• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 223)
  • Działka budowlana Dąbrowa Tarnowska, Leśna
    1 / 13
    Działka budowlana Dąbrowa Tarnowska, Leśna

    Dąbrowa Tarnowska

    • 199 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 16,5 A Z PEŁNYM UZBROJENIEM - SPOKOJNA OKOLICA, UL. LEŚNA Położona w otoczeniu zieleni, na końcu cichej ulicy, a jednocześnie w granicach miasta - ta nieruchomość to prop...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności nieruchomości
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w prawie własności nieruchomości

    Żabia Wola

    • 132 795 zł cena
    • 7 054 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, składającej się z działe...

  • Sprzedam działki rolno- leśne
    Sprzedam działki rolno- leśne

    Przedmieście Bliższe

    • 35 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 4 działki rolno-leśne, dwie w miejscowości Przedmieście Bliższe, o powierzchni 40 i 22 ary, oraz dwie na Niwce (Przedmieście Dalsze) o powierzchni 28 i 51 arów. Na Przedmi...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej

    Lublin

    • 185 205 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty udział ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Lublinie przy ul....

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntowa zabudowaną
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntowa zabudowaną

    Wojciechów

    • 86 400 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 994 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Wojciechowie o pow. 0,0087 ha...

  • Kozienice Radomska
    1 / 4
    Kozienice Radomska

    Kozienice

    • 500 000 zł cena
    • 514 m2 powierzchnia
    • 973 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 4923/1, Radomska koło ronda.

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    1 / 3
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Biszcza

    • 253 000 zł cena
    • 821 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym położoną w miejscowości Biszcza, na któ...

  • Sprzedam
    1 / 7
    Sprzedam

    Opole Lubelskie

    • 195 000 zł cena
    • 98 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną MR o powierzchni 98 ar w miejscowości Owczarnia gmin Józef nad Wisłą. Działka zadbana,ogrodzona,dojazd asfalt, prąd,woda. Na działce znajdują się budynki...

  • Działka ul.Górna Puławy
    1 / 2
    Działka ul.Górna Puławy

    Puławy

    • 510 000 zł cena
    • 1 107 m2 powierzchnia
    • 461 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Górnej w Puławach .Powierzchnia 1107 m2 a docelowo 1550m2. W razie zainteresowania proszę dzwonić.

  • Działka Bud-Rolna w Zabierzów Bocheński
    Działka Bud-Rolna w Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 350 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA PRZY DRODZE POWIATOWEJ DZIAŁKA INWESTYCYJNA | DUŻA POWIERZCHNIA | BLISKO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ POWIERZCHNIA 7300 m² | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | GMINA NIEPOŁOM...

  • Działka z domkiem na sprzedaż
    Działka z domkiem na sprzedaż

    Stare Załubice

    • 570 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1 ha z domkiem, w okolicy Radzymina. Działka znajduje się w ładnej ,spokojnej okolicy, blisko sklepy, przedszkola, szkoły, komunikacja, szybki dojazd do...

  • Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek
    1 / 7
    Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek

    Warszawa

    • 12 652 990 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dziesięć minut od plaż Morza Tyrreńskiego, na południu Włoch, niedaleko od stanowiska archeologicznego Paestum i Parku Narodowego Cilento, na sprzedaż piękna farma, z noclegiem tur...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Wodzierady

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną okolice Łasku wymiary 1450m. Działka jest uzbrojona oraz ogrodzona .Warunki zabudowy sa wydane . Cicha ,spokojna okolica. Po więcej info zapraszam na pri...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Horodło

    Horodło

    • 3 915 zł cena
    • 4 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Super Tania Działka Strożyska NOWY Korczyn BuskoMedia
    1 / 16
    Super Tania Działka Strożyska NOWY Korczyn BuskoMedia

    Busko-Zdrój

    • 44 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane powierzchnia 7- 8 ar/700-800 m2/. Działki przy drodze gminnej asfaltowej. Na I przy działkach dostępne media/ prad/gaz/woda. Można kupić więcej niż jedną dzi...

  • Super Tania Działka Busko Strożyska N.Korczyn Media Ostatnia
    1 / 8
    Super Tania Działka Busko Strożyska N.Korczyn Media Ostatnia

    Nowy Sącz

    • 44 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. O% Prowizji. Cena w ogłoszeniu za jedną działkę Budowlaną!!! Jeżeli ogłoszenie jest widoczne działki są jeszcze Dostępne!!! Działki Budowl...

  • Działka przy Suntago Park of Poland
    1 / 2
    Działka przy Suntago Park of Poland

    Grabce-Towarzystwo

    • 500 zł cena
    • 3 850 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka przy parku wodnym Suntago. Działka w odległości 600 m od wejścia do parku, na działce woda i prąd . Działka w prostokącie 55 x 70 przy ulicy Głównej. Na dzia...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną

    Wysoka Lelowska

    • 7 900 zł cena
    • 2 440 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną

  • Super Tania Działka Budowlana Uscie Gorlickie Góry Las Woda
    1 / 9
    Super Tania Działka Budowlana Uscie Gorlickie Góry Las Woda

    Uście Gorlickie

    • 84 000 zł cena
    • 881 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Bezpośrednio od Właściciela. Działka Budowlana MPZP Budownictwo jednorodzinne Uscie Gorlickie Beskid Niski. Otoczenie Lasów I Gor. Bardzo blisko Zalew Klimkowka....