• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • Działka budowlana o pow. 23,42 ar. Nowy Sącz ul. Ruczaj
    1 / 12
    Działka budowlana o pow. 23,42 ar. Nowy Sącz ul. Ruczaj

    Nowy Sącz

    • 889 000 zł cena
    • 2 342 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży: Działkę budowlaną NR 297/2 o pow. 23,42 ar. Lokalizacja: Nowy Sącz ul. Ruczaj. Nieruchomość niezabudowana. Posiada aktualny plan zagospodarowania przest...

  • Działka budowlana Wirki gm. Marcinowice, Wirki
    Działka budowlana Wirki gm. Marcinowice, Wirki

    Wirki

    • 250 000 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Wirkach! Działka o powierzchni 14,65 ara. Teren płaski, nieogrodzony. Dojazd drogą gminną oraz krótki odcinek drogą utwardzoną. Dostępne media: woda, kanaliz...

  • Działka Lubiewo

    Lubiewo

    • 76 575 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w sercu Borów Tucholskich - wyjątkowa oferta! Marzysz o domu blisko jeziora i lasów, a jednocześnie w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Mamy przyjemność za...

  • Działka budowlana 413 m² w Sępólnie Krajeńskim

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wczasowa

    • 95 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 413 m², położona na skrzyżowaniu ulic Wczasowej oraz Kwiatowej w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie, w malowniczym otoczeniu B...

  • Działka w ścisłym centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Murowa

    • 360 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 802 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna taka oferta dostępna w śródmieściu Grudziądza – nieruchomość inwestycyjna!Na sprzedaż wyjątkowa działka w historycznym sercu Grudziądza. Oferujemy niezabudowaną działkę o p...

  • Działka Władysławowo ul. Starowiejska

    Władysławowo » ul. Starowiejska

    • 2 900 000 zł cena
    • 716 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS!OKAZJA CENOWA!LOKALIZACJA: Władysławowo - miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorsk...

  • Działka 1539 m² blisko Tucholi

    Mały Mędromierz

    • 119 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Mały Mędromierz w odległości zaledwie 4 km od Tucholi.* Działka- powierzchnia: 1539 m²,- kształt: zbliżony do trapezu,- wymiary: ok....

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o pow. 1571m2 (wymiary ca :41m x 31m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka zabudowana jest obecnie obiektem o charakterze us...

  • Działka Parchów rynek pierwotny ul.

    Parchów

    • 110 000 zł cena
    • 1 551 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana — Parchów (gmina Chocianów, pow. polkowicki)Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 15 arów (1500 m²), położoną w malowniczej miejscowości Parchów, g...

  • 1 / 2
    Działka Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 150 000 zł cena
    • 1 495 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kuznocin, w gminie Sochaczew.Działka ma powierzchnię 1495 m2 i jest w kształcie prostokąta. Posiada dostęp do publicznej drogi asfaltowej,...

  • STAJENCZYNKI DZIAŁKI Z WZ BEZTERMINOWE
    1 / 6
    STAJENCZYNKI DZIAŁKI Z WZ BEZTERMINOWE

    Stajenczynki

    • 53 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku PCC 2% JEŚLI SZUKACIE PAŃSTWO DZIAŁEK Z WARUNKAMI ZABUDOWY W MIEJSCOWOŚCI takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - ZAPRASZAMY! DO SPRZEDA...

  • 3 działki budowlane w Wojcieszowie
    1 / 5
    3 działki budowlane w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 DZIAŁKI BUDOWLANE W WOJCIESZOWIE – PO 105.000 ZŁ. ZA KAŻDĄ. PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI CENA WYNOSI 280.000 ZŁ. RÓŻNE WIELKOŚCI DZIAŁEK. Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie s...

  • Dzialka blisko jeziora Okuninka
    1 / 7
    Dzialka blisko jeziora Okuninka

    Okuninka

    • 250 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka ogrodzona w miejscowości Okuninka z dojazdem i udziale w drodze o powierzchni 502 m kw 25m na 20 m.swietna lokalizacja. 150 m od wody ,wprowadzona kanalizacja...

  • Działka objęta MPZP Czarne Błoto
    1 / 2
    Działka objęta MPZP Czarne Błoto

    Czarne Błoto

    • 120 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    kontaktowych) Zapraszam do zapoznania ze sprzedażą działki w Czarnym Błocie przy ulicy Chabrowej. Działka objęta MPZP gminy Zławieś Wielka z dnia 24-09-2008 roku. - zabudowa miesz...

  • Działka z bezterminowymi warunkami zabudowy Stajenczynki
    1 / 2
    Działka z bezterminowymi warunkami zabudowy Stajenczynki

    Stajenczynki

    • 91 000 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Stajenczynkach ul. Akacjowa - Do sprzedaży 7 działek. Do działki zostały wydane warunki zabudowy - budownict...

  • Hala 303 m² +Teren 3811 m²| MPZP 70% Zabudowy |Okazja!
    1 / 5
    Hala 303 m² +Teren 3811 m²| MPZP 70% Zabudowy |Okazja!

    Trzebiatów

    • 1 200 000 zł cena
    • 3 811 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Hala 303 m² + Teren 3811 m² | Trzebiatów | MPZP 70% Zabudowy | Okazja Inwestycyjna! OPIS OBIEKTU: Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny położony w strate...

  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Ludwinów

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w miejscowości Ludwinów gmina Jakubów. Oferuję działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1500 m2 lub 2000 m2 w cenie 80 zł za m2. Istnieje możliwość zaku...

  • Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze
    1 / 6
    Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze

    Frysztak

    • 19 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboa...

  • Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola, Spełnionych Marzeń
    1 / 15
    Działka budowlana Żelechów gm. Żabia Wola, Spełnionych Marzeń

    Żelechów

    • 299 000 zł cena
    • 1 318 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki w Żelechowie. Na sprzedaż działka o powierzchni 1318 m2  o położona w Żelechowie gm. Żabia Wola. 2 km od wjazdu na trasę S8 . Numer działki 12/62.  Spokojn...

  • Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,
    1 / 15
    Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,

    Kąck

    • 125 400 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży 30 działek budowlanych o powierzchni od 570 m2.  **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kąck w gminie Wi...