• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 182)
  • Siary, działka budowlana, 1148S/2025

    Siary

    • 200 000 zł cena
    • 4 841 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 48,41 a położona w Siarach. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego część działki jest położona w terenie oznaczonym symbole...

  • 1 / 3
    Siary, działka rolna, 1149S/2025

    Siary

    • 24 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka o powierzchni ok. 30 a położona w Siarach. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w terenie oznaczonym symbolem 4.1...

  • 1 / 2
    Stróżówka, las 0,95 ha, 1152S/2025

    Stróżówka

    • 83 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Do sprzedania las o powierzchni ok. 0,95 ha w Stróżówce. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 180 m x 55 m. Porośnięta starym lasem jodłowo - dębowym. Nieruchomość o nachylo...

  • 1 / 2
    Libusza, działka budowlana 18 a, 1153S/2025

    Libusza

    • 79 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Libusza o powierzchni ok. 18 a. Działka w kształcie prostokąta, położona w terenie oznaczonym w MPZP symbolem MNU - tere...

  • Biała Niżna, działka budowlano - rolno - leśna, 1159S/2025

    Biała Niżna

    • 206 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano - rolno - leśna położona w miejscowości Biała Niżna (koło Grybowa) o powierzchni ok. 60 arów. Część budowlana to ok. 16, część rolna ok. 15, część leśna ok. 27. C...

  • Biała Niżna, działka budowlano-rolna, 1160S/2025

    Biała Niżna

    • 130 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka budowlano - rolno - leśna w Białej Niżnej o powierzchni ok. 34 a. W tym część budowlana to ok. 10 arów, część rolna ok. 4 ary, a część leśna ok. 20 arów. Dzia...

  • Biała Niżna, działka budowlano-rolna, 1161S/2025

    Biała Niżna

    • 85 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka budowlano - rolno - leśna w Białej Niżnej o powierzchni ok. 24 a. W tym część budowlana to ok. 6 arów, część rolna ok. 11 arów, a część leśna ok. 7 arów. Dzia...

  • 1 / 2
    Uście Gorlickie działka budowlana 30 a, 1163S/2025

    Uście Gorlickie

    • 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane w Uściu Gorlickim o łącznej powierzchni 30 arów. Dojazd drogą wewnętrzną, utwardzoną, ok. 150 m od drogi asfaltowej. Cicha, spokojna okolica. Idea...

  • Działka Osmólsk Górny ul.

    Osmólsk Górny

    • 1 059 000 zł cena
    • 15 162 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną w Osmólsku Górnym, powiecie gostynińskim, mieście Sanniki. Miejscowość - Osmólsk Górny znajduje się w promieniu 100 km od Warsza...

  • Działka Kozerki ul. Merkurego

    Kozerki » ul. Merkurego

    • 1 721 000 zł cena
    • 3 693 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność przedstawić państwu działkę na sprzedaż dla osób  poszukujących działki pod budowę hali lub budynku usługowego.Działka o powierzchni 3 693 mkw położona bezpośrednio...

  • Działka Zakroczym ul.

    Zakroczym

    • 23 100 000 zł cena
    • 109 000 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną w Zakroczymiu, w powiecie nowodworskim.Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 110 000 m2, z obowiązującym miejscowym plan...

  • Działka budowlana Brzozie Bory Tucholskie

    Brzozie

    • 69 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Brzozie, gm. Cekcyn – działki budowlane w otoczeniu natury, idealne na dom całoroczny lub letniskowy.Na sprzedaż cztery działki budowlane położone w miejscowości Brzozie, w gminie...

  • Działka Zgierz ul. Łąkowa

    Zgierz » ul. Łąkowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 5 821 m2 powierzchnia
    • 653 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa położona w Zgierzu przy ul. Łąkowej 11-13, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczenie 2U - teren usług.Powierzchnia działki: ...

  • Działka Nowogród ul. Śródpolna

    Nowogród » ul. Śródpolna

    • 99 950 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz wybudować dom, ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca? Pragniesz rozkoszować się widokami w pobliżu rzeki? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Okazuje się, że...

  • Działka Borkowo ul. Karlikowska

    Borkowo » ul. Karlikowska

    • 999 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJANa sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 11700 m², położona w urokliwej miejscowości Borkowo w gminie Żukowo, na terenie województwa pomorskiego. To miejsce...

  • Działka Czarna Białostocka Klimki ul. Stawowa

    Czarna Białostocka » ul. Stawowa

    • 299 000 zł cena
    • 2 806 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Klimkach gmina Czarna Białostocka o metrażu 2806m2 To idealne miejsce dla osób ceniących spok&o...

  • Działka Pieczarki

    Pieczarki

    • 279 000 zł cena
    • 2 270 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Pieczarki, gm. Pozezdrze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 81/8 o powierzchni 2270 m, położona w miejscowości Pieczarki, gmina Pozezdr...

  • 1 / 2
    Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 749 000 zł cena
    • 5 338 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlana w Dobranowicach w gminie Wieliczka. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 53a z czego 38,81a to tereny budowlane a 14a grunty roln...

  • Działka Radzymin ul.

    Radzymin

    • 490 000 zł cena
    • 21 711 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia.Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83.Według miejscoweg...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 799 000 zł cena
    • 2 034 m2 powierzchnia
    • 885 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2034 m² położoną na Wawrze, przy granicy z Józefowem. Dookoła działki wyłącznie zabudowa jednorodzinna.Działka p...