• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 122)
  • Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ
    1 / 3
    Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ

    Pupki

    • 90 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 1350 m² Pupki (gm. Turośl) – narożna, ogrodzona, WZ Na sprzedaż działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (potocznie: rolno-budowlana) o powierzchni 1350 m², poł...

  • Stary dom na działce siedliskowej
    1 / 4
    Stary dom na działce siedliskowej

    Sędziejowice-Kolonia

    • 430 000 zł cena
    • 22 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dużej działki siedliskowej, budowlanej, pod produkcję rolną, działy specjalne. Lokalizacja: Sędziejowice/ łaski/ łódzkie Powierzchnia całkowita: 2.27 ha, czego o...

  • Leśno -budowlaną sprzedam
    1 / 16
    Leśno -budowlaną sprzedam

    Marynino

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki leśne z pełnym prawem budowlanym ,Media w wewnętrznej drodze dojazdowej przy działkach (energia ,gazociąg ,wodociąg ,internet światłowodowy ).Las 60 lat po pielęgna...

  • Działka budowlana nad jeziorem Sławskim
    1 / 7
    Działka budowlana nad jeziorem Sławskim

    Lubogoszcz

    • 280 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 539 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Lubogoszcz k/Sławy o powierzchni 520m2. Działka o numerze 417/2. Zgodnie z warunkami zabudowy, na działce można postawi...

  • Działka budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz
    1 / 10
    Działka budowlana Stary Wiśnicz gm. Nowy Wiśnicz

    Stary Wiśnicz

    • 90 000 zł cena
    • 1 438 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj w pięknej i spokojnej okolicy Starego Wiśnicza, miejscu magicznym, gdzie teraźniejszość przenika się z historią. Parametry działki: - numer działki 598/11 - powierzchn...

  • Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa
    1 / 4
    Działka budowlana Grzybowo gm. Kołobrzeg, Bursztynowa

    Grzybowo

    • 398 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Grzybowo, ul. Bursztynowa Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo położoną działkę o powierzchni 1.388 m, zlokalizowaną w nadmorskiej miejscowości...

  • Działka leśna Olszyny gm. Wojnicz
    Działka leśna Olszyny gm. Wojnicz

    Olszyny

    • 60 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż las mieszany, z którego rozciąga się piękny widok na Pogórze. Idealne miejsce na rekreację lub inwestycję. Lokalizacja: Olszyny, gm. Wojnicz, powiat tarnowski, małopol...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Nowy Kozłów Pierwszy

    • 10 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania działkę 60100 metrów wymiary okolo130x500 dojazd do działki z dwóch stron drogą asfaltową zjazd z DK 92 okolo 700 metrów Media w drodze spokojna okolica gmi...

  • Działka rolna Kraków Podgórze, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    1 / 14
    Działka rolna Kraków Podgórze, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 685 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRAWIE 30 ARÓW w pobliżu Bielańsko - Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Działka w spokojnym , malowniczym miejscu . Media w drodze asfaltowej : woda , prąd , gaz . Brak kanalizacji...

  • Kopalnia piasku w Baranowie przy S17, 0,5 zł za tonę kopalin
    1 / 6
    Kopalnia piasku w Baranowie przy S17, 0,5 zł za tonę kopalin

    Czołna

    • 3 500 000 zł cena
    • 219 159 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna-złoże piasku w Baranowie 0,5zł za tonę kopalin, przy S17 pow. Puławski Nieruchomość gruntowa niezabudowana (złoże). Obszar całej nieruchomości – 21...

  • Sprzedam działkę budowlaną 802m2 w Wojnowicach z rozpoczęt
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną 802m2 w Wojnowicach z rozpoczęt

    Wojnowice

    • 330 000 zł cena
    • 802 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Wojnowicach koło Czernicy o pow. ok 802m2 z rozpoczętą budową. Działka prostokątna, z trzech stron ogrodzona. Uzbrojona, prąd na działce 40Kw, ścieki p...

  • 1 / 2
    Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 26 611 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Agnieszki Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości ¼ w prawie własności nieruchomo...

  • 1 / 4
    Prestiżowa działka pod dom 752m2 – Rembelszczyzna

    Rembelszczyzna » ul. Strużańska

    • 526 400 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | REMBELSZCZYZNA – GMINA NIEPORĘT Elegancka przestrzeń pod dom w zielonej enklawie blisko Warszawy, w jednej z...

  • 1 / 4
    Działka Radwanice ul. Storczykowa

    Radwanice » ul. Storczykowa

    • 97 000 zł cena
    • 1 459 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 15 arów | Radwanice | MPZP MN/U  Szukasz miejsca, które łączy spokój z doskonałym potencjałem inwestycyjnym? Ta działka w Radwanicach (pow. polkowicki) to propoz...

  • HALA 2 SUWNICE, WŁASNE TRAFO, GRUNT
    HALA 2 SUWNICE, WŁASNE TRAFO, GRUNT

    Mysłowice

    • 7 000 000 zł cena
    • 6 852 m2 powierzchnia
    • 1 022 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Drodzy Przedsiębiorcy! Prezentujemy ofertę sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej w lokalizacji Mysłowice! Co sprawia, że nasza oferta jest interesująca? Dlaczego warto zainwestow...

  • Ogłoszenie poszukiwania gruntów w całej Polsce
    Ogłoszenie poszukiwania gruntów w całej Polsce

    Warszawa

    • 123 456 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie poszukiwania do zakupu działki rolnej i/lub budowlanej Szukamy działki rolnej lub budowlanej. Poszukujemy terenu na terenie całej Polski. Wymagania: 1. Lokalizacja:...

  • Działka usługowa Bydgoszcz Centrum
    Działka usługowa Bydgoszcz Centrum

    Bydgoszcz

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 044 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OKAZJA INWESTYCYJNA! Teren mieszkaniowo-usługowy w centrum Bydgoszczy. Działka + kompletna dokumentacja do rozpoczęcia przedsięwzięcia inwestycyjnego - oszczędzaj czas i pieniądz...

  • DZIAŁKA Z HALA, MARKET, PRODUKCJA, MAGAZYN
    1 / 6
    DZIAŁKA Z HALA, MARKET, PRODUKCJA, MAGAZYN

    Chorzów

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 106 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SUPER OFERTA - DZIAŁKA Z HALA, MOŻNA WYBUDOWAĆ MARKET Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Chorzowie zabudowana halą. Można również rozbudować lub wybud...

  • Działka budowlana
    1 / 5
    Działka budowlana

    Czosnów

    • 375 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam.Sprzedam działkę budowlaną w cichej miejscowości Dobrzyń.Dzialka ma powierzchni 1250 m kwadratowych.Dojazd drogą gminną utwardzoną,w pobliżu szkoła przedszkole itp itd. Cena...

  • Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję
    1 / 9
    Przezmark – 1,56 ha pod siedlisko lub inwestycję

    Przezmark

    • 474 000 zł cena
    • 15 638 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki położone w miejscowości Przezmark, gmina Stary Dzierzgoń (woj. pomorskie, przy granicy z woj. warmińsko-mazurskim). To wyjątkowa propoz...