• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stepnica

(3)
  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.
    1 / 6
    Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.

    Stepnica

    • 449 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na sprzedaż w Stepnicy – tuż przy marinie! Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch połączonych działek o łącznej powierzchni 1234 m², położona w niezwykle...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 1 281 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na z...

  • 1 / 3
    Niezabudowana działka rolna – udział

    Komarowo

    • 962 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Krystyny Marszałkiewicz – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na...

  • Bądź pierwszy! Wybierz piękną działkę.

    Białuń

    • 142 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jesteś pierwszy ? To twoja działka będzie najtańsza i najładniej położona. Oferujemy na sprzedaż pięknie położony kompleks 12 działek .Białuń położony w odległości 7 km od Golenio...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 961 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup składników wchodząc...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy działki po 1000m2 w znakomitej i topowej lokalizacji blisko lasu. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniow...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 2 000 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej – nowa cena

    Komarowo

    • 1 600 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 60% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 1 200 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 40% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 800 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę rolną

    Komarowo

    • 400 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Komarowo

    • 100 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka w Goleniowski Parku Przemysłowym!

    Łozienica

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 073 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 PLN netto.Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła d...

  • Nieruchomość - Łozienica

    Łozienica

    • 75 719 832 zł cena
    • 44 918 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dancoal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łozienicy (KRS 0000308553) ogłasza przetarg pisemny z możliwością zarządzenia dodatkowej aukcji na sprzedaż...

  • Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż
    1 / 5
    Łaniewo pod Goleniowem działka na sprzedaż

    Łaniewo

    • 179 000 zł cena
    • 1 505 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Łaniewie, w odległości 7 km od Goleniowa, województwo Zachodniopomorskie. Najbliższe sąsiedztwo działki to domy w zabudowie...

  • Dom do remontu z dużą działką
    1 / 10
    Dom do remontu z dużą działką

    Komarowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi...

  • Działka na sprzedaż 2006 m2
    1 / 8
    Działka na sprzedaż 2006 m2

    Żdżary

    • 149 000 zł cena
    • 2 006 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym zielenią? Ta działka w Żdżarach to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego warto wybrać właśnie tę nieruchomość? Lokaliz...

  • Działka 1,86 ha w KRĘPSKU
    1 / 5
    Działka 1,86 ha w KRĘPSKU

    Krępsko

    • 325 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej z dużymi możliwościami na przyszłość, która położona jest w miejscowości KRĘPSKO, gmina Goleniów. Przedmio...

  • Działka przeznaczona  pod produkcję, magazyny
    1 / 12
    Działka przeznaczona pod produkcję, magazyny

    Łozienica

    • 7 777 777 zł cena
    • 27 586 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA/ZESPÓŁ DZIAŁEK położonych w Goleniowskim Parku Przemysłowym – teren objęty inwestycyjny pod produkcję, magazyny, logistykę. Jedna z ostatnich lokalizacji w GPP. 4 działki...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    1 / 15
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 829 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat...

  • Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż
    1 / 11
    Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż

    Komarowo

    • 397 000 zł cena
    • 140 073 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w obrębie Inina, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 14,0073 ha oferuje wyją...

  • Dom Żdżary gm. Goleniów
    1 / 9
    Dom Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 739 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż - Zdżary k. Goleniowa - 769 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w spokojnej miejscowości Zdżary...

  • Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów
    1 / 3
    Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 95 000 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż: Żdżary, Gmina Goleniów, Powiat Goleniowski. Identyfikator działki: 320402_5.0013.81/37 Województwo: zachodniopomorskie Powiat: goleniowski Gmina: Goleniów Obr...

  • Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa
    1 / 15
    Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa

    Sławoszewo

    • 1 649 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 8 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, wolnostojący dom w Sławoszewie 187 m na pięknej działce 1038 m. Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, wolnostojący dom położony w urokliwym Sławoszewie. To ide...

  • Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP
    1 / 7
    Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP

    Białuń

    • 135 540 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na dom, który połączy spokój wsi z doskonałym dojazdem do miasta? Ta działka w Białuniu to propozycja właśnie dla Ciebie. Najważniejsze informacje: Przez...

  • Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2
    1 / 16
    Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2

    Białuń

    • 179 000 zł cena
    • 1 661 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 26/15 o powierzchni 1661 m², położonej w miejscowości Białuń, przy ul. Parkowej (dz...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw
    1 / 13
    0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu. Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie...

  • Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu
    1 / 16
    Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu

    Kąty

    • 1 290 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na Dzień Otwarty 16.05(sobota) Godzina 12:00-14:00 Prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji Nie czekaj i zadzwoń już dziś! ----------------------------------------...