• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 194)
  • Działki role w Barzynie

    Barzyna

    • 880 000 zł cena
    • 182 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działki rolne we wsi Barzyna, są to trwałe użytki zielone, o łącznej powierzchni 18,22 ha. Działki są utrzymane w dobrej kulturze rolnej (co roku pobieram dotacje uni...

  • Działka Luzino ul. Przemysłowa

    Luzino » ul. Przemysłowa

    • 2 400 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 586 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wyjątkowa oferta inwestycyjna - grunt o doskonałej lokalizacji, z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę, idealny pod rozwój twojego biznesu!LOKALIZACJADziałka zlokalizowana j...

  • Działka Trojany ul. Trojany

    Trojany

    • 2 555 238 zł cena
    • 10 262 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin.  W ramach tej oferty zastrzega się możliwo...

  • PILNE! Nowy Sącz, ul. Jamnicka – Prawdziwa Perełka
    1 / 7
    PILNE! Nowy Sącz, ul. Jamnicka – Prawdziwa Perełka

    Nowy Sącz

    • 380 000 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ekskluzywna Inwestycja w Sercu Nowego Sącza - ul. Jamnicka. Twoje Miejsce na Prestiżową Przyszłość! Marzysz o życiu w harmonii z naturą, nie rezygnując z bliskości miejskich udogo...

  • Kościelisko działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 bud
    1 / 5
    Kościelisko działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 bud

    Kościelisko

    • 3 500 000 zł cena
    • 2 074 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Chata pod Tatrami oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z prawomocnym pozwoleniem na budowę trzech domów wolnostojących – jednego domu większego oraz...

  • Działka inwestycyjna Krościenko gm. Ustrzyki Dolne
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Krościenko gm. Ustrzyki Dolne

    Krościenko

    • 199 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjny kompleks pięciu działek położonych w miejscowości Krościenko, w bezpośrednim sąsiedztwie Ustrzyk Dolnych, w sercu Bieszczad. Nieruchomość o łącznej powierzch...

  • Działki Budowlane - Uzbrojone koło Radziejowa Kuj
    1 / 2
    Działki Budowlane - Uzbrojone koło Radziejowa Kuj

    Czołówek

    • 118 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane – Czołówek, gmina Radziejów 2,5 km od miasta . Na sprzedaż 11 działek budowlanych. Każda działka posiada prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego . Ka...

  • Działki Budowlane - Uzbrojone koło Radziejowa Kuj
    1 / 6
    Działki Budowlane - Uzbrojone koło Radziejowa Kuj

    Czołówek

    • 99 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Syndyk sprzeda udział w nieruchomości w Małej Nieszawce
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości w Małej Nieszawce

    Mała Nieszawka

    • 41 400 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż 7/12 udziału w działce niezabudowanej – Mała Nieszawka, gm. Wielka Nieszawka, pow. toruński. Powierzchnia: 0,3000 ha Działka nr: 207/5, KW TO1T/00031220/4 Cena wywoławc...

  • **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**
    1 / 15
    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**

    Czachówek

    • 371 500 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²** Rajski zakątek blisko ziemi Wyjątkowa działka budowlana z drzewami, położona w zielonym Czachówku – miejscu, gdzie natura spotyka się z...

  • Działka Krzeszyce
    1 / 7
    Działka Krzeszyce

    Krzeszyce

    • 69 000 zł cena
    • 1 545 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1545 m2 zlokalizowana w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński, oddalonej około 30 km od Gorzowa Wielkop...

  • Działka budowlana Kielce Dąbrowa, Wincentego z Kielc
    1 / 9
    Działka budowlana Kielce Dąbrowa, Wincentego z Kielc

    Kielce

    • 437 270 zł cena
    • 599 m2 powierzchnia
    • 730 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 599 m2 zlokalizowana w Kielcach na osiedlu Dąbrowa II przy ul. Wincentego z Kielc. Działka o przybliżonych wymiarach 18m x 33m. Działka w pełni bu...

  • DZIALKA Mazury jezioro okolice Szczytna
    1 / 7
    DZIALKA Mazury jezioro okolice Szczytna

    Grom

    • 95 000 zł cena
    • 3 089 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę położoną w malowniczej miejscowości GROM gmina Pasym pow. Szczycieński. (Miejscowość GROM oddalona od Szczytna ok 7 km a od Warszawy jakieś 170 km). Miejsce trzeba...

  • Sprzedam działkę ul. Łubinowa 8384m2 Częstochowa -
    Sprzedam działkę ul. Łubinowa 8384m2 Częstochowa -

    Częstochowa

    • 835 000 zł cena
    • 8 384 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlaną nr 467 ul Łubinowa Częstochowa Plan zagospodarowania z 2022r zabudowa jednorodzinna. [url] Media: woda, prąd, gaz,

  • Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga
    1 / 7
    Działka budowlana 1200 m2 Morzęcin Mały+ droga

    Morzęcin Mały

    • 99 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    4 działki budowlane o powierzchni 1200 m2 plus udziały w drodze dojazdowej wewnętrznej zlokalizowane we wsi Morzęcin Mały oddalonej o około 8km od Obornik Śląskich. Do działki pr...

  • Działki rolne o pow. 0,27 ha + 0,73 ha w m. Głazów
    1 / 4
    Działki rolne o pow. 0,27 ha + 0,73 ha w m. Głazów

    Głazów

    • 124 600 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne w miejscowości Głazów gmina Obrazów. 1. Działka o numerze 222/2 0,73 ha (1300 zł/ar) 2. Działka o numerze 250 0,27 ha (1100 zł/ar)

  • Działka nad morzem Darłowo/Kopnica
    Działka nad morzem Darłowo/Kopnica

    Kopnica

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr ew 29/2 malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze,nowo wybudowane domy/ 200-300m/ oraz widok na morze i jezioro Kopań. Działk...

  • Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi
    1 / 9
    Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi

    Zofiówka

    • 120 000 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam państwo działkę o powierzchni 523mkw, zlokalizowanąw miejscowości Zofiówka ok. 25 km od Łodzi. Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona siatką. Brama wjazdowa od drogi polne...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    1 / 9
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 210 000 zł cena
    • 1 673 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 199.000 zł Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1673 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drodze,...

  • Działka budowlana Radlna gm. Tarnów
    1 / 9
    Działka budowlana Radlna gm. Tarnów

    Radlna

    • 179 000 zł cena
    • 1 510 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA 179.000 zł !!! Radlna gmina Tarnów Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnie 1510 m2. Nowe osiedle domów jednorodzinnych Media w zasięgu: prąd na działkach, woda w drod...