• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czosnowo
  • Bojszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pustki

(1)
  • Dom w samym sercu Mazur
    1 / 20
    Dom w samym sercu Mazur

    Pustki

    • 999 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący Nowe Miasto Lubawskie

    Nowe Miasto Lubawskie

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom w mieście, z zagospodarowanym ogrodem. Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• rozkład pomieszczeń• Nieruchomość złożona z: Parter - kor...

  • Działka z możliwością zabudowy

    Gryźliny

    • 1 519 848 zł cena
    • 19 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek z własnym dostępem do jeziora oraz przepięknym widokiem. Zespół działek nad jeziorem Gryźliny o powierzchn...

  • Okazja-dzialki budowlane.
    1 / 8
    Okazja-dzialki budowlane.

    Bratian

    • 72 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki na warunkach zabudowy przy ul Dlugiej w Bratianie.Dzialki sa oddalone od ulicy ok 100m,wielkosc od 1185m2 do 1226m2.Cena 60zl za m2.Mozliwosc konfiguracji wielkosci.Dodatko...

  • 1 / 2
    Pokoje na wynajem 50 zł/doba

    Lubawa

    • 50 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam. Posiadam pokoje do wynajęcia 50 zł/ doba cena obejmuje wynajem krótko terminowy w razie dluzszego pobytu cena do uzgodnienia. W ramach wynajmu oferuje : - darmowe wi-fi -...

  • Dom Lubawa ul. Gdańska

    Lubawa » ul. Gdańska

    • 2 500 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 2 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    NA SPRZEDAŻ KLIMATYCZNA KAMIENICA Z 1904 ROKU po remoncie usytuowana w Centrum Lubawy, woj. Warmińsko- Mazurskim!MIEJSCE IDEALNE POD KĄTEM BIZNESOWYM!POSIADANIE CAŁEJ KAMIENICY OTW...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 380 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lubawa

    • 1 020 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubawa

    • 354 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lubawa

    • 239 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr

Nowe Miasto Lubawskie

    • 469 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 3 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI METR KWADRATOWY
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowe Miasto Lubawskie ul. Gabriela Narutowicza

    Nowe Miasto Lubawskie » ul. Narutowicza

    • 1 340 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 5 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom w Nowym Mieście Lubawskim, województwie warmińsko-mazurskim. Dom ten usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 1747 m a sam...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 160 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Nowe miasto lubawskie

    Nowe Miasto Lubawskie

    • 218 700 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA!!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POJEDYNCZYCH DZIAŁEK LUB ŁĄCZENIA ICH DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA!!!Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchn...

  • Działki budowlane
    1 / 6
    Działki budowlane

    Chrośle

    • 40 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane za zasadach WZ.Położone przy ścieżce rowerowej na granicy z Bratianem.Linia energetyczna przechodzi przez działki.Wodociąg od 50 do 100m.Powierzchnia od 1076m2 do...

  • Lokal mieszkalny - Lubawa

    Lubawa

    • 250 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Doroty Grzelki w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 20, położonego w Lu...

  • ZAKŁAD PRODUKCYJNY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ TOP LOKALIZACJA

    Nowe Miasto Lubawskie » ul. Jagiellońska

    • 9 800 000 zł cena
    • 26 660 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ODKRYJ POTENCJAŁ INWESTYCYJNY WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ! DZIAŁKA USYTUOWANA NA TERENIE PRZEZNACZONYM POD ZABUDOWĘ PRZEMYSŁOWO USŁUGOWĄ POŁOŻENIE PRZY DROD...

  • Dom Lubawa Lubawa, Gdańska
    1 / 15
    Dom Lubawa Lubawa, Gdańska

    Lubawa

    • 890 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 2 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lubawa, ul. Gdańska 28e - ten dom może być Twój! Dostępny do zakupu przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny położony w Lubawie przy ul. Gdańskiej 28e, na działce o po...

  • Działka rolna Lubawa Borek
    1 / 4
    Działka rolna Lubawa Borek

    Lubawa

    • 133 860 zł cena
    • 13 386 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dwie działki z linią brzegową rzeki Drwęca - czekają na nowych właścicieli :) Oferujemy dwie sąsiadujące działki rolne: działka nr 51 o powierzchni 1,3386 ha --> 133...

  • Mieszkanie Lubawa Lubawa, Gdańska
    1 / 13
    Mieszkanie Lubawa Lubawa, Gdańska

    Lubawa

    • 270 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu LOGGIA może być Twoje! *TERAZ DO KOŃCA KWIETNIA KORZYSTNIEJSZA CENA* Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonal...

  • Lokal mieszkalny - Lubawa

    Lubawa

    • 150 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż