• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 222)
  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 111 000 zł cena
    • 809 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , pow...

  • DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW
    1 / 3
    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW

    Konin

    • 299 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCJNA Z PNB – KONIN, WILKÓW ul. Kamienna | lokal usługowy + 2 mieszkania | gotowa dokumentacja | możliwość współpracy Powierzchnia: 843m2 Na sprzedaż działka inwest...

  • Działka budowlana Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska, ul. Warszawska
    1 / 3
    Działka budowlana Radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska, ul. Warszaws...

    Radziwiłłów

    • 525 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy kształtną działkę, położoną blisko dworca PKP (5 min) w Radziwiłłowie Dojazd do Warszawy 45 min pociągiem Działka ma status budowlanej, jak i produkcyjno-usługowej Ogrodz...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 13
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 156 000 zł cena
    • 1 155 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29....

  • Działka siedliskowa Wiskitki
    1 / 4
    Działka siedliskowa Wiskitki

    Wiskitki

    • 728 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa - 10 395 m2 - Możliwość podziału na mniejsze - Powiat żyrardowski, Wiskitki, Sokule NA SPRZEDAŻ atrakcyjna działka rolna, siedliskowa, w powiecie żyrardowskim w...

  • Działka Dąbrowa nr.586/3 Działka rolno budowlana
    1 / 4
    Działka Dąbrowa nr.586/3 Działka rolno budowlana

    Milejów

    • 75 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w ciekawym miejscu działka w zabudowie jednorodzinnej przy trasie Włodawa Fajsławice Film z drona działki jak i okoloicy prześle na maila Cicha i spokojna okolica, idealna...

  • Działka inwestycyjna Kłodawa
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kłodawa

    Kłodawa

    • 350 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 1 542 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Kłodawa – topowa lokalizacja inwestycyjna przy DK92 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w absolutnie strategicznym punkcie Kłodawy – doskonale widoczna z drogi krajowej DK92, a j...

  • Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz
    Działka Tarło Kolonia budowlana nr 480 52 ar wydane wz

    Tarło

    • 55 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tarło Kolonia nr 480; 52 ar 10 km od Lubartowa i trasy S19 Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę idealnie nadającą się na weekendowe wypady i dłuższe pobyty. Dział...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 11
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 134 000 zł cena
    • 985 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 29 ar z WZ- Bucze- Gmina Brzesko
    1 / 11
    Działka budowlana 29 ar z WZ- Bucze- Gmina Brzesko

    Bucze

    • 165 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o o powierzchni 29 arów, w msc. Mokrzyska- Bucze, gmina Brzesko. Wszystkie media dostępne na działce. Działka posiada wydane WZ. Bardzo at...

  • Duża działka rolna - 15.5132 ha, dopłaty!
    1 / 11
    Duża działka rolna - 15.5132 ha, dopłaty!

    Klępina

    • 850 000 zł cena
    • 155 132 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy Państwu, dużą powierzchnię ziemi rolnej - 15.5132 ha, w miejscowości Klępina, gm. Nowogród Bobrzański, p...

  • Działka
    1 / 8
    Działka

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Powierzchnia: 1000m2 Numer działki: 102/8 Działka w odległości 90m od drogi asfaltowej Kształt zbliżony do kwadratu W działce jest prąd Obok działki przebiega w...

  • Działki budowlane na sprzedaż
    1 / 5
    Działki budowlane na sprzedaż

    Krzywa

    • 533 000 zł cena
    • 2 764 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bez pośredników kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 2764 m2 z przeznaczeniem w MPZP pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą w miejscowości Krzywa gm. Ch...

  • Działka o pow. 94 ar. Nowy Sącz , Zawada ul. Tadeusza Ryby
    1 / 11
    Działka o pow. 94 ar. Nowy Sącz , Zawada ul. Tadeusza Ryby

    Nowy Sącz

    • 1 390 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedania: Działkę o pow. 94 ar. Lokalizacja: Nowy Sącz , os. Zawada. ul. Tadeusza Ryby Dojazd bezpośrednio drogą gminną asfaltową. Nieruchomość nie posiada aktua...

  • Działka na granicy Targówka I Ząbek

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • Działka budowlana pod dom przy lesie / 21 arów / Wadowice

    Wadowice

    • 390 000 zł cena
    • 2 187 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana 29 ar z WZ- Bucze- Gmina Brzesko

    Bucze

    • 165 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o o powierzchni 29 arów, w msc. Mokrzyska- Bucze, gmina Brzesko.Wszystkie media dostępne na działce.Działka posiada wydane WZ.Bardzo atrakcy...

  • Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod dom wolnostojący lub pod dom - 2 lokalowy BARDZO DOBRE PARAMETRY ZABUDOWY - zgodnie z planem zagospodarowania 50 % POW. BIOLOGICZNIE CZYNNA , WYSOKOŚ...

  • ⭐⭐⭐⭐ Makówka obok Czrnego Lasu na dom 2 lokal⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo urokliwa działka położona w cichej części Makówki, na granicy z Czarnym Lasem.Działka ma korzystne wymiary – szerokość od wjazdu wynosi 42 m. Wjazd na działkę...

  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...