• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy
    1 / 3
    Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy

    Józefów

    • 138 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA nr 59/20 1533 m² PRZY LESIE | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki | MPZP | Obszar chronionego krajobrazu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1533 m², poł...

  • Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki
    1 / 6
    Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki

    Józefów

    • 137 520 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1528 m² przy lesie | Idealna lokalizacja | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu bli...

  • Działka Łaziska Górne
    1 / 4
    Działka Łaziska Górne

    Łaziska Górne

    • 267 565 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - WOLNA 2. 929,5 m2 - SPRZEDANA 3. 1001,5 m2 - SPRZEDANA 4. 1006 m2...

  • Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek
    1 / 2
    Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek

    Nowe Drawsko

    • 307 000 zł cena
    • 2 367 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Nowe Drawsko, gm. Czaplinek Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2367 m, położona w malowniczej miejscowości Nowe Drawsko, w gminie Czaplinek,...

  • Oferuję - Działka ROD Malwa, Gdynia
    Oferuję - Działka ROD Malwa, Gdynia

    Gdynia

    • 50 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD w Gdyni Redłowie, przy ul. Krośnieńskiej. Powierzchnia 420m2, teren pod uprawę, działka zadrzewiona, m.in. 2 czereśnie i jabłoń. Domek ok. 20m2, do małych po...

  • Działka budowlana Lesko Lesko
    1 / 9
    Działka budowlana Lesko Lesko

    Lesko

    • 135 000 zł cena
    • 3 240 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 3 240 m² w spokojnej, zielonej części Leska - zaledwie kilka minut od centrum miasta. To doskonała propozycja dla...

  • Działka ROD „Wrzos” - domek murowany, altana, drzewa owocowe
    1 / 14
    Działka ROD „Wrzos” - domek murowany, altana, drzewa owocowe

    Radom

    • 55 000 zł cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Więcej zdjęć dostępnych w linku lub w wiadomości prywatnej: imgur.com/a/XtEzDgS Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną na terenie rodzinnych ogrodów działkowy...

  • Działka budowlana Dobromil gm. Radwanice,
    1 / 4
    Działka budowlana Dobromil gm. Radwanice,

    Łagoszów Wielki

    • 89 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w miejscowości Dobromil (gmina Radwanice) - w świetnej lokalizacji pomiędzy Głogowem a Polkowicami. Lokaliz...

  • Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!
    1 / 6
    Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!

    Burzyn

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Burzyn, w gminie Tuchów. Nieruchomość o powierzchni 10 ar, powierzchnia płaska o regularnym, kwadratowym kształcie...

  • sprzedam nieruchomość zabudowana - budynek wielorodzinny
    sprzedam nieruchomość zabudowana - budynek wielorodzinny

    Poznań

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 167 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość ma powierzchnię 1180m2 budynek wielorodzinny 256m2 - 8 mieszkań i 1 lokal użytkowy 5 mieszkań najem okazjonalny + 2 mieszkania zwykły oraz ogród Powierzchnia nieruc...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Kiciny

    • 42 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno - budowlaną położenie dobre wokół lasy, łąki, cicho do rzeki Liwiec 4 km. Dwa sklepy w odległości 1km, Ośrodek Zdrowia, Przedszkole, Szkoła, Sklepy sieciowe...

  • Działka nad jeziorem bud. 1675m2 - Stare Kiejkuty mazury
    1 / 4
    Działka nad jeziorem bud. 1675m2 - Stare Kiejkuty mazury

    Stare Kiejkuty

    • 169 900 zł cena
    • 1 675 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną niedaleko Szczytna o powierzchni 1675 m2 we wsi Stare Kiejkuty ( gmina Szczytno ). Numer ewidencyjny działki 238/1, która to znajduje się pomiędzy innymi...

  • Działka budowlana w Dryżynie - blisko Głogowa!
    1 / 7
    Działka budowlana w Dryżynie - blisko Głogowa!

    Dryżyna

    • 79 000 zł cena
    • 1 742 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Nowa, niższa cena nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej, słonecznej działki położonej w niewielkiej wsi Dryżyna (powiat wschowski), niedaleko...