• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • 1 / 3
    Działka Sobącz ul.

    Sobącz

    • 1 100 000 zł cena
    • 15 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona w malowniczej miejscowości Sobącz (gmina Liniewo), w sercu Kaszub. To idealne miejsce dla osób szukających ucieczki o...

  • Działka na sprzedaż w Zgłobicach!! 240 tysięcy!!

    Zgłobice

    • 240 000 zł cena
    • 4 934 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana dla rolnika o powierzchni 49,34 ara, położona w miejscowości Zgłobice, gmina Tarnów, powiat tarnowski. Cena: 240 000 zł Najważniejsze informacje: po...

  • Działka w Zgłobicach na sprzedaż! 130 tyś!

    Zgłobice

    • 130 000 zł cena
    • 2 590 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 23,44 ara położona w Zgłobicach (gmina Tarnów, powiat tarnowski). Cena: 120 000 zł. Działka budowlana dla rolnika, płaska, o regularnym, zbliżonym do kwadratu k...

  • Działka na sprzedaż w Zgłobicach! 120 tyś

    Zgłobice

    • 120 000 zł cena
    • 2 344 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę 23,44 ara w miejscowości Zgłobice (gmina Tarnów, powiat tarnowski). Cena: 120 000 zł. Działka budowlana dla rolnika, płaska, o kształcie zbliżonym do kwadratu. Poł...

  • Działka Łańcut

    Łańcut

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 435 m2 powierzchnia
    • 187 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ - TEREN POD ZABUDOWĘ SZEREGOWĄ Lokalizacja: Łańcut, ul. Ulmów OPIS NIERUCHOMOŚCI Przedmiotem oferty jest...

  • Działka Najdziszów

    Najdziszów

    • 240 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najdziszów, gmina Mierzęcice, na sprzedaż działka w drugiej linii zabudowy objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Dz...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Sikorka

    Dąbrowa Górnicza » Sikorka

    • 261 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną, położona na Sikorce w sąsiedztwie lasu i zabudowań mieszkalnych. Działka ma powierzchnię 1002m2 i wymiary 18m od...

  • Działka Twardowice

    Twardowice

    • 285 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twardowice, działka budowlana przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka o powierzchni 904m2, wymiary 29 od ulicy x44,5x26,5 z tyłu x26....

  • Działka budowlana Żywiec Jodłowa
    Działka budowlana Żywiec Jodłowa

    Żywiec

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Żywiec Jodłowa Na sprzedaż działka 11670/1 Plus działka dojazdowa zaznaczona kolorem na żółto

  • Las Łeki Dukielskie
    1 / 5
    Las Łeki Dukielskie

    Łęki Dukielskie

    • 42 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna położona w obrębie Łęki Dukielskie. powierzchnia lasu 5572m2. Drzewostan zawiera drzewa około 80 letnie i od 25 lat nie był wcale wycinany.

  • Działka na sprzedaż (Projekt i pozwolenie na budowę)
    1 / 8
    Działka na sprzedaż (Projekt i pozwolenie na budowę)

    Rączna

    • 1 440 000 zł cena
    • 3 162 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 31 arów, Nieruchomość położona w miejscowości Rączna (gmina Liszki), zaledwie 10 km od pętli tramwajowej Salwator. Idealna pro...

  • Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie
    1 / 10
    Sprzedam działkę budowlaną 985m2, prywatnie

    Konradów

    • 95 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, woda, gaz w drodze. Działka ma wydaną wz, droga wewnętrzna jest w 1/5 własności, powierzchnia 985m2 Prąd na działce! Dzialka znajduje się w miejscowości...

  • Działka rolno-budowlana Świebodzin gm. Pleśna
    1 / 14
    Działka rolno-budowlana Świebodzin gm. Pleśna

    Świebodzin

    • 100 000 zł cena
    • 4 785 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z pięknym widokiem w gm. Pleśna Na sprzedaż przedstawiamy atrakcyjną działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 0.4785 ha, położoną w miejscowości Świebodzin, gmina Pleśn...

  • Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media
    1 / 8
    Działka budowlana Nowiec 1770 m² – WZ, media

    Nowiec

    • 169 000 zł cena
    • 1 770 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1770 m² z warunkami zabudowy – Nowiec, gmina Dzierzgoń Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1770 m², położona w miejscowości Nowiec, w gminie D...

  • Sprzedam działkę rolną o pow. 5915 m2 w Strzygach
    1 / 12
    Sprzedam działkę rolną o pow. 5915 m2 w Strzygach

    Strzygi

    • 80 000 zł cena
    • 5 915 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną o powierzchni 0,5915 ha (klasa ziemi: IV, IVa, V i VI), położonej w Strzygach gm. Osiek powiat brodnicki, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr....

  • Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2
    1 / 4
    Działki otoczone lasem, powierzchnie od 1543 m2

    Rudna

    • 86 735 zł cena
    • 1 577 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1577 m2 (zaznaczona kolorem czerwonym), zlokalizowanej w Rudnej (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński, województw...

  • Działka budowlana w Zaborzu
    1 / 15
    Działka budowlana w Zaborzu

    Zaborze

    • 215 000 zł cena
    • 2 766 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działek o numerach B nr 283/247 i C nr 283/248 Powierzchnia działek: ok 2766 m2 Powierzchnia działki B ok 1384 m2, a działki...

  • Działka budowlana Ujazd gm. Zabierzów, Ujazd
    Działka budowlana Ujazd gm. Zabierzów, Ujazd

    Ujazd

    • 3 000 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    40AROWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ OBIEKTU 2000 M KW. w widocznym miejscu , blisko węzła autostradowego?, Modlniczka , Ujazd -odpowiednia odległość od Krakowa ,Pasternika i Zabierzow...

  • Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki
    1 / 10
    Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki

    Leszno

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m2.Domek 20m2 +weranda 7m2.W domku instalacja elektryczna.Na działce własna studnia głębinowa (hydrofor).,komórka na narzędzia.,

  • Nieruchomość - Koszalin

    Koszalin

    • 6 164 000 zł cena
    • 9 495 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości GPOiW Natura Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Dobrzyniu nad Wisłą ogłasza konkurs ofert na sprzedaż w trybie z wol...