• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 190)
  • Działka Miszewko ul. Gryfa Pomorskiego

    Miszewko » ul. Gryfa Pomorskiego

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki z potencjałem MIESZKANIOWYM lub PRODUKCYJNYM możliwość wydzielenia działki ok 10 000m2 w Miszewko. Działka nie jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania możliwość uzys...

  • Działka budowlana Turka 18a (tylko 8km do Lublina)

    Turka

    • 350 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ok 18 arów na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu Gaz, Kanalizacja , Energia ElektrycznaSzkoła podstawowa 5 km Tylko 8 km do Lublina UWAGA : P...

  • Działka Piekary Śląskie Dąbrówka Wielka

    Piekary Śląskie » Dąbrówka Wielka

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 101 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    | Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5100 m² , przeznaczony pod zabudowę usługową (13U). Działka położona w Piekarach Śląskich - Dąbrówce W...

  • Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska
    1 / 16
    Jaworze – atrakcyjna działka blisko Bielska

    Jaworze

    • 490 000 zł cena
    • 1 321 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej i cenionej miejscowości Jaworze, tuż obok Bielska-Białej. W miejscu,...

  • Działka niedaleko lasu
    1 / 11
    Działka niedaleko lasu

    Żelechów

    • 349 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1156m2 zlokalizowana w Żelechowie. Kształt prostokąta o wymiarach 24 x 48,17, częściowo ogrodzona siatką media - prąd i wodociąg w drodze przy działce, dojaz...

  • Działka wśród nowej zabudowy
    1 / 8
    Działka wśród nowej zabudowy

    Rusiec

    • 395 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 43,6 x 22,94, dojazd drogą utwardzoną, udział w drodze w cenie działki, media - prąd n...

  • Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości

    Łukowisko

    • 25 373 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup:  udział ½ w prawie własności nieruchomości dla której prowadzona jest księga wieczysta nr LU1R/00031428/8, położonej w...

  • Działka Śmiary 1,0151 ha z WZ
    1 / 2
    Działka Śmiary 1,0151 ha z WZ

    Śmiary

    • 149 000 zł cena
    • 10 151 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna w trakcie wydania warunku zabudowy – gm. Wiśniew Działka rolna o powierzchni 1,0151 ha, położona w gminie Wiśniew, zaledwie 16 km od Siedlec, w spokojnej...

  • Sprzedam działkę – Tomice, 5 arów z MPZP oznaczenie MU
    1 / 2
    Sprzedam działkę – Tomice, 5 arów z MPZP oznaczenie MU

    Tomice

    • 145 000 zł cena
    • 505 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę o numerach 506/39 i 506/64, położoną przy ul. Spokojnej w Tomicach (woj. małopolskie). Działka ma 5 arów i znajduje się zaledwie 2 km od rynku w Wadow...

  • Do sprzedania duża działka 4959 mkw., Bieruń Stary, k. Tychy
    Do sprzedania duża działka 4959 mkw., Bieruń Stary, k. Tychy

    Bieruń

    • 1 190 000 zł cena
    • 4 959 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA OBOK LASU I TERENÓW REKREACYJNYCH. Sprzedaż dużej działki budowlanej, położonej w Bieruniu Starym, koło Tychów. ul. Brylantowa. W okolicy ulicy Rędzinnej i Rubinowej. Pow...

  • Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 4700 m2
    1 / 5
    Dzialka budowlana w Budzislawiu Gornym 4700 m2

    Budzisław Górny

    • 352 500 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 4700 m2, nr. 164 w Budzislawiu Gornym mozliwosc podzialu, mozliwosc Doku dzialki lezacjej Przy nie o 700 m2 nr. 163

  • Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 480 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 27,03 x 37. Dojazd drogą ut...

  • Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.
    1 / 7
    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż.

    Zemborzyce Podleśne

    • 3 139 000 zł cena
    • 9 810 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin, Zemborzyce, działka budowlana, 9810 m2 na sprzedaż. Na sprzedaż korzystnie usytuowane trzy działki budowlane w Lublinie ( Zemborzyce, ul. Letniskowa), przeznaczone pod zab...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Żółwin

    • 510 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 526 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 971m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt  prostokąta o wymiarach 33,8 x 28,73, dojazd utwardzony, media - prąd na działce, wodociąg i gaz w drodze, dostępna k...

  • Sprzedam działkę w Prałkowcach
    Sprzedam działkę w Prałkowcach

    Krasiczyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1,08 ha w bardzo atrakcyjnym miejscu,położona pod lasem, dojazd drogą asfaltową

  • Działka rolno-budowlana Będzinko gm. Będzino, Barnin
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Będzinko gm. Będzino, Barnin

    Będzinko

    • 190 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, nadmorskiej okolicy? Ta działka w Będzinku to idealne miejsce, by spełnić marzenie o życiu blisko natury i morza. Najważniejsze informacje: - Lo...

  • Działka w malowniczej okolicy
    1 / 7
    Działka w malowniczej okolicy

    Jastrzębnik

    • 351 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek utwar...

  • Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy
    1 / 4
    Słoneczna działa ze starodrzewem w granicy

    Podkowa Leśna

    • 2 050 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1704m2 zlokalizowana w Podkowie Leśnej w centrum miejscowości. Kształt prostokąta o wymiarach 35,5 x 48,  Wszystkie media miejskie na działce. Słon...

  • Działka-Rolnobudowlana
    1 / 7
    Działka-Rolnobudowlana

    Kaleń

    • 70 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta osoby prywatnej. Dzialka 2300m2. Wspaniale miejsce na zamieszkanie . Sasiedstwo domkow jednorodzinnych. Dzialka znajduje sie w miejscowosci Kaleń gm. Szczawin Koscielny Pow...

  • Działka nad Zalewem Sulejowskim – Karolinów | Blisko plaży i
    1 / 8
    Działka nad Zalewem Sulejowskim – Karolinów | Blisko plaży i

    Karolinów

    • 47 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 269 m² położona w malowniczej miejscowości Karolinów, zaledwie kilka kroków od brzegu Zalewu Sulejowskiego. ​To idealna pro...