• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka Purdka Purda Leśna

    Purdka

    • 1 299 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Zapraszamy do odkrycia niezwykłej możliwości inwestycyjnej - działki o imponującej powierzchni 1,2ha, położonej w malowniczej miejscowości Purda, tuż przy jeziorze Purda. Ta n...

  • Działka Mazurowice ul.

    Mazurowice

    • 131 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Słoneczna działka 1214 m² z MPZP - Gotowa pod budowę Twojego domu lub inwestycję (Mazurowice/Malczyce)Szukasz miejsca, które łączy spokój dolnośląskiej wsi z doskonałym skomunikowa...

  • Działka budowlana mieszkaniowo-usługowa, Biskupiec
    Działka budowlana mieszkaniowo-usługowa, Biskupiec

    Biskupiec

    • 170 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna w Biskupcu, ok. 100 m. od ul. Wojska Polskiego (w kier. Rzecka), z prądem i wodą, prostokątna, nie ogrodzona. Dobra okazja na budynek mieszkalny lub mieszkalno...

  • Sprzedam działkę rod oaza kukow
    Sprzedam działkę rod oaza kukow

    Kuków-Folwark

    • 60 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Domek holenderski , taras, doprowadzony gaz , kanalizacja , woda . Prysznic kuchenka gazowa , piecyk. Warunki do zamieszkania w sezonie letnim , kukow oaza nowa część. Cena do uzgo...

  • Działka budowlana, Biskupiec
    1 / 2
    Działka budowlana, Biskupiec

    Biskupiec

    • 170 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna, mieszkalno-usługowa, w Biskupcu, ok. 100 m. od ul. Wojska Polskiego (przy wyjeździe w kier. Rzecka), z prądem i wodą, prostokątna, nie ogrodzona. Dobra okazja...

  • Sprzedam działkę
    1 / 6
    Sprzedam działkę

    Starachowice

    • 36 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 300 metrów kwadratowych, która znajduje się przy ul. Leśnej w Starachowicach. Na działce znajduje się ogródek działkowy z domkiem i pomieszczeniem na...

  • Sprzedam działkę leśną
    1 / 2
    Sprzedam działkę leśną

    Rogów

    • 92 000 zł cena
    • 4 571 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną, bez pośrednika. Lokalizacja: ul. Leśna, Rogów, gmina Końskie, powiat konecki. Powierzchnia 4571 m². Numer ewidencyjny działki: 1022. Ogłoszenie bezpośrednio...

  • Siennica Różana działka budowlana 21ar.
    1 / 12
    Siennica Różana działka budowlana 21ar.

    Siennica Różana

    • 100 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka 21 ar. wśród domków jednorodzinnych niedawno wybudowanych. Świetna lokalizacja, w ścisłym centrum gminy Siennicy Różanej . Po środku trasy Chełm 20km - Kr...

  • Piękna działka budowlana w Słupcy, przy ul. Kopernika
    1 / 6
    Piękna działka budowlana w Słupcy, przy ul. Kopernika

    Słupca

    • 139 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Słupcy, niedaleko ulicy Kopernika. Działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej dla rodzin z ma...

  • Działka rolna z warunkami zabudowy
    1 / 7
    Działka rolna z warunkami zabudowy

    Wierzchlas

    • 140 000 zł cena
    • 6 158 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA 0,6 HA W WIERZCHLASIE – IDEALNA POD BUDOWĘ DOMU Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona przy ul. Piechowskiej w Wierzchlasie. Woj. Łódzkie ,10 km od Wielunia. Parametry...

  • Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,
    Działka budowlana Golkowice gm. Wieliczka,

    Golkowice

    • 829 000 zł cena
    • 4 253 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Golkowice to malownicza wieś w gminie Wieliczka, w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Wielickim, z urokliwym krajobrazem pagórków i dolin, około 12 km od centrum Krakowa...

  • Działka budowlana Nowe Oborzyska gm. Kościan,
    1 / 5
    Działka budowlana Nowe Oborzyska gm. Kościan,

    Nowe Oborzyska

    • 121 524 zł cena
    • 494 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z WZ - Nowe Oborzyska Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Oborzyska, w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej. Pods...

  • Działka rolno-budowlana 3149m2, Łaziska
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana 3149m2, Łaziska

    Łaziska

    • 170 000 zł cena
    • 3 149 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3149m2, w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 38 x 82, położona w miejscowości Łaziska, gm. Słubice, pow. płocki. Działk...

  • 1 / 3
    Klimkówka, działka usługowo-rekreacyjna 19,36 a, 1077S/2022

    Klimkówka

    • 259 000 zł cena
    • 1 936 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka usługowo-rekreacyjna położona w Klimkówce, o powierzchni 19,36 a. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w terenie oznaczonym symb...

  • 1 / 2
    Lipinki, działka rolna 0,5 ha, 1138S/2024

    Lipinki

    • 33 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w Lipinkach o powierzchni 0,5 ha. Działka o wymiarach ok. 24m x 400m. Teren płaski. Dojazd drogą polną ok. 400 m + drogą utwardzoną ok. 600 m. Spokojna okolica bez za...

  • Kryg, działka rolna 10 a, 1155S/2025

    Kryg

    • 25 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna w Krygu. Nieruchomość w kształcie prostokąta, o powierzchni ok. 10 arów. Idealna na ogródek.

  • Kryg, działka rolna 34 a, 1156S/2025

    Kryg

    • 49 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działki rolne w Krygu o łącznej powierzchni ok 34 a. Działki częściowo zadrzewione.

  • Gorlice, działka budowlana 24 a, 1157S/2025

    Gorlice

    • 297 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Gorlicach przy ul. Granicznej, o powierzchni 24 a. Nieruchomość w kształcie prostokąta, o wymiarach 35 m x 75 m. Ogrodzona. Wjazd z drogi asfaltow...

  • 1 / 2
    Grybów, działka budowlana 13,5 a, 938S/2020

    Grybów

    • 78 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Grybowie o powierzchni około 13,5 a. Działka w kształcie prostokąta. W sąsiedztwie inne działki budowlane oraz domy jednorodzinne. Teren o średniej gęstości zab...

  • Kryg, działka rolna 0,74 ha, 952S/2020

    Kryg

    • 74 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka w Krygu. Działka rolna o powierzchni ok. 74 ary. Nieruchomość w kształcie kwadratu. Dojazd drogą utwardzoną. Do drogi asfaltowej około 180 m. Działka płaska.