• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Rzeszów Przybyszówka,

    Rzeszów

    • 1 052 250 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu? Biuro Okazja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować grunt, który łączy potencjał, świetną lokalizację i cenę, obok której...

  • Działki budowlane 14ar przy nowej drodze102–15 min Kołobrzeg
    Działki budowlane 14ar przy nowej drodze102–15 min Kołobrzeg

    Gołańcz Pomorska

    • 177 875 zł cena
    • 1 423 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 14 ar przy nowej drodze 102 – 15 min do Kołobrzegu! Gołańcz Pomorska Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Gołańcz Pomorska (gm. Trzebiatów...

  • Działka 1,20 ha z linią brzegową nad jeziorem Luterskim
    1 / 7
    Działka 1,20 ha z linią brzegową nad jeziorem Luterskim

    Bartoszyce

    • 369 000 zł cena
    • 11 973 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z własną linią brzegową nad jeziorem Luterskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na kolonii wsi Pierwągi w pow. olsztyńskim w woj. warmińsko-mazurskim. Wybrane m...

  • sprzedam działkę
    1 / 7
    sprzedam działkę

    Wólka Iłówiecka

    • 268 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 6700m2.Posiadają status działek rolnych.Drogi asfaltowe umożliwiają dojazd do działki z dwóch...

  • Hala przemysłowa blisko Wrocław-Leśnica
    Hala przemysłowa blisko Wrocław-Leśnica

    Wrocław

    • 6 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przemysłowo-usługowa na sprzedaż lub wynajem - Hala przemysłowa 5 km od Wrocławia-Leśnicy - Park Przemysłowy Zródła-Błonie, Miekińska 16/Akacjowa - możliwość wjazdu z...

  • Działka budowlana, pow. 13,40ara aktualny mpzp
    1 / 8
    Działka budowlana, pow. 13,40ara aktualny mpzp

    Legnica

    • 219 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow. 13,40 a, w kształcie prostokąta. Działka znajduje się na terenie objęty...

  • Działka ROD, Białystok - unikalna, prawie jak leśniczówka
    1 / 15
    Działka ROD, Białystok - unikalna, prawie jak leśniczówka

    Białystok

    • 58 000 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    *Działka ROD - Białystok : Bagnówka. To jedna z niewielu działek w Białymstoku, która oferuje taką intymność i bezpośredni kontakt z naturą. •Dostęp od wjazdowych bram ogólnodost...

  • Działka Charzyno gm. Siemyśl, Spacerowa
    1 / 13
    Działka Charzyno gm. Siemyśl, Spacerowa

    Charzyno

    • 253 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : CHARZYNO - ok 8 km od Kołobrzegu (ok 9 km od morza) - bardzo dobry, szybki dojazd :) SPRZEDAŻ : DZIAŁKA BUDOWLANA (idealna dla osób ceniących ciszę i spokój) ... pow...

  • Działka budowlana z drogą prywatną
    1 / 4
    Działka budowlana z drogą prywatną

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dojazd drogą asfaltową Okolica: domy bliźniaki, szkoła, przedszkole, sklep, przystanek mpk (2, 15, 30) Wszystkie media w drodze Adres: Białystok, ul. Dojlidy Górne 113a Dzwonić po...

  • Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Chałubińskiego
    1 / 15
    Działka budowlana Kraków Podgórze, Swoszowice, Chałubińskiego

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 704 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SWOSZOWICE , ponad 18 arowa działka , pod kameralną inwestycję . Droga dojazdowa wewnętrzna ślepa. Według planu zagospodarowania możliwość budowy budynków wolnostojących lub w zab...

  • Sprzedam ziemię orną
    Sprzedam ziemię orną

    Dobrów

    • 29 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie sąsiadujące że sobą działki rolne 89 i 90 o łącznej powierzchni 0,55ha, położone w miejscowości Dobrze, gmina Kościelec. Idealne dla rolnika, osoby powiększającej gos...

  • Sprzeda działkę z domkiem drewnianym do remontu
    1 / 5
    Sprzeda działkę z domkiem drewnianym do remontu

    Trawniki

    • 90 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działki rolne z domkiem drewnianym w miejscowości Trawniki, gmina Smyków. Miejscowość na uboczu, dla osób ceniących naturę i spokój. Dostęp do drogi asfaltowe...

  • Działka
    Działka

    Grabniak

    • 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke o powierzchni 11 arów z warunkami zabudowy jednorodzinnej ogrodzona, prąd dociągnięty, woda w pasie drogowym,

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 891 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , pow...

  • Działka w I pasie zabudowy przy drodze asfaltowej
    Działka w I pasie zabudowy przy drodze asfaltowej

    Malawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 54 a. Nieruchomość położona w pierwszym pasie zabudowy na wprost punktu widokowego w Malawie Magdalence. Działka nr 2951 obręb 002 b...

  • Nieruchomość niezabudowana - Jabłonka

    Jabłonka

    • 123 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o numer...

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 224 000 zł cena
    • 8 751 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Działka, 79 m², Bartoszyce

    Bartoszyce

    • 51 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 646 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Beaty Daczkowskiej w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej si...

  • Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Górna

    Zubrzyca Górna

    • 26 000 zł cena
    • 6 046 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość niezabudowana - Zubrzyca Dolna

    Zubrzyca Dolna

    • 140 000 zł cena
    • 8 813 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż