• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 182)
  • Działka budowalno-rolna Kuźnica Piaskowa
    1 / 3
    Działka budowalno-rolna Kuźnica Piaskowa

    Warężyn

    • 350 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki: - 907/2 pod zabudowę jednorodzinną w Kuźnicy Piaskowej przy drodze ,działka rolno budowlana o powierzchni 1457m , długość 97m szerokość 15m . Media: woda, prąd i...

  • Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska
    1 / 7
    Działka budowlana- Siemiechów- Małopolska

    Siemiechów

    • 169 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 26arów. Zl...

  • Działka RODO 300m
    1 / 13
    Działka RODO 300m

    Warszawa

    • 139 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka 300m w Warszawie ul. Janowiecka 20 !! na działce domek piętrowy wyposażony w aneks kuchenny,sypialnię,salon pełne media ; gas,prąd,szambo,cena do uzgodnienia !!

  • Sprzedam działki budowlane Makowisko k.Jarosław
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane Makowisko k.Jarosław

    Makowisko

    • 151 200 zł cena
    • 1 890 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych o pow.: 18,90ar; 19,11ar położone w miejscowości Makowisko gm...

  • Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł
    1 / 6
    Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokoj...

  • Działka budowlana
    1 / 5
    Działka budowlana

    Siemiechów

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działkę  budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia  to ok. 32 ary....

  • Kobylany gm. Zabierzów - działka rolna 2100 m2
    Kobylany gm. Zabierzów - działka rolna 2100 m2

    Kobylany

    • 447 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna, płaska działka rolna o pow. 2100 m2 położona w Kobylanach gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz utwardzoną drogą prywatną ( udział we współwłas...

  • Działka leśna blisko zalewu w Narożnikach
    1 / 4
    Działka leśna blisko zalewu w Narożnikach

    Radgoszcz

    • 45 000 zł cena
    • 13 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Okazja!!! Działka blisko zalewu w Narożnikach. Do sprzedania oferujmy Państwu działkę leśną w miejscowości Radgoszcz. Powierzchnia 1,36 ha w jednym kawałku, o nieregularnym ksz...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9,01 ar Ujezna

    Ujezna

    • 38 743 zł cena
    • 901 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow.: 9,01 ar położona w miejscowości Ujezna gm. Przeworsk. Preze...

  • Działka inwestycyjna - wysoki  i szybki zysk
    1 / 16
    Działka inwestycyjna - wysoki i szybki zysk

    Tarnowiec

    • 1 890 000 zł cena
    • 35 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Super okazja dla inwestora! Grunty z nasadzeniem jodłą kaukaską, która jest najczęściej wybieranym drzewkiem bożonarodzeniowym. Nasadzenia kilkuletnie z możliwością rozpoczęcia wyc...

  • Grunty rolno- leśne
    1 / 4
    Grunty rolno- leśne

    Borki

    • 89 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki. Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km.  1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania,...

  • Sprzedam działkę o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław
    Sprzedam działkę o pow. 13,29 ar Laszki k. Jarosław

    Laszki

    • 62 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 13,29 ar położonej w miejscowości Laszki gm. Laszki. Prezent...

  • DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów
    1 / 3
    DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów

    Łękawica

    • 40 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W OKOLICY ZBIORNIKA SKRZYSZOWSKIEGO!! Do sprzedaży oferujmy  działkę leśną w miejscowości Łękawica w gminie  Tarnów. Powierzchnia 77 arów w jednym kawałku w kształ...

  • Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł
    1 / 8
    Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana w Pawęzowie!
    1 / 5
    Działka budowlana w Pawęzowie!

    Pawęzów

    • 176 150 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w spokojnej części Pawęzowa, w gminie Lisia Góra. Nieruchomość ma kształt prostokąta i płaskie ukształtowanie terenu,...

  • Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ
    1 / 9
    Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ

    Zawada

    • 950 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami  zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał inw...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska
    1 / 5
    Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 49 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska. Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 60 arów, obok działka 41 arów możliwość z...

  • Działki budowlane pod inwestycje
    1 / 11
    Działki budowlane pod inwestycje

    Siemiechów

    • 595 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję do  sprzedaży działki  budowlane w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie tarnowskim. Całkowita powierzchnia  to ok. 90 arów...

  • Działka budowlana w Olszynach!
    1 / 7
    Działka budowlana w Olszynach!

    Olszyny

    • 135 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w  miejscowości Olszyny, nieopodal Wojnicza. Działka charakteryzuje się regularnym, prostokątnym kształ...

  • Sprzedam działki budowlane 15,44 ar Wylewa
    Sprzedam działki budowlane 15,44 ar Wylewa

    Wylewa

    • 100 360 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 6 691 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 działek budowlanych położonych w miejscowości Wylewa k. Sieniawy pow. przeworski. Prezen...