• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • 6 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś, Pilchy

    Pilchy

    • 110 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 6 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś leżącego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Pilchach gmina Pisz. Cena 110 zł za m2 do negocjacji. - działka nr 14...

  • 10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś, Pilchy

    Pilchy

    • 95 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś leżącego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Pilchach gmina Pisz. Cena 95 zł za m2 do negocjacji. - działka nr 14...

  • Działka w Zdorach, 900 m od jeziora Śniardwy

    Zdory

    • 270 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa o nr 85/15 w Zdorach gmina Pisz, 900 m od jeziora Śniardwy/Seksty i półwyspu Szeroki Ostrów. Powierzchnia działki 3001 m2, media prą...

  • Działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz

    Jeże

    • 280 000 zł cena
    • 3 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? Na sprzedaż działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz Działka nr 106/5, obręb Jeże, o powierzchni 3 499 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – na historycznej...

  • Działka Leśniakowizna

    Leśniakowizna

    • 459 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Zależy Ci na szybkiej budowie swojego wymarzonego domu w spokojnej okolicy pełnej zieleni zdała od miasta? To ogłoszenie jest dla Ciebie! ? Gdzie? W Leśniakowiznie. Gmina woło...

  • 1 / 3
    Działka Gorędy

    Gorędy

    • 120 000 zł cena
    • 3 694 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, położonej w miejscowości Gorędy , gm. Narew , w odległości ok. 43 km od Białegostoku , ok. 35 km od Bielska Podla...

  • Działka Czeska Wieś

    Czeska Wieś

    • 99 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1500 m, położona w miejscowości Czeska Wieś, gmina Olszanka, województwo opolskie.Numer ewidencyjny działki: 206/2. Grunt rolny klasy III do...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 319 000 zł cena
    • 1 981 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest...

  • 1 / 2
    Działka Koszajec ul.

    Koszajec

    • 174 307 zł cena
    • 4 711 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4711 m², położoną w miejscowości Koszajec, w gminie Rybno.Numer ewidencyjny działki: 64.Nieruchomość jest niezabu...

  • Działka Czerniewo ul.

    Czerniewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 903 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Czerniewo (kaszub. Czërniéwò) to wieś położona w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Leży ono wzdłuż drogi powiato...

  • Działka Małkowo ul. Widokowa

    Małkowo » ul. Widokowa

    • 234 960 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA położona 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z WZ Na sprzedaż działka  przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.LOKALIZACJAMałkowo, malownicza miejscowość w po...

  • Działka Gdańsk Strzyża ul. Mjr. Hubala

    Gdańsk » Strzyża » ul. Hubala

    • 2 149 000 zł cena
    • 406 m2 powierzchnia
    • 5 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJA I OKOLICA:Strzyża to jedna z bardziej popularnych dzielnic Gdańska, przez niektórych traktowana jako część Oliwy. Jej nazwa pochodzi od przepływającej w pobliżu strugi,...

  • Działka Psary

    Psary

    • 600 000 zł cena
    • 2 764 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Psary, działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z nieuciążliwymi usługami jako funkcja uzupełniającą. Powierzchnia 2764m2. Wymiary 18x153m, od wjazdu na działkę jest 1...

  • Działka Trzcinisko ul.

    Trzcinisko

    • 329 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BUDOWLANA DZIAŁKA Z DOMKIEM HOLENDERSKIM W SPOKOJNEJ OKOLICY 25 MINUT AUTEM OD CENTRUM GDAŃSKA!DZIAŁKA:Działka o powierzchni 1006 m², o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu,...

  • 1 / 3
    Działka Dąbrowa Górnicza Ząbkowice

    Dąbrowa Górnicza » Ząbkowice

    • 430 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 418 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Na sprzedaż teren składający się z 2 działek o łącznej powierzchni 1030m2 Działka jest narożna o wymiarach 29,5x36 Wjazd na działkę z drogi gminnej as...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 369 000 zł cena
    • 3 396 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka wśród zabudowy domami jednorodzinnymi pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3396m2 Wymiary 16,4m od ulicy, 140 po bokach o...

  • Działka Różyny ul. Purpurowa

    Różyny » ul. Purpurowa

    • 950 000 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 742 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 3 DOMÓW JEDNORODZINNYCHLOKALIZACJADziałka położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Różynach przy ul. Purpurowej. Blisko szkoła oraz dworzec PKP. ...

  • Działka Brzydowo

    Brzydowo

    • 124 999 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 124 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Brzydowo, gmina Ostróda, powiat ostródzki. Super atrakcyjna działka budowlana, z wjazdem od drogi asfaltowej. Działka ogrodzona od frontu ozdobnym, kutym płotem osadzonym na podm...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 390 000 zł cena
    • 3 924 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m z ty...

  • Działka Gołębiewo Wielkie

    Gołębiewo Wielkie

    • 218 500 zł cena
    • 3 183 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o nr 204/4, o powierzchni3'183m, położona: Gołębiewo Wielkie, gmina Trąbki Wielkie, powiat Gdański. Działka posiada bardzo korzystny do zagospodarowania, pro...