• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka 1.997 m² Zalew Żur Bory Tucholskie

    Wałkowiska

    • 219 000 zł cena
    • 1 997 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do zamieszkania na stałe lub do wypoczynku i rekreacji!Teren Wdeckiego Parku Krajobrazowego gwarantujący spokój oraz bezpośrednią bliskość przyrody.Nieruchomość gru...

  • Działka budowlana 2.190 m² Piastoszyn

    Piastoszyn

    • 169 000 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz przestronnej działki gotowej do zabudowy? Ta wyjątkowa nieruchomość w Piastoszynie, w sercu Borów Tucholskich, to idealne miejsce na budowę domu całorocznego lub letniskowe...

  • Działka budowlana 7 km od Tlenia

    Zdroje

    • 148 995 zł cena
    • 3 311 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w kameralnym kompleksie w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słyn...

  • Działka Kruklanki ul. Borecka

    Kruklanki » ul. Borecka

    • 250 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę Kruklanki, ul. Borecka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 411/23 o powierzchni 868 m, położona w miejscowości...

  • Działka Bielkówko ul. Wyżynna

    Bielkówko » ul. Wyżynna

    • 289 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Bielkówku przy ul. Wyżynna. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i jednocześn...

  • Działka Karwieńskie Błoto Drugie ul.

    Karwieńskie Błoto Drugie

    • 4 200 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 2,8 ha, położona w malowniczej miejscowości Karwieńskie Błoto, w gminie Krokowa, woj. pomorskie w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazow...

  • Działka inwestycyjna Kotla,
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kotla,

    Kotla

    • 145 000 zł cena
    • 2 077 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2077 m², położona w miejscowości Kotla, w malowniczej i cichej okolicy w pobliżu lasu. To idealne miejsce dla osób poszukują...

  • Działki z WZ na 9 domów – Zaborze, ul. Wodna
    1 / 16
    Działki z WZ na 9 domów – Zaborze, ul. Wodna

    Zaborze

    • 1 360 000 zł cena
    • 8 521 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Oferta dla inwestora -Atrakcyjne działki z WZ na 9 domów Zaborze, ul.Wodna Lokalizacja: Zaborze, gmina Oświęcim, ul.Wodna (powiat oświęci...

  • Sprzedam działkę z bezpośrednim zejściem do rzeki
    1 / 2
    Sprzedam działkę z bezpośrednim zejściem do rzeki

    Pewel Mała

    • 52 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam mała działkę pod domek mobilny/Holenderski z działki bezpośrednie zejście do górskiej rzeki słup i kanalizacja w rogu działki dojazd asfaltowy.Ul Objazdowa Pewel Mała.

  • Sprzedam budynek usługowy z działką
    1 / 8
    Sprzedam budynek usługowy z działką

    Spławie

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę uslugowa 40 ar na dzialce budynek gospodarczy przy drodze krajowej 92 do autostrady A2 6 km do Konina 10 km wszystkie media .gaz zemny

  • DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP.
    1 / 5
    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP.

    Koszyce Małe

    • 39 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY ASFALCIE OBJĘTA MPZP. Do sprzedaży oferujemy działkę położoną w Koszycach Małych o powierzchni 0,10 ha. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Sprzedaż Uzbrojonych Działek w Otulinie Parku Krajobrazowego
    1 / 6
    Sprzedaż Uzbrojonych Działek w Otulinie Parku Krajobrazowego

    Wola Kamieńska

    • 280 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż Dwóch Działek Budowlanych w Otulinie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego W pełni uzbrojone działki budowlane w Kwirach koło Iławy. Administracyjnie Wola Kamieńska...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW
    1 / 5
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA 9999 m² – SŁUPCA | POD MN i MW

    Konin

    • 2 499 000 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni łącznej 9999 m², zlokalizowaną w peryferyjnej części Słupcy, w pobliżu ul. Kopernika. To doskonała propozycja dl...

  • Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica
    1 / 12
    Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica

    Stasiówka

    • 125 000 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, malowniczej i widokowej miejscowości Stasiówka, oddalonej zaledwie 10 km od centrum Dębicy. To idealne miejsce dla os...

  • działka budowlana na sprzedaż
    1 / 10
    działka budowlana na sprzedaż

    Wrocław

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 1 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana na kameralnym zielonym osiedlu we Wrocławiu przy ul. Trójkątnej 52 z domkiem jednorodzinnym , nadającym się do zamieszkania po niewielkim remonci...

  • działka
    1 / 8
    działka

    Białystok

    • 455 000 zł cena
    • 1 242 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z pełnym uzbrojeniem pod zabudowę mieszkaniową nr działki 208/18 ul. Brzoskwiniowa nr 66 (obok) os. Dojlidy Górne. Działka położona przy drodze asfaltowej po obu s...

  • działki bielsk podlaski Na Brańskiej
    1 / 16
    działki bielsk podlaski Na Brańskiej

    Bielsk Podlaski

    • 73 216 zł cena
    • 832 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania 7 działek o powierzchni 832 m. kw. i 2 działki po 3 000 m. kw. jedna z działek posiada dostęp do rzeki Lupka wszystkie działki z wydanymi warunkami zabudowy...

  • atrakcja, wypoczynek działka 2268m warunki zabud nad rzeczką
    1 / 16
    atrakcja, wypoczynek działka 2268m warunki zabud nad rzeczką

    Bielsk Podlaski

    • 188 244 zł cena
    • 2 268 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka o powierzchni 2268 m2 nr geodezyjny 1275/42 i 3000m2 nr 1275/17 są wydane warunki zabudowy na wszystkie działki Powstają już domy na nowym osiedlu z dala od gwaru miejskieg...

  • Las na Roztoczu Krasnobród
    1 / 3
    Las na Roztoczu Krasnobród

    Krasnobród

    • 20 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2242 podklasztor pow. użytku ha 0.40

  • Działka usługowa 2 ha Lubicz Dolny
    Działka usługowa 2 ha Lubicz Dolny

    Lubicz Dolny

    • 899 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę usługową w Lubiczu Dolnym. 1,5 ha jest z miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod usługi a 0,5 ha jest bez planu zagospodarowania i jest częsciowo...