• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka Brończyce ul.

    Brończyce

    • 182 037 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - 1005 m² (10 arów)Brończyce | 2 km od Słomnik | kierunek ProszowicePrzedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1005 m², poł...

  • Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!

    Grabno

    • 87 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Las na sprzedaż – Grabno, gm. Wojnicz !Na sprzedaż las – działka rolno leśna położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Część leśna stanowi 44 ary z powierchcni całkowitej...

  • Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !

    Grabno

    • 82 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz.Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.Dzia...

  • Działka Brzezia Łąka ul. Szkolna

    Brzezia Łąka » ul. Szkolna

    • 240 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE#Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż działka budowlana - mieszkaniowa z zab...

  • Sprzedam działki Radzyny
    Sprzedam działki Radzyny

    Radzyny

    • 206 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę położone w miejscowości Radzyny: Działka nr 2 • powierzchnia: 1031 m² • cena: 206 000 zł Działka nr 3 • powierzchnia: 1081 m² • cena: 21...

  • Działka rolna w Nowym Targu
    1 / 5
    Działka rolna w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 883 630 zł cena
    • 8 033 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE 8033 m² – NOWY TARG | INWESTYCJA DŁUGOTERMINOWA | POTENCJAŁ ZMIANY PRZEZNACZENIA TWÓJ KAWAŁEK NATURY Z PERSPEKTYWĄ WZROSTU WARTOŚCI Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK ROLNYCH...

  • Działka budowlana Brzezówka WZ
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezówka WZ

    Brzezówka

    • 130 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Brzezówka, gmina Ropczyce o powierzchni 12,8 ara, numer działki 178/4. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy oraz dostęp do...

  • Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !
    1 / 7
    Działka siedliskowa Grabno - gm. Wojnicz !

    Grabno

    • 82 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka siedliskowa (częściowo zalesiona) położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni....

  • Maratońska przy S14 węzeł Retkinia WZ
    Maratońska przy S14 węzeł Retkinia WZ

    Łódź

    • 1 999 000 zł cena
    • 6 740 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis nieruchomości : Nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod prowadzenie działalności gospodarczej. Działka położona bezpośrednio przy ulicy Maratońskiej , blisko wjazdu...

  • Duża działka na sprzedaż w pobliżu S61
    Duża działka na sprzedaż w pobliżu S61

    Długie

    • 153 000 zł cena
    • 11 770 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka z potencjałem – Długie, gmina Kalinowo o powierzchni 1,177 ha (11 770 m²). Nieruchomość stanowi interesującą propozycję zarówno dla osób prywat...

  • Sprzedam działkę Natać Wielka Jezior Omulew
    1 / 3
    Sprzedam działkę Natać Wielka Jezior Omulew

    Natać Wielka

    • 200 000 zł cena
    • 1 231 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Natać Wielka Jezioro Omulew. o powierzchni 0.1213 ha Zabudowa całoroczna. Zapraszam do kontaktu. Wszystkie informacje telefonicznie. Mirek

  • Teren Przemysłowy przy A2/DK25
    1 / 11
    Teren Przemysłowy przy A2/DK25

    Stare Miasto

    • 4 070 920 zł cena
    • 26 626 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Doskonała lokalizacja przy A2 / DK 25 Opis nieruchomości Okazja cenowa. Doskonała Lokalizacja pod Magazyny, Przemysł- Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Gmina przychylna inwes...

  • Sprzedam działkę - Koniusza, pow. Proszowice
    1 / 14
    Sprzedam działkę - Koniusza, pow. Proszowice

    Siedliska

    • 139 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca do zamieszkania, które musi być w cichym i spokojnym miejscu? Miejsca pod dom całoroczny, lub tylko pod domek weekendowy? Chcesz mieć wokół siebie dużo przestrzeni?...

  • Działka rolno-budowlana Czarna Góra
    Działka rolno-budowlana Czarna Góra

    Czarna Góra

    • 360 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CZARNA GÓRA. Działka budowlano-rolna o powierzchni 1300 m2 zlokalizowana w malowniczym miejscu w miejscowości Czarna Góra w Gminie Bukowina Tatrzańska. Do nieruchomości wyznaczona...

  • Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!
    1 / 6
    Działka leśna Grabno - gm. Wojnicz!

    Grabno

    • 87 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Las na sprzedaż – Grabno, gm. Wojnicz ! Na sprzedaż las – działka rolno leśna położona w miejscowości Grabno, w gminie Wojnicz. Część leśna stanowi 44 ary z powierchcni całkowitej...

  • Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki
    1 / 4
    Świebodna| Działka budowlana|20 arów| WZ| widoki

    Świebodna

    • 50 000 zł cena
    • 2 011 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świebodna. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,11 ara (2011 m²), położona w miejscowości Świebodna, na malowniczym wzniesieniu Pogórza Przemysko-Dynowskiego....

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1ha Stalowa Wola
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1ha Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam: - jedną z dwu działek widocznych na planie, działka z domem z lat 80 do kapitalnego remontu - 100m2 - ok. 50 ar - cena 800tys. - druga działka z budynkami gospodarczymi,...

  • Działki budowlane Łady Raszyn
    1 / 6
    Działki budowlane Łady Raszyn

    Łady

    • 712 500 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w miejscowości Łady gm. Raszyn z aktualnym MPZP (zabudowa wyłącznie jednorodzinna lub bliźniacza) o powierzchni od 950 do 1208 m2 położone przy ul. Długiej/ul. Ba...

  • Atrakcyjna, duża działka - Długie, gm. Kalinowo
    1 / 2
    Atrakcyjna, duża działka - Długie, gm. Kalinowo

    Długie

    • 227 000 zł cena
    • 22 790 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka z potencjałem! Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka gruntowa położona w miejscowości Długie, w gminie Kalinowo, o imponującej powierzchni 2,2791 h...

  • Pod inwestycje
    1 / 16
    Pod inwestycje

    Cieszyn

    • 1 950 000 zł cena
    • 7 058 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Super okazja dla dewelopera Cieszyn, ul. Władysława Reymonta Na sprzedaż działki inwestycyjne nr 68/2 i 69/3 o łącznej powierzchni...