów
    1 / 6
    Działki budowlane Krzywa gm. Chojnów

    Krzywa

    • 499 500 zł cena
    • 2 775 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników (bezpośrednio od właściciela) kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2775 m2 z przeznaczeniem w obowiązującym MPZP pod zabudowę wolnostojącą...

  • Działka budowlana Jarosław gm. Udanin
    1 / 3
    Działka budowlana Jarosław gm. Udanin

    Jarosław

    • 110 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana (działka budowlana o powierzchni 0, 0700 ha) przeznaczona w MPZP pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja: Jarosław g...

  • Kompleks 3 działek budowlanych z WZ na domy jednorodzinne
    1 / 16
    Kompleks 3 działek budowlanych z WZ na domy jednorodzinne

    Robuń

    • 140 000 zł cena
    • 3 543 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obniżona cena! Na sprzedaż kompleks trzech działek budowlanych z warunkami zabudowy dla wolnostojącego domu jednorodzinnego oraz dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniacze...

  • Kamienica, działki, BEZPOŚREDNIO
    1 / 3
    Kamienica, działki, BEZPOŚREDNIO

    Kamienica

    • 55 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjne Działki Rolne z Możliwością Przekształcenia. BEZPOŚREDNIO, bez prowizji pośrednika. Lokalizacja: Kamienica, powiat Płońsk, gmina Załuski Opis: Przedstawiam wyjątkową...

  • Działki  budowlane w Myśliborzu
    1 / 3
    Działki budowlane w Myśliborzu

    Myślibórz

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA!!! Do sprzedania 3 działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Myśliborzu. Kształt prostokąta. Media w drodze przy działkach: prąd, woda. Działka posiada wydane...

  • Działka usługowa Lutowiska Lutowiska
    1 / 8
    Działka usługowa Lutowiska Lutowiska

    Lutowiska

    • 340 000 zł cena
    • 5 186 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Przedstawiamy unikalną nieruchomość gruntową o powierzchni 5 186 m² , położoną w malowniczej miejscowości Lutowiska (gmina Lutowiska, powiat bieszczadzki) - miejscu, które łączy...

  • Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane
    1 / 8
    Okazja! Ostatnie 3 piękne działki budowlane

    Kamienica

    • 131 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Ostatnie 3 wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej Kamienicy, w sercu gór. To teren o niezwykłych walorach widokowych – działki mają idealny, prostokątny kształt...