• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka budowlana (WZ) wszystkie media.

    Sadurki

    • 165 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * Oferta TYLKO w Biurze KNC CITY *Ładna działka budowlana blisko Nałęczowa (4,7 km) i Lublina (17 km)SADURKI : polecam do zakupu ładnie położoną działkę budowlaną o pow. 1088 m² z...

  • Działka budowlana ok. 12 ar nad jeziorem Firlej

    Firlej

    • 135 000 zł cena
    • 1 119 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana ok. 12 ar ze wszystkimi mediami w drodze, w tym kanalizacja i światłowód Przepiękna okolica dwóch jezior Firlej oraz Kunów Możliwość zakupu większ...

  • 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Działka 3117 m2 pośród drzew w Kowali gm. Puławy.

    Kowala

    • 335 000 zł cena
    • 3 175 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 3117 m2 pośród drzew z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa położona przy drodze asfaltowej w atrakcyjnej części miejscowości Kowala gm. Puławy, 200 metrów od...

  • Działka budowlana 15 ar Kozioł g. Baranów

    Kozioł

    • 110 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 1500 m2 w miejscowości Kozioł g. Baranów 25 km od Puław. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Pierwsza linia zabudowy bez...

  • Działka budowlana ok. 13 ar os. Królów Lubartów

    Lubartów

    • 215 000 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 13 arów w pobliżu osiedla Królów , LubartówWszystkie media w drodze PRĄD, WODA, GAZ, KANALIZACJA, ŚWIATŁOWÓD Zabudowa JEDNORODZINNA I WIELORODZINNA Możliw...

  • Działka 0,21 ha w Kaliszanach Kolonii gm. Józefów.

    Kaliszany

    • 175 000 zł cena
    • 2 085 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2085 m2 z zabudowaniami w postaci domu drewnianego i zabudowań gospodarczych 300 metrów w linii prostej do Wisły w m. Kaliszany Kolonia g. J...

  • Działka budowlana 0.76 ha Sielce gm. Końskowola

    Sielce

    • 345 000 zł cena
    • 7 691 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana o pow. 7691 m2 ( MPZP), (prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobrym...

  • Działka (1182 m2) z WZ w Jabłonowie gm. Policzna.

    Jabłonów

    • 130 000 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 1182 m2 uzbrojona w wodę i prąd z dostępem do drogi publicznej asfaltowej oraz kilkanaście dodatkowych działek połączonych drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami za...

  • Działka inwestycyjna 35 ha w Celejowie /Wąwolnica

    Celejów

    • 8 800 000 zł cena
    • 350 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka 35 ha w tym 13,5 ha pod lustrem wody jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomi...

  • Atrakcyjna działka budowlana, wydane WZ, pow. 1703

    Motycz

    • 325 000 zł cena
    • 1 703 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. działki 1707 m², atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka p...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 135 000 zł cena
    • 3 368 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na obrzeżach Gostynina z własnym stawem - wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, której...

  • Działka Dubowo

    Dubowo

    • 146 000 zł cena
    • 1 221 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Wyjątkowa działka budowlana tuz przy jeziorze Ilgiełk - Dubowo, Podlasie. Marzysz o domu w sercu dzikiej natury? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1121 mkw,...

  • Działka Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 169 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej.Dobrze nasłoneczniona idealnie płaska działka o powierzchni 700 m² położona przy ulicy o nawierzchni asfaltowej. Kształt prostok...

  • Działka Sobótka Strzeblów rynek pierwotny ul. Marii Skłodowskiej-...

    Sobótka » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 239 750 zł cena
    • 3 425 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości proponuje Państwu do zakupu:Działkę o numerze ewidencyjnym 43/3  oraz 43/4 o powierzchni 3425 m2.Działka...

  • Działka Modlniczka

    Modlniczka

    • 3 000 000 zł cena
    • 2 707 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Unikalna działka usługowa o powierzchni 27,07a położona w Modlniczce gmina Wielka Wieś. Nie sprzedajemy ziemi - sprzedajemy strategiczną lokalizację dla rozwoju biznesu. T...

  • Działka Suszec

    Suszec

    • 235 000 zł cena
    • 1 627 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1627m2 w otoczeniu zieleni, idealna pod zabudowę domu jedno lub kilkurodzinnego! Działka położona jest w rozwijającej się p&oacu...

  • Działka Wodzisław Śląski Kokoszyce

    Wodzisław Śląski

    • 180 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o powierzchni 2084 m2 w kształcie prostokota zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim, obręb Kokoszyce przy ulicy Oraczy. W miejscowym planie zagospodarowania j...

  • Działka Łomża ul. Słonecznikowa

    Łomża » ul. Słonecznikowa

    • 2 999 999 zł cena
    • 12 773 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz terenu w granicach miasta , który można dobrze skomercjalizować dziś lub w perspektywie najbliższych lat? Ta działka to mocna propozycja dla [i] inwestora [/i], k...

  • Działka Leśniewo ul. Mikołaja Reja

    Leśniewo » ul. Reja

    • 189 000 zł cena
    • 974 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leśniewo ul. Mikołaja Reja - tuż przy lesie (odległość ok. 200 m od głównej ul. Szkolnej, ok. 1500 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do We...