• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Nieruchomość niezabudowana - Jaworzynka

    Jaworzynka

    • 11 580 zł cena
    • 2 373 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Jaworzynka, gmina Istebna, powiat Cieszyński 1. Syndyk masy upadłości osoby f...

  • Syndyk ogłasza konkurs: sprzedaż 1/2 nieruchomości w Libiążu

    Libiąż

    • 396 610 zł cena
    • 6 801 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Zuzanny Sałaszewskiej („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej...

  • Działka Udrzyn ul. Brzozowa

    Udrzyn » ul. Brzozowa

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka letniskowa o powierzchni 1200 m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Udrzyn (gmina Brańszczyk). Grunt o regularnym kształcie i bardzo dobrych pro...

  • 1 / 2
    Działka Biały Grunt

    Biały Grunt

    • 55 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi główn...

  • 1 / 4
    Działki leśne - Sucha Beskidzka. Polecamy!

    Sucha Beskidzka

    • 30 000 zł cena
    • 4 051 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sucha Beskidzka - działki leśne!Na sprzedaż posiadamy kilkanaście różnych działek o statusie gruntów leśnych, przeznaczonych do zalesienia lub jako tereny rolne do zalesień. Działk...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Białobrzeskie

    • 56 zł cena
    • 2 590 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania działkę . O powierzchni 0,2590ha 39/16. Cena za m2. Działka znajduje się w miejscowości Białobrzeskie gmina Krypno. Działka z warunkami zabudowy. Więcej informa...

  • SPRZEDAM DZIAŁKA ROD ROBOTNIK
    1 / 4
    SPRZEDAM DZIAŁKA ROD ROBOTNIK

    Lublin

    • 26 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ROBOTNIK położona na obrzeżu o powierzchni 340m2. Na działce stoi domek blaszany 6m2 Obok drugi domek drewniany 4m2 Duzy taras. Duży tunel foliowy4mx2m ,huśt...

  • 2 działki razem rekreacja las stawy 2806+3517m2 Jura
    1 / 5
    2 działki razem rekreacja las stawy 2806+3517m2 Jura

    Jaworznik

    • 300 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    śląskie, Jaworznik (42-310) Działki położone obok siebie , rozdziela je płynąca urocza czysta mała rzeczka zasilająca okoliczne stawy. ! cena podana za dwie razem ! oddzielnie nie...

  • Działka ROD * Murowana altana * Duża solidna szklarnia *
    1 / 9
    Działka ROD * Murowana altana * Duża solidna szklarnia *

    Słupsk

    • 8 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Sprzedam działkę ogrodową ROD o wielkości 300 m² która położona jest w sektorze V na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Bohaterów Westerplatte w Słupsku, przy ulicy G...

  • Słowienkowo-Sarbinowo-WZ-Bezterm-108/25-1002m2-PRĄD-WODA-10m
    1 / 16
    Słowienkowo-Sarbinowo-WZ-Bezterm-108/25-1002m2-PRĄD-WODA-10m

    Słowienkowo

    • 155 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKI - BUDOWLANE SŁOWIENKOWO -BĘDZINO - z WZ - wydane - lipcu 2025 r. bez terminowe .. DO MORZA BAŁTYCKIEGO -GĄSKI --5km do SARBINOWA- 6KM -DROGĄ PRZEZ BĘDZ...

  • Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym
    1 / 5
    Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Sobienie Kiełczewskie Drugie

    • 210 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej gminnej, ogrodzona. Woda, prąd-własny słup energetyczny. Domek letniskowy, sad około 60 drzew owocowych: 20 czereśni, 12 wiśni, j...

  • Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie
    1 / 14
    Działka rolno - budowlana , 70 ar. Stadła gm. Podegrodzie

    Stadła

    • 365 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży: Działkę rolno - budowlaną o pow. 70 arów. Formalnie nieruchomość składa się z dwóch działek wpisanych do jednej księgi wieczystej o łączej pow. 70 arów....

  • Działka ogrodowo-rekreacyjna ROD * Murowana altana * Duża szklarn...

    Słupsk

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam. Sprzedam działkę ogrodową ROD o wielkości 300 m² która położona jest w sektorze V na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Bohaterów Westerplatte w Słupsku, przy ulicy...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolną

    Skawica

    • 150 000 zł cena
    • 4 314 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 4 działki rolne w Skawicy, pow. Sucha Beskidzka, woj. Małopolskie. Powierzchnie działek w arach (9,67; 13,06; 8,05; 12,36). Pierwsza z działek w odległości ok. 150 metrów...

  • Działka budowlana 2000m2 Chełmica Duża
    1 / 7
    Działka budowlana 2000m2 Chełmica Duża

    Chełmica Duża

    • 130 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki budowlane w miejscowości Chełmica Duża o nr dz. 128/19 oraz 128/20 o powierzchni 2x1000m2. Działki są wydzielone o regularnym kształcie sąsiadujące obok siebi...

  • Inwestycyjna działka przy granicy PL–CZ
    1 / 12
    Inwestycyjna działka przy granicy PL–CZ

    Kudowa-Zdrój

    • 4 150 000 zł cena
    • 13 898 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż działkę, oznaczoną numerem 3 o powierzchni 13.898 m² (1,3898 ha), położoną bezpośrednio przy drodze...

  • Na sprzedaż 3.921 m², przy DK8 z mediami
    1 / 12
    Na sprzedaż 3.921 m², przy DK8 z mediami

    Jeleniów

    • 580 000 zł cena
    • 3 921 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3.921 m², położone przy drodze krajowej DK8 w miejscowości...

  • Działka budowlana Huzele gm. Lesko Huzele
    1 / 10
    Działka budowlana Huzele gm. Lesko Huzele

    Huzele

    • 880 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną u wrót Bieszczad, w malowniczej miejscowości Huzele, w gminie Lesko. Całość obejmuje 1,31 ha i składa się z trzech dzia...

  • Działka Mieszkaniowo-Usługowa
    Działka Mieszkaniowo-Usługowa

    Lulemino

    • 135 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę mieszkaniowo - usługową z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym. Decyzja rozwiązuje spore problemy papierkowe....

  • 1,25 ha w Bieszczadach | zabudowana działka z dochodem
    1 / 4
    1,25 ha w Bieszczadach | zabudowana działka z dochodem

    Brzegi Dolne

    • 2 150 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż zabudowana działka inwestycyjna w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Bieszczadach. Teren o powierzchni ok. 1,25 ha, na którym znajdują się: – 2 domy mies...